Skocz do zawartości

Uwaga na dywaniki gumowe z allegro


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem te..http://allegro.pl/show_item.php?item=1271255632

i nie polecam.Żle wyprofilowane,guma cienka jak od dentki i nie pasują zaczepy.

Gość co sprzedaje jest dość dziwny,jak mu zgłosiłem ten problem to odpisał cyt."Zgodnie z treścią aukcji na dywanikach montowane są stopery uniwersalne które nie przychodzą według oryginalnego rozstawu stoperów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem te..http://allegro.pl/show_item.php?item=1271255632

i nie polecam.Żle wyprofilowane,guma cienka jak od dentki i nie pasują zaczepy.

Gość co sprzedaje jest dość dziwny,jak mu zgłosiłem ten problem to odpisał cyt."Zgodnie z treścią aukcji na dywanikach montowane są stopery uniwersalne które nie przychodzą według oryginalnego rozstawu stoperów".

 

bo dywaniki na allegro to się kupuje od niejakiego adaszo, który już chyba nie sprzedaje na allegro tylko na swojej stronce.

Dopasowanie i jakość super wg mnie. Ok 130-150 za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem te..http://allegro.pl/show_item.php?item=1271255632

i nie polecam.Żle wyprofilowane,guma cienka jak od dentki i nie pasują zaczepy.

Gość co sprzedaje jest dość dziwny,jak mu zgłosiłem ten problem to odpisał cyt."Zgodnie z treścią aukcji na dywanikach montowane są stopery uniwersalne które nie przychodzą według oryginalnego rozstawu stoperów".

Ja wiosną kupiłem firmy RIGUM

http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-subar ... 47902.html

Całkiem dobre jak za te pieniądze. Pasują do mojego forka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem od tego gościa co qba30 z tym ze kupiłem szmaciane. fakt zaczepy nie pasują (dostałem jakieś wkrecane z wykładzinę) ale za taką cenę nie ma tragedii - spasowane fajnie tylko obszycie trochę by mogło być lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc trzeba do niego osobiscie bo na stronie wszystkiego nie ma...

Ja nie zdazylem sprawdzic bo zamiast dywanikow musialem zmienic samochod a do tego dostalem salonowe gratis... ale mysle ze za rok bede musial kupic nowe bo to co mi dali juz sie zaczyna przecierac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje salonowe gratis są do kitu. Przynajmniej te zimowe bo nie mają korytek.

 

Potem na allegro kupiłem z rozbitka oryginalne (metka subaru) dywaniki welurowe. Jak na razie mają się świetnie. W tym tg zmiana na welurowo-jesienne. Potem gumy na zimę ale chce jakieś nowe

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecałem już kiedyś swojego znajomego.

Welurowe ma 100 razy lepsze niż oryginały...

http://www.oslonysilnika.pl/

 

Dzięki za namiar Hogi, wprawdzie na wątku jestem przypadkiem, ale na wiosnę na pewno skorzystam z oferty "znajomego od dywaników" ;) bo moje oryginalne już się przecierają.... :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gumowe dywaniki marki Rigum (wyprodukowane w Anglii) sygnowane przez Subaru. Były w komplecie jak auto kupowane było na Litwie. Przejechały już 110k km i są w stanie dobrym (mój powoli się przeciera). Identyczne widziałem w ASO i jak będę je wymieniał to właśnie na takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gumowe dywaniki marki Rigum (wyprodukowane w Anglii) sygnowane przez Subaru. Były w komplecie jak auto kupowane było na Litwie. Przejechały już 110k km i są w stanie dobrym (mój powoli się przeciera). Identyczne widziałem w ASO i jak będę je wymieniał to właśnie na takie.

 

hej,

 

jest tam na nich jakiś nr rigum?

 

jakiś alegro sprzedawca od riguma, powiedział że nie ma do my06

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rigumy w SG od SH i nawet jako-tako pasuja, w razie czego moge cyknac fotke. U znajomego natomiast widzialem te oemy co sie pojawily w sklepiku J501SSA110 i musze przyznac ze robia kawiorowe wrazenie, mejd in juese, solidne... jedyne co to tylne moglyby byc wieksze. Nie wiem jak z wytrzymaloscia i ukladaniem sie pod noga, jakbym mial luzne 3 stowki to z checia bym sie skusil. A jezeli to was nie satysfakcjonuje to do forka sg robi dywaniki czeski special. Niedlugo takie bede zamawial do auta ojca to w razie czego moge cos o nich napisac. Do forka tez mialem takie brac, ale po wizycie u adaszo udalo sie dopasowac te rigumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

jest tam na nich jakiś nr rigum?

jakiś alegro sprzedawca od riguma, powiedział że nie ma do my06

pozdrawiam

 

Z tymi Rigum'ami to jest problem. Nigdy jeszcze na Allegro nie udało mi się ich namierzyć (a regularnie tam myszkuję) w wersji pasującej do naszych Forków. Widziałem je właśnie w ASO oraz tu -> http://sklep.nie-ASO.pl/product-pol-8232 ... ester.html jeśli to nie zbrodnia :) . Cena biorąc pod uwagę ich trwałość - jest symboliczna.

 

Numerek spiszę przy okazji chyba, że ktoś będzie szybszy.

 

-- 25 paź 2010, o 19:07 --

 

Te które mam seryjnie (są sygnowane przez Subaru) to jednak nie Rigum tylko:

 

"MADE IN ENGLAND BY CANNON RUBBER LTD ITEM No 3488"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam letnie, grube dywaniki welurowe do 4ka od tego samego producenta, na którego narzeka qba30. Dopasowane są bardzo dobrze. Co do ich trwałości, trudno powiedzieć. Przejechały w granicach 6 tys. km, a teraz poszły do garażu, a w używaniu są gumowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar Hogi, wprawdzie na wątku jestem przypadkiem, ale na wiosnę na pewno skorzystam z oferty "znajomego od dywaników" ;) bo moje oryginalne już się przecierają.... :(

 

Gumowe też ma.

 

Ktoś już kupił u niego i może się wypowiedzieć?

 

-- 27 paź 2010, o 23:50 --

 

bo dywaniki na allegro to się kupuje od niejakiego adaszo, który już chyba nie sprzedaje na allegro tylko na swojej stronce.

Dopasowanie i jakość super wg mnie. Ok 130-150 za komplet.

 

U mojego znajomego są tańsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio te dywany gumowe z allegro (producent polski - Rezaw Plast, czy jakoś tak) do swojego forka. Wziąłem do środka i do bagażnika. Jak dla mnie są ok (wysokie ranty, dobrze spasowane). Nie ma co marudzić. Jak komuś nie pasuje to zawsze można sobie faktycznie na szydełku wydziergać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...