Skocz do zawartości

Uwaga na dywaniki gumowe z allegro


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.03.2019 o 10:50, STV napisał:

 

Podobne są do chwalonego na tym forum Weather Tech -a, który jednak wychodzi dość drogo:

https://www.weathertecheurope.com/pl/subaru/2018/forester/floorliner-digitalfit/

 

Drogo ale są suuuper. Mam już rok w OTB i tak dobrych jeszcze nigdy nie miałem. Mają u mnie dożywocie.:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
W dniu 6.04.2021 o 21:26, kruque napisał(a):

odświeżam temat. zapytałem i doczekałem się od producenta mejla o doprodukowaniu brisków do forka SJ.

na fotkach jeszcze nie uleżane (w transporcie były ciut skompresowane) ale sprawiają bardzo dobre wrażenie - koryta zakrywają wszystko co można ubłocić. faktura tego czegoś jest na tyle przyjemna, że latem też chyba dadzą radę.

 

pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.

 

jakby ktoś szukał gumowych rezawplastów to mam do oddania za browar ;)

IMG_20210406_151002.jpg

IMG_20210406_151041.jpg

IMG_20210406_151106.jpg

IMG_20210406_151127.jpg

Odkopuje temat 

Jak sprawują Ci się te briski? Zastanawiam się nad kupnem ale nie jestem przekonany do jakości 

Jak to wygląda po kilku sezonach ? Dalej używasz ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maty brisk miałem w XV i tak : brak otworu na wajchę od wlewu paliwa - denerwujące ale można się przyzwyczaić do grzebania pod dywanikiem. Niestety po 2 sezonach wytarło się pcv w miejscu gdzie trzymałem stopę - mam gdzieś nawet zdjęcie jak znajdę na telefonie to wkleję.  Ogólnie maty fajne ale wymagają dopracowania i nie za taką kasę. Jeżeli dywaniki to chyba obecnie tylko eva dają rade ( oem są bardzo spoko ale niestety z za cienkiego materiału ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...