Skocz do zawartości

Uwaga na dywaniki gumowe z allegro


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem z allegrosza za niecałe 60zł i rzeczywiście szału niema, ranty zbyt niskie, nie pasują dokładnie ale aż takiej tragedii nie ma i za te pieniądze cały komplet może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościu sprzedaje te same do forka I i do forka II kwestia jak naprawdę pasują do obu modeli te same dywaniki?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kupiłem z allegrosza za niecałe 60zł i rzeczywiście szału niema, ranty zbyt niskie, nie pasują dokładnie ale aż takiej tragedii nie ma i za te pieniądze cały komplet może być

mają otwory na "haki" przy fotelu kierowcy ?

 

nie mają otworów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

cześć chłopaki;) pierwszy raz w życiu muszę sama zakupić coś do auta, chodzi o wycieraczki. Na allegro widzę, po waszych opiniach, że nie warto;) a co sądzicie o takich wycieraczkach? http://dywaniki-samochodowe.com/pl/p/Dywan-do-docinania-kauczuk-z-PVC-tekstylny-TS3328P/746 chciałabym przede wszystkim by woda nie wylewała mi się na podłogę  w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MonikaB napisał:

cześć chłopaki;) pierwszy raz w życiu muszę sama zakupić coś do auta, chodzi o wycieraczki. Na allegro widzę, po waszych opiniach, że nie warto;) a co sądzicie o takich wycieraczkach? http://dywaniki-samochodowe.com/pl/p/Dywan-do-docinania-kauczuk-z-PVC-tekstylny-TS3328P/746 chciałabym przede wszystkim by woda nie wylewała mi się na podłogę  w aucie

Szukaj Rigum a na lato coś welurowego.

To co pokazałaś to jakiś żart.

I na pierwszy post jest na tym forum odpowiedni wątek gdzie wypada się przywitać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem rezaw- plast czy jakoś tak na allegro,wysoki rant w zestawie z dywanikiem do bagażnika wyniosło jakieś 200zł z przesyłką ,ogólnie są dobrze dopasowane,a w bagażnikowym dywaniku jest taki kwadrat takiej innej gumy na środku że jak coś tam płaskiego położysz to ni ma huu----a żeby to się przemieściło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

pojawiło się coś nowego - dopasowanego do Forestera SG ? Jak zwykle gumowy/kauczukowy dywanik dla kierowcy potrzebuję - ale koniecznie z otworami na firmowe haki przy fotelu.

 

edit: może takie coś: http://allegro.pl/subaru-forester-ii-02-08-dywanik-gumowy-kierowcy-i6949319532.html wygląda jak by miało miejsce na otwory choć nie wiem czy rozstaw pasuje ...

czy to bardziej ten rozstaw: http://allegro.pl/subaru-forester-ii-2-gumowe-dywaniki-przod-i7070986003.html#thumb/1

Edytowane przez vonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopuję temat ... może ktoś coś "odkrył" ? (do Forka SG)  

Bo te które linkowałem poprzednio niestety niezbyt dobrze pasują. Otworów na haki nie mają ale to pół biedy - można "dorobić" - ale nie mają też wycięcia na dźwignię wlewu paliwa i pod pedałami lekko się zwijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. 

Z tego co widzę nie mają otworów do montażu na oryginalnym uchwycie - wierciłeś / wycinałeś otwory ? 

Jak z ta odrębną częścią na lewą nogę ? Ktoś pisał (choć nie pamiętam czy chodziło o ten konkretny model), że się podwija / zwija i to przeszkadza/denerwuje ?

Brak kratki (wzoru kratki) nie powoduje, że przy hamowaniu / ruszaniu / na zakrętach woda się przelewa przez rant (zwłaszcza zimą jak się wejdzie w mocno ośnieżonych butach) ?

Kształt (zwłaszcza dywanika kierowcy) idealnie pasuje ? nic się nie zwija, nie podwija ? 

guma miękka czy to raczej plastik ? 

 

Edytowane przez vonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja, szukam welurowych do forka SG. Znajomy kupował ostatnio na alledrogo i jakość była ok, ale spasowanie bardzo słabe. Gdyby ktos miał namiar na sprawdzone welury, to poproszę o PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek miał do czynienia w jakimkolwiek samochodzie z dywanikami a właściwie to matami firmy Brisk?

https://brisk.net.pl/kategoria/czesci-samochodowe/subaru

 

Podobne są do chwalonego na tym forum Weather Tech -a, który jednak wychodzi dość drogo:

https://www.weathertecheurope.com/pl/subaru/2018/forester/floorliner-digitalfit/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2019 o 22:13, elmot napisał:

A jak z dopasowaniem? Jest ok?

Tak, są naprawdę ok. Ale zerknąłem na tą stronkę i nie widzę ich już w ofercie :(. Może to jakiś towar spod lady i trzeba dzwonić...

Sam kiedyś skorzystałem ze znalezionej tutaj rekomendacji gdy je zamawiałem.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem polecane wyżej REZAW-PLAST 

i podzielę się komentarzem:

- dywanik kierowcy ( o ten mi głównie chodziło) w miarę pasuje kształtem ma wycięcie na dźwignię otwierania wlewu paliwa, zupełnie nie pasują miejsca przygotowane pod otwory do montażu - przygotowanie otworów wymaga "rzeźbienia" ale dzięki załączonym elementom plastikowym można to zrobić estetycznie. Przeszkadza mi ten osobny element pod lewą stopę - podwija się przy korzystaniu ze sprzęgła - będę trochę go przycinał. Pięta prawej nogi nie trafia w moim wypadku na wzmocnienie, a na tą gładką część ... będzie się pewnie szybko przecierać ;-(

- dywanik pasażera moim zdaniem bardzo słabo spasowany, ciężko go ustawić, zwija się 

- tylne dywaniki dużo większe od oryginalnych, znacznie głębiej wchodzą pod fotele ale pasują idealnie

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

odświeżam temat. zapytałem i doczekałem się od producenta mejla o doprodukowaniu brisków do forka SJ.

na fotkach jeszcze nie uleżane (w transporcie były ciut skompresowane) ale sprawiają bardzo dobre wrażenie - koryta zakrywają wszystko co można ubłocić. faktura tego czegoś jest na tyle przyjemna, że latem też chyba dadzą radę.

 

pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.

 

jakby ktoś szukał gumowych rezawplastów to mam do oddania za browar ;)

IMG_20210406_151002.jpg

IMG_20210406_151041.jpg

IMG_20210406_151106.jpg

IMG_20210406_151127.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...