Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2011


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

305 załóg zgłosiło się do Monte Carlo :!: :shock:

 

http://rajdy.autoklub.pl/news/305-zgloszen-w-rmc,33325

 

Ale pojedzie tylko 1/3, komisja z Monaco ma się zebrać i wybrać 100 załóg, tylko ciekawe na jakich zasadach :roll:

 

 

Oby nie na takich jak na Warszawską Barbórkę a dokładniej na Karową:)

Czyli co? Że niby Durczok nie uj.....(pojedz)ie :mrgreen: . To by była wielka strata dla widowiska :idea::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kubica ma Monte Carlo jechać 8) ciekawe czy starym clio a może coś nowszego dostanie :P

 

Megane N4?

Chyba jeszcze homo nie będzie miało.

 

Wyczytałem dziś, że czesi mogą umożliwić jazdę na kolcu na najbliższy Rajd.

 

tu więcej http://rallyonline.pl:84/index.php?1&mo ... s&&s=30445

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał(a):

Kubica ma Monte Carlo jechać ciekawe czy starym clio a może coś nowszego dostanie

 

 

Megane N4?

Chyba jeszcze homo nie będzie miało.

 

 

tutaj jest napisane,że albo clio albo proton S2000 :roll: :

 

http://www.rallyonline.pl/index.php?1&m ... s&&s=30449

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proton S2000

 

Nie jest to najlepszy pomysł. Takim sprzętem na pewno nie powalczy z czołówką S2000. A do tego się zepsuje, jak praktycznie zawsze w tym roku.

Gdyby nie te ograniczenia narzucane przez pracodawce, na pewno bez trudu znalazłby budżet na topowy samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Zmiany kadrowe w SPRT!!!To o czym mówiło się dłuższego czasu stało się faktem. Subaru Poland Rally Team nie przedłuża umowy z Kajetanem Kajetanowiczem na sezon 2011. Nowym kierowcą zespołu będzie Wojtek Chuchała. Szczegóły w kolejnym numerze WRC. "

 

http://www.facebook.com/#!/pages/WRC-ma ... 8942199383

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko trzeba czekać co Lotos Kajtkowi pozwoli przywlec na podwórko:)

 

Ja coś czuję że Fiestę. Pewnie się nie pomylę.

 

Chodzą plotki, że Peugota 207, ale moim zdaniem się Lotoa nie zgodzi, bo Peugoty w barwach orlenu jeżdżą. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że to będzie fabia ale spokojnie już nie długo się dowiemy.Tylko Tak trochę głupio jak Kajtek będzie reklamował .........SKODĘ która z S2000 nie ma nic wspólnego poza znaczkiem i podobnym kształtem :evil::evil:

 

 

Potem na forum będzie ooooo subaru jeździł a teraz wybrał lepsze skodę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś czuję że Fiestę.

A ja czuję że Fabia :D

 

Może i masz rację. Będą wtedy z Michałem tworzyć teama :lol:

 

-- 10 gru 2010, o 18:43 --

 

Potem na forum będzie ooooo subaru jeździł a teraz wybrał lepsze skodę:)

 

I forum będzie trzeba zamknąć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś czuję że Fiestę.

A ja czuję że Fabia :D

 

Może i masz rację. Będą wtedy z Michałem tworzyć teama :lol:

 

-- 10 gru 2010, o 18:43 --

 

Potem na forum będzie ooooo subaru jeździł a teraz wybrał lepsze skodę:)

 

I forum będzie trzeba zamknąć :twisted:

 

Wtedy do nawet zamknięcie foruma nic nie da, trzeba będzie znaczki na skodowkie to cuś zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest info od SPRT :!:

 

"Przyszedł czas na realizacje kolejnych planów zarówno zawodników, jak i zespołu, dlatego podjęta została decyzja o rozstaniu Subaru Poland Rally Team z Kajetanem Kajetanowiczem z końcem bieżącego roku."

 

"Kajetan Kajetanowicz: - W przyszłym sezonie do rywalizacji w obronie mistrzowskiego tytułu stanę N-grupowym samochodem i prawdopodobnie będzie to Subaru. Dobrą wiadomością jest fakt, że pozostają z nami moi dotychczasowi Partnerzy. Cieszę się, że nadal będę współpracował z Jarkiem Baranem – jednym z najbardziej doświadczonych polskich pilotów. Myśl o walce w rajdach, o frajdzie z jazdy oraz o moich kibicach dodaje mi sił do stawienia czoła nowym wyzwaniom."

 

 

więcej: http://www.sprt.pl/lang.pl/no/pnews/90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że to będzie fabia ale spokojnie już nie długo się dowiemy.

Kajetan bedzie jezdzil dokladnie takim samym autem jak w tym roku (tytuł MP) Jaki sens jest zmieniac auto....jeżeli w polskich warunkach Subaru jest najlepsze...... :?: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany Subaru Poland Rally Team

2010-12-10 19:03:31

Rok 2010 dla Subaru Poland Rally Team to sezon pełen wspaniałych chwil, przypieczętowany ogromnym sukcesem. Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran zdobyli tytuły Mistrzów Polski w klasyfikacji generalnej RSMP oraz w grupie N, a nasz zespół triumfował w klasyfikacji sponsorskiej. Cel, o którym każdy w team'ie marzył rozpoczynając współpracę, został osiągnięty. Przyszedł czas na realizacje kolejnych planów zarówno zawodników, jak i zespołu, dlatego podjęta została decyzja o rozstaniu Subaru Poland Rally Team z Kajetanem Kajetanowiczem z końcem bieżącego roku.

 

 

Kajetan Kajetanowicz: - W przyszłym sezonie do rywalizacji w obronie mistrzowskiego tytułu stanę N-grupowym samochodem i prawdopodobnie będzie to Subaru. Dobrą wiadomością jest fakt, że pozostają z nami moi dotychczasowi Partnerzy. Cieszę się, że nadal będę współpracował z Jarkiem Baranem – jednym z najbardziej doświadczonych polskich pilotów. Myśl o walce w rajdach, o frajdzie z jazdy oraz o moich kibicach dodaje mi sił do stawienia czoła nowym wyzwaniom.

 

Witold Rogalski: – Gdy dwa lata temu zaproponowaliśmy Kajetanowi reprezentowanie Subaru Poland Rally Team celem było oczywiście osiąganie jak najlepszych wyników, ale także, a może przede wszystkim, jego rozwój sportowy jako kierowcy rajdowego. Osiągnięte sukcesy formalne - tytuły mistrzowskie – ale także te nieformalne, dostrzegane tylko przez specjalistów i fanów tego sportu – czasy osiągane na odcinkach specjalnych - dowodzą, że obydwa cele zostały w pełni zrealizowane. Doszliśmy do punktu, w którym SPRT swymi strukturami i wsparciem technicznym, logistycznym i know-how nie jest już w stanie więcej przekazać tak dojrzałemu kierowcy, jakim stał się Kajetan w międzyczasie. Ponieważ także od strony budżetowej nie ma zagrożenia dla jego startów w RSMP postanowiliśmy dać szansę kolejnemu młodemu kierowcy, który bez naszego wsparcia prawdopodobnie nie mógłby pokonać kolejnego progu kariery sportowej. SPRT będzie więc w roku 2011 reprezentowane przez 21-letniego Wojtka Chuchałę – zdobywcę tegorocznego Rajdowego Pucharu Polski.

 

W tym miejscu w imieniu własnym oraz wszystkich członków Zespołu chciałbym bardzo serdecznie podziękować Partnerom SPRT za znakomity sezon 2010, za stały doping, dodawanie animuszu w trudnych chwilach i wspólną radość z sukcesów. Wszyscy z uwagą będziemy śledzili dalsze poczynania Kajetana i trzymali kciuki za jego przyszłe sukcesy.

 

Dzięki bogu że nie musimy nasze subaraki na jakieś szkody i inne fordy przerabiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...