Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2011


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja oczekuje, ze najpozniej w polowie sezonu polowa stawki bedzie jezdzila Subarakami ;)

 

 

A ja myśle ze jak już bedzie finalna specyfikacja R4 , to dopiero w przyszłym roku bedzie bum na te auta, pod warunkiem że bedą naprawde konkurencyjne, bo zapowiedziane było na początku wiele zmian, sekwencja, zwęzka itp. A jak sie okazuje , skrzyni nie bedzie, zwęzki większej też i tak naprawde nie wiadomo co jeszcze przejdzie a co nie, i ile bedzie kosztowac kit, i czy można bedzie zaadaptować do istniejących już aut.

 

Jak Subaru tak będzie podchodzić do zawodników startujący tą marką to nie wiem...

 

 

Christo ale o co Ci chodzi :idea: :shock: , nie obraź sie, ale zachowujesz sie jak dziecko z podstawówki i robisz focha, tylko dlatego że nie Cie wybrali :shock: . Powiedz mi dlaczego mieliby Ciebie wybrac do zespołu :?: Chuchała ma 21 lat :idea: i jest mistrzem RPP i pokazał choćby na barumce, ze umie jechac z głową na opis. Ty jestes jednak chyba troche za stary, to po pierwsze, a po drugie wyniki , wyniki i jeszcze raz wyniki :roll:

 

-- 13 gru 2010, o 10:50 --

 

Ale brakuje mi tu ostatniego zdania na temat Kajtka, mam nadzieję że coś tu jest niedopowiedziane. Nie chce mi się wierzyć że tak sobie będzie jechał RSMP jakimś tam Subaru.

 

 

Czego Ci brakuje :?: , Kajtek bedzie jeździł dalej, w swoim subaru N15 i swoim zespołem i sponsorem, ot co :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi nie o to, że mnie nie wybrali. Za to, że jeżdzę Subaru nie mam nawet na części rabatu!

 

To trzeba było tak od razu :roll: , a nie pisac "żenada" i tego typu żałosne wypowiedzi jak wybrali Chuchałe :roll: .Akurat takim pisaniem i podejściem , to sobie raczej nie zasługujesz aby Cie traktowali poważnie , takie moje zdanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komplet opon szutrowych na rajdzie Lotos to nie rabat? Wiesz no, niestety nie moglismy Ci wowczas "pozyczyc" naszego inzyniera z Finlandii, o ktorego prosiles, bo byl bardzo zajety. :(

 

PS zeby wyjasnic jakiekolwiek watpliwosci, zawsze istnieje pw na forum albo kontakt bezposrednio do SPRT przez email :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
może nie szybszy ale wniósłbym do zespołu własne auto - no ale skoro "nie ma miejsca dla początkujących" to niech się SIP tego trzyma...

Bardzo mi przykro, lecz nie otrzymałem Pańskiej aplikacji. Dla pewności sprawdziłem PW z ostatnich 12 miesięcy oraz pocztę mailową - bez rezultatu. Jezeli coś przeoczyłem - przepraszam i proszę o przesłanie rzeczonej odmowy ( odmówiłem w tym roku bardzo wielu b.dobrym zawodnikom, tak z Polski, jak i z SWRC - niestety SIP nie stać aktualnie finansowo na prowadzenie więcej niż jednej Załogi; natomiast tak lakoniczna forma odmowy nie jest w moim stylu - zazwyczaj wyjaśniam przyczyny ).

Mi chodzi nie o to, że mnie nie wybrali.

Czy powyższy wpis przypadkiem nie zaprzecza umieszczonemu wyżej ? Ale może coś źle interpretuję ...

Za to, że jeżdzę Subaru nie mam nawet na części rabatu!

Sprawdzając korespondencję - o czym pisałem powyżej - sprawdziłem także ten punkt: zapytania niestety nie otrzymałem.

 

"Żenada" :?:

Tu mogę tylko poprosić o wyjaśnienie, z jakiego racjonalnego powodu uważa Pan, że moja decyzja jest żenująca ?

Czy dlatego, że daję b.młodemu, obiecującemu kierowcy szansę ?

Czy dlatego, że - jak mam nadzieję - inni sponsorzy na bazie naszego przykładu być może podejmą podobne działania w przyszłości ?

 

A może jednak sam Pan dojdzie do wniosku, że przyczyny nie są ani racjonalne, ani obiektywne lecz ... po prostu takie ludzkie ...

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czegoś nie wiem dostatecznie, ale nie wiem kto w nowym sezonie będzie jeździł w jakim zespole i jakim samochodem. Czekam na jakieś informacje na ten temat. Obejrzę pierwszy rajd, który oczywiście o niczym nie przesądza, ale jest dużo nowego więc mni więcy wtedy zacznę spekulować kto jakie ma szanse na pudło. Ale żeby już teraz zakładać że rajdy to taka dyscyplina sportu gdzie kierowcy ścigają się po oesach, a na końcu wygrywa Loeb, to trzeba być naprawdę znudzony tym sportem i może czas zacząć hodować gołębie :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...