Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

..... to ja robie trzecią listę, czyli osoby chętne na materiał sjs-owy w wersji nieobrobionej:

1. Azrael - już nagrane :P - odbiór piątkowy sjs

2. WRC fan - odbiór jutro pod halą

3. Wełniacz - odbiór jutro pod halą

4. WiS -odbiór piątkowy sjs

 

zgadza się??? ktoś jeszcze???

 

pozdr.matt

 

aha, wymienione osoby proszę o wpłate 2x 10 zł na moje konto :mrgreen: 8) ( i już płyt czystych nie musicie przynosić :lol: ) .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny masz kosmiczne Matt'i... W studiu gdzie przegrywaja takie żeczy nie wiem czy tyle za sztukę biorą...

 

... ale ja bardziej sobie liczę za rolę kamerzysty a nie przegrywacza płyt :mrgreen: .....

 

PS to może z najbliższego SJS'a ja będę kopoiwał...?? Po 5zł za CD...

 

... heh to już z charliem gadaj bo on będzie kręcił ..... ja się czym innym muszę zająć :twisted: .....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Attention, wnimańje, achtung, pozor, uwaga!

 

Przeprowadziłem wizję lokalną i uzgodnienia co do części ekstremalnej.

Informacje i wnioski:

 

1. Zimno jest w górkach wieczorem jak diabli. Z gospodarzem wytrzymaliśmy pół godziny siedząc na dworze (tłumaczenie dla Galicjan: "na polu"), pomimo pewnych technik rozgrzewających. W związku z tym arbitralnie skasowałem punkt programu pt. "ognisko", w jego miejsce wpisano: "imprezka w saloniku plus grill czynny na tarasie". Swetry i tak doradzam.

2. Zarezerwowałem 19 porcji i tyleż miejsc noclegowych, wg stanu zgłoszeń na dziś. Więcej nie będzie. Jakby co, żarciem możemy się podzielić :wink: , a nadprogramowe osoby przygarnąć do łóżek - w drodze indywidualnego przetargu, w trybie negocjacji z zachowaniem konkurencji. Kto ćwiczy ustawę o zamówieniach publicznych, wie na czym to polega i jakie są skutki...

3. Pojęcie "żarcie" obejmuje jakiś ciepły posiłek na start (około 18.00 - wstępnie), kiełbaski i kaszaną na grilla oraz jakieś wędliny, sałatki i chleb tytułem stałej zakąski na stole. Kawę i herbatę. Rano pożywny żurek z wkładką i inne takie. Niuanse ma dobrać gospodarz w porozumieniu z siłą fachową, czyli małżonką. Uzgodniliśmy, że nikt nie ma prawa być głodny, a wódka ma się dobrze absorbować. Szczegółową kalkulację ceny dostanę jutro wieczorem, ale założyliśmy, że mieścimy się w podanym wcześniej przedziale 30-40 PLN.

4. Noclegi kosztują 30 PLN od łóżka. Pokój dwuosobowy niestety jest obecnie czynny tylko jeden: jako pierwszy na dwójkę zgłosił się OGS i moim zdaniem w związku z powyższym mu przysługuje... Chyba, że ktoś przekona go siłom i godnościom osobistom 8) , że jest inaczej. Poza tym mamy do dyspozycji 4 pokoje po 3 i jeden 5-miejscowy.

5. Rano wyganiać nas nie będą, ale w sobotę mają większe wesele i będą się przygotowywać - w związku z czym jak znikniemy w granicach 10/11., to gospodarze się nie popłaczą z żalu... :roll: :wink: , a być może nawet będą szczęśliwi...?

6. Jak pisałem wcześniej, paliwo wysokooktanowe przywozimy sobie sami - gospodarze zapewniają jedynie szkło. Ponieważ w pobliżu nie ma zadnego przyzwoitego sklepu, sugeruję - w miarę możliwości - zaopatrzenie się zawczasu, żeby potem nie kombinować. Nie wiem, jak Wy, ale ja w tym klimacie i w tych warunkach zamierzam pić spirytus albo wódkę z sokiem.

7. Mapkę dojazdu na częśc ekstremalną wraz z instrukcjami dodatkowymi będę rozdawać na torze.

 

Są pytania...? :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja mam pytanie :mrgreen: .... czy o tej 10/11 musimy już bezwzględnie wynieść się z obiektu czy też możemy sobie jeszcze posiedzieć (zakładając że pogoda będzie w miare ok :roll: ) gdzieś na terenie obiektu (w ogrodzie, czy gdzieś tam indziej 8) ) do godzin popołudniowych :?: ..... nie chce mnie się tak wracać wcześnie do krk :? .........

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vroobel, a maila Ty nie dostał!?

 

Dla tych, co jeszcze nie byli - instrukcja dojazdu na tor.

 

Zarówno od strony Krakowa, jak i Warszawy jedziecie na Kielce. Ale nie wjeżdżacie do miasta, tylko walicie na obwodnicę. Od południa - w Chęcinach, od północy - w Wiśniówce.

W połowie długości obwodnicy (w Kostomłotach) jedni i drudzy zjeżdżają z niej w kierunku na Łódź. Droga krajowa 73, o ile mnie skleroza nie myli. Do sprawdzenia w atlasie.

Robicie tą drogą parę kilometrów i jesteście na odcinku wspólnym dla toru i drogi krajowej. Poznajecie to po tym, że jest trochę szerzej, jest pod górkę i w lesie, a po bokach są bandy.

Jak będzie w dół i będzie wyjazd z lasu - zobaczyce przed sobą małą pętlę i budynki przytorowe. Trzeba to minąć (zostawiając z lewej) i skręcić w wąską dróżkę w lewo - ZA BUDYNKI.

Wydaje mi się, że proste.

 

Kto się boi, że nie trafi, a nie ma mojego telefonu - piszcie na priv.

 

Co do soboty: Matt, do negocjacji. Jeśli parę osób zechce zostać i nie będą przeszkadzać w przygotowaniach, to myślę, że nie będzie problemu. Przypuszczam, że gospodarzom zależy na dwóch rzeczach: na zwolnieniu pokoi (przeniesieniu rzeczy do samochodów), żeby mogli zmienić pościele i posprzątać - i na tym, żeby nie musieć wydawać obiadu. Natomiast posiedzieć w ogrodzie, albo zostawić samochód i iść na Radostową, albo nawet pojeździć konno, jak ktoś chce... pewnie się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do soboty: Matt, do negocjacji. Jeśli parę osób zechce zostać i nie będą przeszkadzać w przygotowaniach, to myślę, że nie będzie problemu. Przypuszczam, że gospodarzom zależy na dwóch rzeczach: na zwolnieniu pokoi (przeniesieniu rzeczy do samochodów), żeby mogli zmienić pościele i posprzątać - i na tym, żeby nie musieć wydawać obiadu. Natomiast posiedzieć w ogrodzie, albo zostawić samochód i iść na Radostową, albo nawet pojeździć konno, jak ktoś chce... pewnie się da.

 

.... właśnie o to mi chodziło :) ...... dzięki

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o sobocie - nie obiecuję na 100%, że dam radę, bo mogę mieć inne obowiązki... ale jak będą chętni, to możemy sobie zorganizować coś krajoznawczego w parę samochodów po okolicy. Np. Św. Katarzyna, gołoborze, klasztor na Św. Krzyżu albo coś w tym guście. Naprawdę ładne okolice... O ile już Was w szkole tam nie zaciągnęli 10 razy :wink: .

Do uzgodnienia na miejscu, bo ja dopiero w piątek będę wiedział, czy np. nie muszę zasuwać do Warszawy zaraz po imprezce. W razie czego po prostu wyłumaczę Wam nad mapą, co i jak - i gdzie warto zajrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS tu chodzi o to co by nie walić spirytem przy "nie daj Bóg" kontroli nietrzeźwości... Dobrze by było odczekać jakiś czas... Nawet przetransportować się w tych kilka osób (jak najmniejszą ilością samochodów) do miasta i pozwiedzać... A do kraka około godzinki 15-16... (bo trzeba jeszcze do rally się wyrobić... :twisted: ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaytek, będziemy improwizować na miejscu - bo póki nie wiem na 100%, kto będzie, kto zostanie na wieczór, kto ile wypije i o której pójdzie spać... to nie będę pisał scenariusza na sobotę.

Oczywiście nie ma mowy, żeby rano ktokolwiek siadał za kółko i jechał w trasę z promilami. Jeśli któryś z kierowników nie będzie się czuł na siłach, to auto się zadekuje w szopie, a delikwenta wstawi do nurtów Lubrzanki celem terapeutycznym.

W mniej skrajnych przypadkach - zaplanuje się jakąś pieszą wycieczkę (Radostowa tam i nazad świetnie wygania promile z organizmu) i obiad - już nie u naszych gospodarzy, siłą rzeczy, ale okolica jest turystyczno-gastronomiczna, więc coś się znajdzie.

Zobaczymy. Elastycznie i improwizacyjnie, tudzież zależnie od uwarunkowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Noclegi kosztują 30 PLN od łóżka. Pokój dwuosobowy niestety jest obecnie czynny tylko jeden: jako pierwszy na dwójkę zgłosił się OGS i moim zdaniem w związku z powyższym mu przysługuje... Chyba, że ktoś przekona go siłom i godnościom osobistom 8) , że jest inaczej. Poza tym mamy do dyspozycji 4 pokoje po 3 i jeden 5-miejscowy.

 

8) 8) 8)

 

Jezeli nie bede potrzebowal 2-ki to odstapie za odpowiednio przygotowana oplate spozywcza :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... to ja robie trzecią listę, czyli osoby chętne na materiał sjs-owy w wersji nieobrobionej:

1. Azrael - już nagrane :P - odbiór piątkowy sjs

2. WRC fan - odbiór jutro pod halą

3. Wełniacz - odbiór jutro pod halą

4. WiS -odbiór piątkowy sjs

 

zgadza się??? ktoś jeszcze???

 

pozdr.matt

 

aha, wymienione osoby proszę o wpłate 2x 10 zł na moje konto :mrgreen: 8) ( i już płyt czystych nie musicie przynosić :lol: ) .......

ja też chcę.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga!

Może to niewiele dla wielu będzie znaczyć ;) ale JA też będę :)

 

Zgłaszam się w ostatniej chwili, bo i w ostatniej chwili okazało się, że mimo iż piątek to w Polsce dzień pracy, da się jakoś wyrwać, żeby PB95 popalić :] Poza tym się w końcu poznamy. Legacy wróciło właśnie świeżo z serwisu, ma już poprawione mocowanie drzwi, wyprostowaną kierownicę ;) i kilka innych niedoróbek, więc jest gotowe do SJSa!

Aha - pytanie techniczne - auto przed SJSem należy umyć?? :lol:

 

Co więcej - jeśli faktycznie potrzeba Wam kamery i obiecujecie o nia należycie dbać, to ja mogę wziąć! To brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądzmy zachłanni wystarczy dodatkowo litra na stół... :wink: :twisted:

Co do kamery to baaardzo byśmy prosili tym bardziej, że plany pokomlikowały się jeszcze bardziej. Moja kamerka ma defekt, a mianowicie nie nagrywa głosu franca jedna skubana piiiiii niech ją piii piiii normalnie piiii jak jej zrobię piii to piii... :evil: :? Oczywiście ją biorę... Będzie do extremalnych wyczynów tym bardziej, że jej naprawa przekroczyła wartość... Postaram się, też załatwić jeszcze jedną, ale wiadomo, co nie moje to oszczędzam... ALE Z MOJEJ TO BĘDĄ UJĘCIA OSTRE... a zamiast dzwięków wpakuje się jakiś mjuzik... 8) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...