Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat ponieważ padła (ku mojemu zadowoleniu) propozycja zorganizowania już drugiego spotkania na SJS'sie na torze Kieleckim. Prosiłbym aby zainteresowani wpisywali się tutaj a zostanie utworzona lista :wink:. Owy "spis" potencjalnych reprezentantów forum będzie w dwóch kategoriach

1) Worioty które wjadą na tor... (Cyli se miendzy innymi Jo :twisted: )

oraz

2) Te skubańce co bedo dopingowoć... 8)

 

Koszty plasują się następująco...

Za szkolenie i upalanie na torze koszt to 350zł (szkolenie może być w dwu wariantach

1- szkolenie w dwu grupach: stopień I i II z certyfikatem

2- Szkolenie "zbiorcze" czyli elementy z pierwszego i drugiego na raz - bez certyfikatu)

 

Jest opcja dla tych którzy nie mogą przyjechać z samego rana, czyli upalanie bez zajęć teoretycznych i koszt takiej zabawy to ok. 200zł...

 

Pan Dudek (chyba dobrze zapamiętałem nazwisko ) Nie ukrywa, że soboty praktycznie do końca roku są już zajęte przez przeróżne firmy...

 

Oczywiście upalanie oznacza tak jak ostatnio pomiary czasów itp.

 

 

Jeżeli ktoś ma możliwość zorganizowania jakiegoś czegoś na miejscu typu nocleg i ognisko to byłoby super... ( Wis nie odbieraj tego jako wywołania do tablicy, ale jeżeli masz możliwości... :D )

 

 

 

 

Czekam na zgłoszenia...

Z tego co zdążyłem przeczytać to chętni są... To jest Lista na Kielce...

1)

- CracowDragon + widz'ka (większy doping pci pienknej normalnie :shock: )

- Wesoly

- WiS

- Piotr

- Abt

- Intakwrx

- malutki

- vert

- OGS (wstępnie)

- Vempeer (wstępnie)

- Gazik (wstępnie)

 

2)

- charlie

- WRC fan

- Magda

- Moniś

- Matt (Tylko chwilowo :twisted: )

 

 

Czekamy na kolejne zgłoszenia... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe...

 

1) Dlaczego Wrocław jest w tytule??? Ja wiem, że oni już mają dość Dulnego Szlunska i chcą się zapisać do Świętokrzyskiego, ale... :roll:

2) 17.09. co prawda mam to i owo zaplanowane :( , ale od wczesnego popołudnia mogę być, 18.09. - cały wolny.

3) Muszę się zrehabilitować w oczach forumowej braci za poprzednie "niedociągnięcia logistyczne" :wink: , więc tą razą ognisko będzie z polanką i bez górniczek... Tylko - prośba: wcześniejsza lista ZDECYDOWANYCH gości, nie na ostatnią chwilę...

4) W związku z punktem nr 2. - ja raczej znów jako "oglądacz" się piszę... Choć niewykluczone, ze będę miał we wrześniu w rękach Nivę lub UAZ-a i kusi mnie, żeby toto przetestować w nietypowej roli bolidu torowego... :mrgreen: A co, nie będzie Combo pluć nam w grilla...

 

No, to czekamy na następnych chętnych! :D

 

PS. A czy ktoś już gadał z p. Andrzejem... :roll: :?:

 

PS 2. Czy ja coś przegapiłem, czy nadal nie ma na Forum filmów z pierwszego SJS-u???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, to ty nie wiesz, że Kielce będą nową dzielnicą Miasta Mostów ? Tylko nie pytaj dlaczego, bo nie wiem. :wink:

Coś mi się obiło o uszy, że koło Wrocławia mają jakiś tor budować, ale też nie widzę związku z Kielcami... :roll:

 

A może dla odmiany ten SJS zrobicie w Poznaniu ? Do silnej grupy Wielkopolan: Naciskajcie i się nie dajcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś już gadał z p. Andrzejem...

Na razie trzeba zobaczyć jaki będzie odzew na poruszoną kwestię...

 

Muszę się zrehabilitować w oczach forumowej braci za poprzednie "niedociągnięcia logistyczne"

 

No już nie przesadzaj... Było OK nie licząc muzyczki... :mrgreen:

 

17.09. co prawda mam to i owo zaplanowane

To póki co wpisuję Twoją osobę na listę nr. 2... Jak zajdą jakieś zmiany i przedeklarowanie to zmienię...

Tylko - prośba: wcześniejsza lista ZDECYDOWANYCH gości, nie na ostatnią chwilę...

I właśnie ze względu na to wątek został spłodzony prawie 2 miesiące wcześniej... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam to był błąd spowodowany zmęczeniem materiału... :mrgreen: W tekście już było dobrze... Nie wiem co mnie napadło :roll: Jeszcze raz sorki :oops:

 

:mrgreen::mrgreen:

 

A może dla odmiany ten SJS zrobicie w Poznaniu ? Do silnej grupy Wielkopolan: Naciskajcie i się nie dajcie !

 

Ja jestem na tyle zdeterminowany że pojadę wszędzie... :mrgreen: A do Poznania bardzo chętnie...

To myślę zależy od ilości głosów na poszczególne miejsca... Więc decyzję pozostawiam Wam... Ale myślę, że decyzja co do miejsca to powinna zapaść do 21dni...?? Żeby jeszcze resztę zorganizować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. 2. Co do przyczyn pomyłki, to nic, ino Cię Witek zaczarował... :wink:

 

Dobrze, że nie oczarował, bo bym sie bał zostawać sam z CracowDragonem sam na sam :wink:

 

W ramach przeprosin za błąd w temacie, możesz postarać się o SJS we Wrocławiu, przecież to nie sztuka jeździć po pustym torze do tego nudne to i w ogóle. Co innego po dziurawych drogach w ruchu miejskim, to już inny poziom wtajemniczenia. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze, poki sa miejsca (1) :D

 

jestem za kielcami, bo:

dla dziewic sjs'owych (to m.in. ja :oops:) ponoc lepiej

blizej, mniejsze koszty

miejsce sprawdzone, towarzystwo gorniczek rozniez :wink:

jakby bylo w miedziance, to moze bedzie dodatkowo jeden chetny... ciekawym autkiem 8)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skubańców co bedo dopingować prosze dopisać jeszcze moją drugą połowę - Megis :wink:

 

Proponuje w jakis sposób skontaktować sie z SJS, bo Azrael mi kiedyś wspominał że na wrzesień były jakieś plany związane ze szkoleniami za granicami Polszy i trzeba by sprawdzić czy sie terminy nie pokrywają :idea:

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak w przyszłości szkolenie w Teestorfie 30km za Wiedniem?

Maja tam jeden z lepszych torów w Europie. Byłem tam w zeszłym roku na szkoleniu firmowym, warunki rewelka. Był tylko mały problem. Musiałem śmigać Fiatem Panda he, he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach był już jeden SJS Forumowy teraz czas na Poznań. Chyba nie jestem jedyną osobą, dla której różnica między Kielcami a Poznaniem, to różnica być albo nie być ? Rozumiem, że krakowska grupa rządzi tym światkiem, ale miło by było czasami zrobić coś dla tych którym nie dane jest mieszkać w tym pięknym mieście lub w pobliżu. Można by chyba robić co drugi czy nawet trzeci SJS w Poznaniu ? Może jestem zbytnim pesymistą/realistą, ale skoro więcej jest subaromaniaków, którzy mają bliżej do Kielc niż Poznania, to kierując się zasadą "więcej chętnych" SJSu forumowego w Poznaniu długi nie będzie...

 

P.S. Proszę nie odbierać tej wypowiedzi zbyt osobiście czy negatywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może też bym sie na te Kielce zdecydował w temacie 1 :D

 

POLECAM :!:

A poza torem też się może dziać, jak będą górniczki oczywiście :mrgreen:

Jakie górniczki? Chyba pojadę z drzewem do lasu :mrgreen: - małżonkę wezmę, też niech pojeździ,choć z forum ma do czynienia "tyle co z mercedesami czyli nic"-ale szuwarem pomyka na codzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...