Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tutaj jest filmik obrazujacy lepiej możliwości fordzika choć wtedy ładował 1,3 bar. http://www.gt-service.pl/files/cosworth.avi

 

 

Sie masz Mati. Filmik nie oddaje skali zabawy. Za to jak chcesz to Ci mogę pokazać forum na którym Cię zjechali że nie umiesz jeździć tym autem i w ogóle na okoliczność tego filmiku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest filmik obrazujacy lepiej możliwości fordzika choć wtedy ładował 1,3 bar. http://www.gt-service.pl/files/cosworth.avi

 

 

Sie masz Mati. Filmik nie oddaje skali zabawy. Za to jak chcesz to Ci mogę pokazać forum na którym Cię zjechali że nie umiesz jeździć tym autem i w ogóle na okoliczność tego filmiku ;-)

 

nie bądź taki tajemniczy, inni też chcą poczytać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszliśmy z Kubą do wniosku że życie zaczyna sie od 2.2 Bara

 

 

Co racja to racja :-)

 

 

a wogóle to witamy na forum

 

Ano właśnie - może powinienem przedstawić forumowiczom. Otóż Mat.B. To taki typ co potrafi wykrzesac konie mechaniczne nawet z kosiarki zapewne, kręci śrubki, zaworki, podłącza kabelki a nawet programuje takie chore urządzenia za dziesiątki tysięcy PLN zwane ECU. I to on jest sprawcą "partyzanckich odgłosów" wydawanych przez czerwona piekność. :-D

 

No i złożył mój silnik tak że ten do dziś działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że według strony firma działa w sposób imponujący... :shock: Innego podobnego o tak dużym zakresie "możliwości" w Kraku lub okolicach nie widziałem, :wink: więc całkiem prawdopodobne, że już wiem gdzie sierra będzie robiona... :twisted: Tym bardziej, że do skawiny mam niedaleko... :mrgreen: 8) Dobrze, że mat.b się pojawił na tym forum... :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat.b ma duże doświadczenie w szczególności w Cosworth'ach. Doceniali go nawet zagraniczni kierowcy rajdowi zapraszając do swoich serwisów. Kierowcą jest też na BARDZO wysokim poziomie z którym miałem okazję wielokrotnie konkurować....

Pozdrawiam Mateusza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...