Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak wypadł kierowca na SJS. Samochód miał ŚWIETNY!!!

Obserwowałem przez chwilę zmagania właściciela tego autka z torem - wrażenia takie średnie. Kuba radził sobie znacznie sprawniej - widać było, ze nie męczy się na tych zakrętach tak jak właściciel.

 

Duże słowa uznania dla Alana za świetne opanowanie auta (STI S.E.) na torze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe jak wypadł kierowca na SJS. Samochód miał ŚWIETNY!!!

Obserwowałem przez chwilę zmagania właściciela tego autka z torem - wrażenia takie średnie. Kuba radził sobie znacznie sprawniej - widać było, ze nie męczy się na tych zakrętach tak jak właściciel.

 

Duże słowa uznania dla Alana za świetne opanowanie auta (STI S.E.) na torze :)

Domyślałem się, że tak może być. Właściciel nie miał za wiele okazji, żeby obyć się ze swoim samochodem :wink:

Jeśli aflinta twierdzisz,że Alan zasługuje na uznanie to dodam w swoim imieniu: BRAWO :!:

(zweryfikuję zdanie po oglądnięciu materiału VIDEO :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, ze przesadza, darł jak dziki, ten drugi STi co po torze pomykał to normalnie chyba uczył się jeździć :) Ja jestem pod wrażeniem płynnosci przechodzenia po tych zakrętach :) nie powiem, właśnie dzięki temu, że to drugie STI sżło tak fatalnie pozwoliło mi na podpatrzenie różnic w stylu jazdy i zaaplikowanie tego potem do moich przejazdów na czas :) z całkiem udanym skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Afinta Cię tak chwali, to chyba przesadzasz z ta skromnością

 

po pierwsze nie chcę wyjść na buraka, po drugie mam świadomość, że radzę sobie za sterami trochę lepiej niż przeciętny kierowca w czym pomoglo mi kilku panów w tym Andrzej Lenczowski, mam też świadomość, że popełniam błędy i staram się je wyeliminować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, ze przesadza, darł jak dziki, ten drugi STi co po torze pomykał to normalnie chyba uczył się jeździć :) Ja jestem pod wrażeniem płynnosci przechodzenia po tych zakrętach :) nie powiem, właśnie dzięki temu, że to drugie STI sżło tak fatalnie pozwoliło mi na podpatrzenie różnic w stylu jazdy i zaaplikowanie tego potem do moich przejazdów na czas :) z całkiem udanym skutkiem.

Czyli jeszcze raz

BRAWO ALAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten czerwony sie nie podobał-jakoś tak męcząco jeździł i do tego te partyzanckie odgłosy jak z pacyfikacji Zamojszczyzny. Niebieska Impreska kole niego pomykała zgrabniej, z pewną lekkością i moc uzyskiwała bez mąk zbytnich. Ale ja jestem tendencyjny 8) Ten kto nią pomykał kumał wzory - jak to się kiedyś mówiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i brawa też dla Azraela, który jeździł prawie wszystkimi autami jakie tylko na troze się pojawiły :) Nie weim tylko czy hulajnogę też upalał, czy jej odpuścił :) W ogóle brawa dla dzielnych Pań walczących za stermia szuwarków z doskonałymi wynikami :) I dla wszystkich za super zabawę :) i fotki ..... iiii ....

 

No dobra, już nie będę :) W każdym razie, choćbym butelki miał zbierac, to na zimowym muszę być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten czerwony sie nie podobał-jakoś tak męcząco jeździł i do tego te partyzanckie odgłosy jak z pacyfikacji Zamojszczyzny. Niebieska Impreska kole niego pomykała zgrabniej, z pewną lekkością i moc uzyskiwała bez mąk zbytnich. Ale ja jestem tendencyjny 8) Ten kto nią pomykał kumał wzory - jak to się kiedyś mówiło.

Michał!!!Daj znać,jak będziesz wybierał się na następny SJS!!!Takiej realacji jeszcze nie czytałem :mrgreen: Niech komentatorzy sportowi EuroSport'u się schowają :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten czerwony sie nie podobał-jakoś tak męcząco jeździł i do tego te partyzanckie odgłosy jak z pacyfikacji Zamojszczyzny. Niebieska Impreska kole niego pomykała zgrabniej, z pewną lekkością i moc uzyskiwała bez mąk zbytnich. Ale ja jestem tendencyjny 8) Ten kto nią pomykał kumał wzory - jak to się kiedyś mówiło.

:D muszę zapamiętać te teksty są przednie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i brawa też dla Azraela, który jeździł prawie wszystkimi autami jakie tylko na troze się pojawiły :) Nie weim tylko czy hulajnogę też upalał, czy jej odpuścił :) W ogóle brawa dla dzielnych Pań walczących za stermia szuwarków z doskonałymi wynikami :) I dla wszystkich za super zabawę :) i fotki ..... iiii ....

 

No dobra, już nie będę :) W każdym razie, choćbym butelki miał zbierac, to na zimowym muszę być :)

No ja mam już jedna pustą - po "bezalkoholowym strongu" oczywiście- też na zimowym być muszę. A Azraelowi sorki za odmowę jazdy naszym Legasiakiem ale my jeździliśmy na zmianę więc nam było mało... no sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten czerwony sie nie podobał-jakoś tak męcząco jeździł i do tego te partyzanckie odgłosy jak z pacyfikacji Zamojszczyzny. Niebieska Impreska kole niego pomykała zgrabniej, z pewną lekkością i moc uzyskiwała bez mąk zbytnich. Ale ja jestem tendencyjny 8) Ten kto nią pomykał kumał wzory - jak to się kiedyś mówiło.

Michał!!!Daj znać,jak będziesz wybierał się na następny SJS!!!Takiej realacji jeszcze nie czytałem :mrgreen: Niech komentatorzy sportowi EuroSport'u się schowają :!: :mrgreen:

:oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... OGS kazał Was pozdrowić - właśnie dojeżdża... 8)

 

EDIT: dojechał! :D Sprawdziłem się w roli telefonicznego dżi-pi-esa... :twisted: :wink:

 

Oj tak... po co PDA, po co Gamin jak sie ma koma do WiS-a :wink:

Gorzej jak zasiegu nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...