Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

mapka ze strony SJSu z tego co ja pamietam to z obwodnicy trzeba zjechac na prawo w ktoryms miejscu (chyba jest nawet drogowskaz na TOR) i takim jakby slimakiem zjechac pod obwodnice i skrecic w prawo znowu i caly czas prosto az na tor :) swojego opisu jestem pewien w 99% :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

też jestem załamany jest 21.00 a mechanicy dalej niewiedzą dlaczego niema ciśnienia w jednej z 2 sekcji pompy od ręcznego :( szanse ze to zrobią jeszcze dzisiaj sa nikłe...

a tak chciałem jechać....tak to jest jak człowiek coś zaplanuje...

forysiem już nie jade bo migo troszke szkoda :wink: a pozatym tak jak pisałem wcześniej mój kolega mógłby go "poważnie" uszkodzić :mrgreen: ...

 

żałuje i życzę miłej zabawy

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu... Kondolencje dla "uszkodzonych" :cry: Ja też będę jutro autem "sprawnym inaczej" - jak wspominałem, luzem lata mi przekładnia kierownicza :wink: , poza tym stwierdzono luz na półosi (jak się nie ukręci na torze, to znaczy, że jeszcze wytrzyma trochę normalnej jazdy), no i tarcze trzeba będzie wymienić... ale ja mam o tyle lepiej, że blisko - w ostateczności na piechotę do domu też jakoś wrócę :twisted:

 

Kto nie ma, a potrzebuje - zapiszcie sobie moją komórkę: 0691 399 388.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejjjj jak to normalnie się ludziska wykruszaja z samochodzikami...?? Co to normalnie za jazdy...?? :cry: No szkoda... oczywiście siła eliminująca zrozumiała... szkoda... matt, ale Ty jedziesz jako widz...??

WiS dzięki za pozdrowienia... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my właśnie wróciliśmy do Krakowa. no miło było,pogoda marzenie,jazda fajna,przyjemna atmosfera. Już czekamy na edycję zimową i mam nadzieję,że w tej "zagajanej" tańszej wersji- wtedy bankowo jesteśmy w dwa autka :D Pozdrawiam wszystkich wtym imprezujących w tym momencie w okolicach świętokrzyskich. Forumowa brać sie mojej Pani spodobała więc może teraz mniej będzie wilkiem patrzeć na to jak czytuje to Forum hahaha

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael mowil ze to monstrum ma cos pod 400KM podtrzymanie turbo itp rzeczy :shock:

Czyli TEN!Z tego co wiem, to ten Cosworth wyszedł w kosztach drożej niż nowe STI!!!Osoba, która robiła ten samochód mówiła, że jazda nim to coś niesamowitego. Ciekawe jak wypadł kierowca na SJS. Samochód miał ŚWIETNY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie więcej fotek? Jak zwykle żałuję, że nie dojechałem!!!:( Nie mogłem

nie ty jeden Pawełku....

ale mam nadzieje że wkrótce będzie następny wypad i się szczęśliwie "załapiemy" :D

Juz pewnie na śniegu!!!A to lubię najbardziej!!!

Cierpie ostatnio na brak motoadrenalinki. Wczoraj nawet chciałem wynająć STI od J.D., żeby wystartować w Żubrach...niestety od miesiąca zarezerwowane :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...