Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

"Crash" byl faktycznie dobry.

 

Widzialem wczoraj "Wyznania Gejszy" - calkiem sympatyczne romansidlo, fajnie sie oglada i nie zaluje 13pln na bilet (poza tym to zawsze dodatkowe chwile spedzone majac w objeciach ukochana :D). Ale szczerze powiedziawszy na dzien dzisiejszy nie zauwazylem zadnego "glebszego przeslania"*... moze musze jeszcze raz obejrzec.

 

* no, moze poza moralem, zeby sie nie poddawac i zawsze przec naprzod. Ale to takie troche obcykane jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Crash" byl faktycznie dobry.

 

Widzialem wczoraj "Wyznania Gejszy" - calkiem sympatyczne romansidlo, fajnie sie oglada i nie zaluje 13pln na bilet (poza tym to zawsze dodatkowe chwile spedzone majac w objeciach ukochana :D). Ale szczerze powiedziawszy na dzien dzisiejszy nie zauwazylem zadnego "glebszego przeslania"*... moze musze jeszcze raz obejrzec.

 

* no, moze poza moralem, zeby sie nie poddawac i zawsze przec naprzod. Ale to takie troche obcykane jest...

troche obcykane jest...ale jak bedziesz mial swoje dorosle dziecko to tez ma ogladac wyznania gejszy...takie zycie cholera plynie na przod a nic sie nie zmienia ogolnie rzecz biorac :roll: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Crash" świetny, oglądałem jakieś pół roku temu.

 

Michał B. - jeśli masz ochotę, to mogę ci podrzucić DiVXa...

 

Z ostatnio widzianych:

- "Francuski Numer" - dno.

- "Czerwony Kapturek" - dno.

 

Chcę iść na "Plan Doskonały", zapowiada się nieźle. Ktoś już widział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Crash" świetny, oglądałem jakieś pół roku temu.

 

Michał B. - jeśli masz ochotę, to mogę ci podrzucić DiVXa...

 

Będę wdzieczny za plytkę, chętnie obejrzę :D

Dotknięcie pustki tylko czytałem- z 15 lat temu, niezła rzecz ale co najmniej kilka lepszych rzeczy o wspinaniu czytałem, to dla mnie nieco zbyt dramatyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis premiera "Oszukac Przeznaczenie 3" :lol: Ale pojde na to, zeby zobaczyc a) co znow wymyslili (moze tym razem smierc nie wybiera od tylu, tylko losuje, kto ma zginac nastepny? :mrgreen:) B) krwawa masakre :twisted:

 

 

Byl ktos na Syrianie z Clooneyem? Albo Good Night and Good bye czy Good luck and good bye czy jakos inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Good Night and Good bye czy Good luck and good bye czy jakos inaczej?

 

"Good Night and Good Luck"

 

Nie zdążyłem pójść, w przyszłym tygodniu będę miał DiVXa.

A jak z tym Crashem do pożyczenia- jak coś to ten film Cluneja też możesz pożyczyć- jak możesz?

 

Michał, na przyszły poniedziałek przywiozę ci oba. W tej chwili ściągam "Good Night...".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...