Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

smiej sie smiej. prawda jest taka, ze ma tu dostep kazdy, w tym rowniez policja. A ta ma, z tego co mi wiadomo, prawo w przypadku powaznych podejrzen natychmiast przeszukac Ci mieszkanie (ip od tepsy). Zas za kazda piracka kopie musisz zaplacic 10-krotna cene oryginalu. tez sie ostatnio dowiedzialem :| no coz, na szczescie ja piratow nie mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiej sie smiej. prawda jest taka, ze ma tu dostep kazdy, w tym rowniez policja. A ta ma, z tego co mi wiadomo, prawo w przypadku powaznych podejrzen natychmiast przeszukac Ci mieszkanie (ip od tepsy). Zas za kazda piracka kopie musisz zaplacic 10-krotna cene oryginalu. tez sie ostatnio dowiedzialem :| no coz, na szczescie ja piratow nie mam ;)

Też nie mam żadnych piratów, jednego ma moja młodsza córka- to taka lalka pirat co go dostała na 2gie urodziny- jej komentarz BOJA PIRATA - wniosek - strach się bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiej sie smiej. prawda jest taka, ze ma tu dostep kazdy, w tym rowniez policja. A ta ma, z tego co mi wiadomo, prawo w przypadku powaznych podejrzen natychmiast przeszukac Ci mieszkanie (ip od tepsy). Zas za kazda piracka kopie musisz zaplacic 10-krotna cene oryginalu. tez sie ostatnio dowiedzialem :| no coz, na szczescie ja piratow nie mam ;)

Też nie mam żadnych piratów, jednego ma moja młodsza córka- to taka lalka pirat co go dostała na 2gie urodziny- jej komentarz BOJA PIRATA - wniosek - strach się bać.

 

Michał, na PW ci posłałem mój numer telefonu, odeślij mi swój, w poniedziałek się skontaktujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do filmu o zboczonych kowbojach na tajemniczych wzgorzach:

 

- zgadzam sie z OWOCEM I PRZEMEQIEM

 

-nie ide na ten film

 

-jak bede chcial sobie takie cos poogladac to na video albo kompie ostrzejsze kawalki moge przestudiowac bez dorabianej durnej filozofii

 

-jak bym byl komboyem to bym protestowal w imieniu srodowiska:

 

komboye sie strzelaja, wala po mordzie, gina przy palu meczarni jak ich indianie wchyca, chleja bimber na myszach itd, itp, ale nigdy sie tam nie zdarzaly takie SYTUACJE.

ja rozumiem - jakies zwierzatko, to taaaak, jak najbardziej. ale drugi facet???

bbbblllllllllleeeeeeeeeeee

 

Oj owieczko zebys ty jeszcze gotowac umiała.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Byl ktos na Syrianie z Clooneyem?

 

 

tak, strata czasu

To prawda - mało strzelają a jak już to bez senu, wcale sie nie ganiają, dużo gadania i nie wiadomo kto jest kto a Klunej to jakiś gruby i brzydki tam jest, plenery jakieś brzydkie tez - tylko pustynia i slamsy jakieś i arabowie - dziwny film.

A tak serio to mi sie podobał - niezłe political fiction - dobrze zagrane i świetnie skręcone w nietypowych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl ktos na Syrianie z Clooneyem?

 

 

tak, strata czasu

To prawda - mało strzelają a jak już to bez senu, wcale sie nie ganiają, dużo gadania i nie wiadomo kto jest kto a Klunej to jakiś gruby i brzydki tam jest, plenery jakieś brzydkie tez - tylko pustynia i slamsy jakieś i arabowie - dziwny film.

A tak serio to mi sie podobał - niezłe political fiction - dobrze zagrane i świetnie skręcone w nietypowych miejscach.

 

 

kto powiedzial ze bez sensu a gadanie w sumie tez niewiele, zdania na temat tego filmu sa podzielone, ja naleze do tych, ktorym nie do konca przypasil

 

P.S. fanem Rambo nie jestem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia :mrgreen: za tydzien tez kupie bo 2 czesc bedzie

 

Vert, jak Ci nie wstyd?!? Ty, kawiorowiec, płytę z gazetą kupujesz? Przecież powinieneś był kupić speszel kolektor's edyszyn limited pińć sztuk z ałtografem Ómy Tórman :D.

 

No to jest nas dwóch :mrgreen:

 

Ja już miałem jedynkę, ale dwójkę z chęcią przyjmę z gazetką 8).

 

A co do "Wszyscy jesteśmy...": niestety popełniłem ogromny błąd, bo nie przeczytałem wcześniej o czym jest ten film i poszedłem na niego jako na kolejną komedię Koterskiego, idealną na deszczowy weekend nad polskim morzem, przed kolacyjką i wesołym wieczorem. Zderzenie z rzeczywistością było tak kolosalne, że po pół godzinie wyszedłem z kina... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, nie ma co ukrywać, że Wszyscy jesteśmy Chrystusami jest dosyć ciężkim filmem. Dla mnie nieco przydługi i nudnawy miejscami, kilka tekstów jest fajnych, ale żadna rewelacja.

 

A no właśnie. Ja lubię obejrzeć czasem coś trudniejszego (np. Nagą Broń, czy hot Shots :wink: :mrgreen:), ale w tym filmie przeszkadzały mi dłużyzny i to, że nie wiedziałem o co tak naprawdę chodzi: bo jeśli o przedstawienie problemu alkoholowego i jego wpływu na rodzinę, to Koterski nie pokazał kompletnie niczego nowego... Wplecenie symboliki Drogi Krzyżowej traktuję jako zabieg może i ciekawy, ale czysto kosmetyczny, a przede wszystkim niewystarczający do zbudowania na nim całego filmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, ale co ciekawe, spotkałem kilka osób, którym dzień świra podobał się średnio, a ten film bardzo.

A zmieniając nieco tamt, przed filmem był zwiastun Hi Way - zastanawia mnie czym goście się poruszają, z plakatu myślałem, ze to Libero, ale jak mignęło to na autostradzie to chyba to będzi ejakiś koreańczyk, ale widziałem migawkę tylko razi nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...