Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj na 3-cią ;-)

Na co czekać jak jest.

 

Eeee, dopiero 6 odcinków... :mrgreen:

Ale PB też niezły, to fakt.

 

Tylko że na kolejne odcinki Lost trzeba czekać do lutego, na PB do stycznia chyba, Magda M też się dzisiaj skończyła :mrgreen:, co tu oglądać teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na 3-cią ;-)

Na co czekać jak jest.

 

Eeee, dopiero 6 odcinków... :mrgreen:

Ale PB też niezły, to fakt.

 

Tylko że na kolejne odcinki Lost trzeba czekać do lutego, na PB do stycznia chyba, Magda M też się dzisiaj skończyła :mrgreen:, co tu oglądać teraz?

 

Takie seriale jak Lost tylko mnie irytują.... są specjalnie tak gmatwane żeby końca nie było... a jak już wszyscy rzygają danym serialem to zakończenie zrobią w wersji kinowej i musisz zabulić żeby zobaczyć ten często absurdalny koniec. Naciąganie i strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na 3-cią ;-)

Na co czekać jak jest.

 

Eeee, dopiero 6 odcinków... :mrgreen:

Ale PB też niezły, to fakt.

 

Tylko że na kolejne odcinki Lost trzeba czekać do lutego, na PB do stycznia chyba, Magda M też się dzisiaj skończyła :mrgreen:, co tu oglądać teraz?

 

Takie seriale jak Lost tylko mnie irytują.... są specjalnie tak gmatwane żeby końca nie było... a jak już wszyscy rzygają danym serialem to zakończenie zrobią w wersji kinowej i musisz zabulić żeby zobaczyć ten często absurdalny koniec. Naciąganie i strata czasu.

Mnie też irytują. A już myślałem, że wszyscy to kochają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Zdesperowane Kury Domowe i Zaniknieni tez wkurzali. Ale sprobuj Prison Break'a! Wczoraj musialem rodzicom wylaczyc w pierwszej w nocy kompa zeby wreszcie poszli spac :lol: Wciaga to to, jest naprawde dobrze zrobione (byc moze troche naciagane, ale to tylko film ;) ) no i naprawde dobra gra aktorska, a to chyba najwazniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj:

"The funeral" Ferrary. Jak zwykle u Ferrary film nie o tym czego pozornie dotyczy intryga. Niby nie tylko u niego tak bywa, ale u niego jakoś szczególnie rozbieżnie... :???: Ze "Złego porucznika" chciałem wyjść po 10 minutach, a przez następną godzinę się męczyłem, ale "na koniec" było warto. "The funeral" też polecam.

"Warszawa" - za pierwszą scenę należały się "Złote lwy". Później było różnie, ale film niewątpliwie godny polecenia. HGW powinna zakupić go i rozpowszechniać jako reklamówkę tego dynamicznego i ujmującego miasta. Fajna rola kobieca - Ostałowska niby kolejna "młoda nowoczesna" ale tak naprawdę dojrzała kobieta, z dystansem do świata. Dobra muzyka i zdjęcia. Warte obejrzenia. Nie znam innych filmów Gajewskiego ale po "Warszawie", poszukam.

BTW: Piszę o filmach które być może już wszyscy widzieli, ale zeznaję, że do kina w mieście nie chodzę i filmy oglądam wyłącznie z DVD, stąd moje zapóźnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj:

"The funeral" Ferrary. Jak zwykle u Ferrary film nie o tym czego pozornie dotyczy intryga. Niby nie tylko u niego tak bywa, ale u niego jakoś szczególnie rozbieżnie... :???: Ze "Złego porucznika" chciałem wyjść po 10 minutach, a przez następną godzinę się męczyłem, ale "na koniec" było warto. "The funeral" też polecam.

"Warszawa" - za pierwszą scenę należały się "Złote lwy". Później było różnie, ale film niewątpliwie godny polecenia. HGW powinna zakupić go i rozpowszechniać jako reklamówkę tego dynamicznego i ujmującego miasta. Fajna rola kobieca - Ostałowska niby kolejna "młoda nowoczesna" ale tak naprawdę dojrzała kobieta, z dystansem do świata. Dobra muzyka i zdjęcia. Warte obejrzenia. Nie znam innych filmów Gajewskiego ale po "Warszawie", poszukam.

BTW: Piszę o filmach które być może już wszyscy widzieli, ale zeznaję, że do kina w mieście nie chodzę i filmy oglądam wyłącznie z DVD, stąd moje zapóźnienie.

Pogrzeb i Zły porucznik to świetne, klimatyczne filmy, z cyklu tych, których się nie zapomina no i do tego co za role tam są - aktorsko wyborne - to sie ogląda. Muszę sobie odświerzyc bo dosyć dawno to widziałem. Warszawa mi się nie podobała, jakaś nierówna, obok świetnych scen sporo słabszych- i podobna obserwacja film się zwija na początku jest najlepiej a im dalej w las...Ogólnie lubię filmy oparte na takiej budowie. Może więcej się po tym filmie spodziewałem bo to nagrode w Gdyni główną dostało a wtedy było też w konkursie świetne Zmróż oczy, które oglądałem wcześniej i myślałem, że to może choć porównywalne będzie. Z kinem to mam coraz częsciej jak Ty, kiedyś chodziłem na prawie wszystko, teraz tylko od święta - szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj:

"The funeral" Ferrary. Jak zwykle u Ferrary film nie o tym czego pozornie dotyczy intryga. Niby nie tylko u niego tak bywa, ale u niego jakoś szczególnie rozbieżnie... :???: Ze "Złego porucznika" chciałem wyjść po 10 minutach, a przez następną godzinę się męczyłem, ale "na koniec" było warto. "The funeral" też polecam.

 

Funeral przyprawił mnie o dreszcze. Hardkorowe kino bez dwóch zdań. A porucznik to w pierwszej piątce najlepszych filmów jakie widziałem ma stałą pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funeral przyprawił mnie o dreszcze. Hardkorowe kino bez dwóch zdań. A porucznik to w pierwszej piątce najlepszych filmów jakie widziałem ma stałą pozycję.

No bo Ferrara robi kino religijne - o przeznaczeniu, winie i odkupieniu, ciągłej walce człowieka ze Złym który w nim siedzi, a nie o pierdołach...

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funeral przyprawił mnie o dreszcze. Hardkorowe kino bez dwóch zdań. A porucznik to w pierwszej piątce najlepszych filmów jakie widziałem ma stałą pozycję.

No bo Ferrara robi kino religijne - o przeznaczeniu, winie i odkupieniu, ciągłej walce człowieka ze Złym który w nim siedzi, a nie o pierdołach...

:cool:

 

No tak mi tłumacz jak debilowi. Popatrz nie załapałem. Myślałem, że porucznik jest o ćpaniu, a funeral o gangsterskich porachunkach... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mi tłumacz jak debilowi. Popatrz nie załapałem. Myślałem, że porucznik jest o ćpaniu, a funeral o gangsterskich porachunkach... :roll:

No patrz pan jaki delikatny... :mrgreen:

Ależ kolego Lucyferze, w Twoich ustach pochwała poematów religijnych jakimi filmy Ferrary w istocie są, brzmi tak, jakby Domestos zachwycał się "Anią z Zielonego Wzgórza".

Trzeba być zgodnym we wrażliwości z wizerunkiem avatarowym...

:twisted:

 

A najlepsze jest to, że ja, biedna myszka, nic nikomu nie tłumaczyłem - skrobnąłem tylko coś potwierdzającego Twoją dobrą opinię o tych filmach... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrobnąłem tylko coś potwierdzającego Twoją dobrą opinię o tych filmach... :cool:

 

Taa, to ja napisałem, że dobre te filmy są, a Ty napisałeś komentarz w mentorskim tonie, dla tych co niby oglądali, ale chyba nie zrozumieli przesłania :P

 

Niemniej pozdrawiam i miłego wieczoru życzę ;-)

 

 

Jeżeli jestem zbyt czepliwy to proszę o wybaczenie, właśnie stoję przed wyborem i nie wiem jaką decyzje podjąć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty napisałeś komentarz w mentorskim tonie,

Co ja na to poradzę, że mam taki tembr głosu...

Jeżeli jestem zbyt czepliwy to proszę o wybaczenie, właśnie stoję przed wyborem i nie wiem jaką decyzje podjąć :roll:

Żenisz się czy kupujesz MP3 playera?

:cool: :cool: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech tam, będzie Ci wybaczone...

Cieszę się, bo byłoby mi naprawdę przykro, gdyby moje żarty były odbierane jako prawdziwa, obraźliwa złośliwość. :cool:

Prawdę mówiąc liczyłem też i na to, że skoro rozumiesz, że "Zły porucznik" nie jest filmem o przekupnym gliniarzu, to i mnie darujesz... :twisted:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...