Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Takie rzeczy to tylko na mega dobrze uczęszczanej lini kolejowej nr.17 gdzieś pomiędzy Bedoniem a Justynowem. :D

Co Ty powiadasz :P  bo z tego co dobrze pamiętam to ostatnio na maratońskiej koło wojewódzkiej jednostki prewencyjnej ZOMO (chyba 800 m od ich płotu) :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pumex1 napisał(a):

Sponsorem dzisiejszych filmików jest BMW....

 

image.png

 

 

Taki ciągnik (z przyczepą) ma masę lekkiego czołgu. Z jaka prędkością trzeba jechać by masa samochodu osobowego była w stanie swoim pędem przewrócić czołg? - nie, nie jest to zadanie z fizyki, tylko moje myśli. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Henryk82 napisał(a):

Jeszcze minie parę lat zanim dotrze do jełopów że nie wyprzedza się przed takim przejściem wielopasowym.

Teraz dopiero doczytałem , kierował Słowak 29 letni. Może na Słowacji można tak wyprzedzać w co wątpię ale dawno tam nie byłem i nie pamiętam jak miejscowi jeździli. 

Zaraz mi się oberwie za to co napiszę ale gdzie te dzieci miały oczy i uszy.

Przecież rozpędzone BMW słychać  a wystarczyło by żeby któryś z nich podczas przechodzenia zerknął w lewo a nie przed siebie dwóch a trzeci patrzył chyba w telefon albo w nogi.

Wrócę do wypadku znajomej, który widziałem dokładnie z fotela pasażera, co spowodowało że zaliczyłem i zeznania i obecność na sali sądowej.

 

Jechaliśmy niespiesznie, 30-60 km/godz bo tam o tej porze korkowało się. Padał mały deszcz, z daleka widziałem dochodzące do przejścia dwie dziewczynki pod parasolką. Doszły, stanęły przed przejściem, wyjrzały spod parasolki i stały. I nagle - szpula! Dlaczego? Bo to było przed ósmą a po drugiej stronie jezdni zobaczyły autobus do którego chciały zdążyć i zdążyć nim do szkoły.

 

Wpadły pod samochód znajomej na drugim pasie, jej adwokat mówił że gdyby je "trafiła" na pierwszym pasie mógł by sąd potraktować to jako nagłe wtargnięcie ale tak nie było i dlatego dostała 2 lata na zawiasach.

 

PS. U poszkodowanej nie było (chyba) nawet wstrząśnienia mózgu choć uderzyła głową w przednią szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pumex1 napisał(a):

Sponsorem dzisiejszych filmików jest BMW....

 

image.png

 

Kierowca ciągnika to mój kolega.

Wracał spokojnie z nocnego pryskania

Ciągnik i opryskiwacz sprzątali dziś przed 7 rano, zdążyłem się załapać na korek i spóźnić do pracy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca ciągnika to mój kolega.
Wracał spokojnie z nocnego pryskania
Ciągnik i opryskiwacz sprzątali dziś przed 7 rano, zdążyłem się załapać na korek i spóźnić do pracy 

Kolega cały ? Bo też ładną glebę zaliczył


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Snuff napisał(a):


Kolega cały ? Bo też ładną glebę zaliczył 

Nie da się ukryć, strzał był konkretny.

Żyje i jest w kupie, chociaż połamany.

Tyle wiem.

Z kierowcą beemwe gorzej.

Tylko, cytując klasyka: kierowca beemwe ..uj, ale upraw szkoda :ph34r:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie raz zastanawiam się co w tej marce jest takiego, że przyciąga idiotów jak chyba żadna inna. 

Ale o co Ci chodzi ? Jechał spokojnie, skrzyżowania nie zauważył, a z naprzeciwka walił ciągnik bez świateł
To jest stan umysłu, nie ogarniesz póki nie wsiądziesz do BMW


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 3
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blixten napisał(a):


Nie raz zastanawiam się co w tej marce jest takiego, że przyciąga idiotów jak chyba żadna inna. 

 

Teraz, Snuff napisał(a):


Ale o co Ci chodzi ? Jechał spokojnie, skrzyżowania nie zauważył, a z naprzeciwka walił ciągnik bez świateł emoji41.png
To jest stan umysłu, nie ogarniesz póki nie wsiądziesz do BMW


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Snuff napisał(a):


Ale o co Ci chodzi ? Jechał spokojnie, skrzyżowania nie zauważył, a z naprzeciwka walił ciągnik bez świateł emoji41.png
To jest stan umysłu, nie ogarniesz póki nie wsiądziesz do BMW


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bardziej bym obstawiał  że  w tym traktorze źle  ustawione i oślepiły  kierowcę  BMW i przez to nie widział czy pas wolny podczas wyprzedzania :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym obstawiał  że  w tym traktorze źle  ustawione i oślepiły  kierowcę  BMW i przez to nie widział czy pas wolny podczas wyprzedzania 

Taa… zobaczył na pewno światełko do nieba i rura!

Proszę Cię… cokolwiek kierowca ciągnika by nie zrobił źle, BMW zapierdalalo w terenie zabudowanym i na skrzyżowaniu, to nie ma jak się obronić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Snuff napisał(a):

Proszę Cię… cokolwiek kierowca ciągnika by nie zrobił źle, BMW zapierdalalo w terenie zabudowanym i na skrzyżowaniu, to nie ma jak się obronić.


Nie mów hop.
A nie było to beemwe przypadkiem jaskrawe i nie ryczało tak głośno, że traktorzysta powinien był go usłyszeć z daleka ? B)

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mów hop.
A nie było to beemwe przypadkiem jaskrawe i nie ryczało tak głośno, że traktorzysta powinien był go usłyszeć z daleka ? B)

Dlatego zdążył zjechać, by mu nie wpadł centralnie w przeciwwagę z przodu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blixten napisał(a):


Nie raz zastanawiam się co w tej marce jest takiego, że przyciąga idiotów jak chyba żadna inna. 

Znalazłem kiedyś piękne e46 320Ci, szyberdach, automat, czarna skóra - wymarzona dla mnie konfiguracja.

Po przemyśleniu odpuściłem i kupiłem V70.

Trochę jak emeryt, jednak bałem się stereotypów 

 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Snuff napisał(a):



Proszę Cię… cokolwiek kierowca ciągnika by nie zrobił źle, BMW zapierdalalo w terenie zabudowanym i na skrzyżowaniu, to nie ma jak się obronić.
 

Dodam jeszcze przejście dla pieszych w tym miejscu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, markos007 napisał(a):

coś pięknego :coffee:

 

 

 

 

Jak to to dobrze, że Policja tym razem była i zareagowała. Mina tego palanta ze Skody :thumbup: 

Brawo, ale jak często Wam zdarzyło się zobaczyć Policję na drogach zamiast na poboczu z suszarką ? 

 

W tym filmie jest jeszcze jedna istotna rzecz warta uwagi - reakcja żony i dzieci na zachowanie filmującego. 

Ja odpuszczam sobie szczególnie w takim zestawieniu - nie warto dzieci stresować. 

 

 

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...