Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Daroot napisał:

Gdyż jest to problematyczne, pracują w godzinach mojej pracy, daleko do tego

Zgodnie z kodeksem pracy, pracodawca ma obowiązek zwolnic pracownika z pracy  na czas niezbędny do wykonania czynności procesowych. Chyba że jesteś sam dla siebie pracodawcą to inna inszość :P

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3x "donosiłem", za każdym odsyłano mi email z wezwaniem i adnotacją, że jak się nie wstawię to sprawa zostanie umorzona. Tyle, że ja za każdym razem się wstawiałem i po ok. miesiącu dostawałem informację jak został ukarany sprawca.
  • Super! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ipsx82 napisał:

To zapodaj i ocenimy dlaczego policja olewa.

Odpowiedź, jaką dostałam przez pomyłkę (w styczniu chyba), była na zgłoszenie z lipca, pewnie się nie wyrabiają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Aga napisał:

Nie da się. Za duży plik, chyba max 20MB może być, ztcp. 

Poza tym nie wiem, czy jest sens, ja od listopada czekam na jakąś reakcję na mój ;)

 

Mogę pomóc w temacie edycji i ograniczenia rozmiaru pliku, ale doświadczenia Agi…

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Blixten napisał:

Pytanko: jaką macie ustawioną u siebie rozdzielczość i ilość klatek / sek ? 

Jeśli mam tylko kamerkę przednią to chyba jest FHD 60kl. Jeśli mam dopiętą tylną kamerkę to z przodu mam 2k 30kl, a z tyłu FHD 30kl. Siłą rzeczy mam cały czas 30kl na sekundę, ale 60 jest bardzo OK.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2022 o 14:55, Aga napisał:

Ponadto była informacja, że będę wzywana do złożenia zeznań, wyjaśnień, ale że będę musiała osobiście potwierdzić zdarzenie.

Już myślałem że moderatorkę w końcu wezwali na przesłuchanie. Czytam, napięcie rośnie, zęby zgrzytają z emocji.....

 

 

Nagle ulga - pani przyjechała Corsą. :yahoo:

 

https://wydarzenia.interia.pl/pomorskie/news-pojechala-na-przesluchanie-stracila-prawo-jazdy,nId,5987969

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaca68 napisał:

A kto cie tam wie co spożywasz żeby zajęcia ze studentami przetrwać. :P

Myślę, że co niektórzy mają ten uczuć, gdy do nosa dostaje się woń lanej benzyny. Być może niektórzy potrzebują więcej tej wonii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka na dziś - kto ma pierwszeństwo?

Niebieskie kółko oznacza początek strefy ruchu, przekreślone jej koniec.

Trójkąt - ustąp pierwszeństwo.

 

Pojazd niebieski nigdy nie wjechał do strefy ruchu, widzi z prawej jej początek więc mimo znaku ustąp pierwszeństwa ma je nad pojazdem czerwonym.
Pojazd czerwony mógł wjechać z innej strony (to nie jest ślepa), widzi, że strefa ruchu kończy się dalej, więc ma pierwszeństwo nad pojazdem czerwonym niebieskim :D

image.thumb.png.8ad2cfb04dad72ad326316fc6f289457.png

 

 

Edytowane przez LosioDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LosioDriver napisał:

Zagadka na dziś - kto ma pierwszeństwo?

Niebieskie kółko oznacza początek strefy ruchu, przekreślone jej koniec.

Trójkąt - ustąp pierwszeństwo.

 

Pojazd niebieski nigdy nie wjechał do strefy ruchu, widzi z prawej jej początek więc mimo znaku ustąp pierwszeństwa ma je nad pojazdem czerwonym.
Pojazd czerwony mógł wjechać z innej strony (to nie jest ślepa), widzi, że strefa ruchu kończy się dalej, więc ma pierwszeństwo nad pojazdem czerwonym.

image.thumb.png.8ad2cfb04dad72ad326316fc6f289457.png

image.png

To banalne, wiadomo, że czarny Passat TDI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu babeczka nie bardzo ogarnęła pas do rozpędzania się i na jego końcu czekała na dogodny moment. Rozumiem, bo mi się też zdarzyło, ale póki nie miałem przed sobą ściany to (z wykroczeniem) wolałem ujechać kawałek awaryjnym, żeby płynnie się włączyć, a nie hamować ruch.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, LosioDriver napisał:

Pojazd niebieski nigdy nie wjechał do strefy ruchu, widzi z prawej jej początek więc mimo znaku ustąp pierwszeństwa ma je nad pojazdem czerwonym.
Pojazd czerwony mógł wjechać z innej strony (to nie jest ślepa), widzi, że strefa ruchu kończy się dalej, więc ma pierwszeństwo nad pojazdem czerwonym.

Nie wiem, czy pojazdy widzą, ale ja widzę, że kolega ma problem poskładać dwa zdania w logiczną całość.

Kierujący pojazdem niebieskim ma obowiązek zastosowania się do znaku A-7 (ustąp pierwszeństwa), to że nie wjechał do strefy ruchu nie ma tu znaczenia. 

"Pojazd czerwony... ma pierwszeństwo nad pojazdem czerwonym". Co to za kuriozum? 

Nigdy nie pisałem po kilku głębszych, ale czuję że muszę spróbować, albo choć czytać w stanie nieważkości...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...