Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale nie pod prąd!

 

Jeżeli rowerzyści mają kontrapasy, to czemu nie "kontratrawniki" dla terenówek?

 

Hmmm, w sumie może bym się i zgodził, tylko wychodzisz ze złego (wg mnie) założenia: że kontrapasy są dobrym rozwiązaniem. Wg mnie - fatalnym, więc i nie mogę się zgodzić z kontratrawnikami dla terenówek. Poza tym - jak widać na filmie - wjazd na kontratrawnik jest problematyczny, w przeciwieństwie do "zwykłego" zjechania na prawo i ognia po trawniku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontratrawniki to miała być zemsta za kontrapasy :twisted: Ale masz rację - promujemy kulturę, nie jesteśmy mściwi, a zatem drzemy trawę tylko po prawej stronie (tylko muszę we Froterce zmienić oponki na jakieś bardziej glebogryźne) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontratrawniki to miała być zemsta za kontrapasy :twisted: Ale masz rację - promujemy kulturę, nie jesteśmy mściwi, a zatem drzemy trawę tylko po prawej stronie (tylko muszę we Froterce zmienić oponki na jakieś bardziej glebogryźne) :D

Zemstą za kontrapasy powinny być kontra-kontrapasy: jazda z dozwoloną na danej drodze prędkością, zgodnie z kierunkiem ruchu na danej ulicy, ale oczywiście kontrapasem rowerowym. Koniecznie samochodem z orurowaniem przednim :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zemstą za kontrapasy powinny być kontra-kontrapasy: jazda z dozwoloną na danej drodze prędkością, zgodnie z kierunkiem ruchu na danej ulicy, ale oczywiście kontrapasem rowerowym. Koniecznie samochodem z orurowaniem przednim :evil2:

 

Każdy, kto ma auto szersze niż Seicento, z konieczności uskutecznia Twoją metodę w strefie B. Ja też. Do wyboru jest jeszcze jazda prawymi kołami po chodniku i rozjeżdżanie turystów, ewentualnie z ocieraniem się o ściany kamienic (pile driving bonus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Blokady ścieżek rowerowych, chodników, maszyn rolniczych, dojazdów do kopalń... Gdyby ktoś urządzał taką akcję, to ja się chętnie przyłączę
Nie ma potrzeby. Wystarczą kierowcy parkujący na ścieżkach rowerowych. :evil:  

 

 

to słowo ktoś po swojemu zinterpretował 
Nie udawaj Greka. ;)  

Prośbę o edycję powtarzam. Regulamin jest dla wszystkich jednaki :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwa sytuacja zaczyna sie od 1:07 , jechałem spokojnie z rodziną w dłuższą trasę. Mam szczerą nadzieje że idiota sie w końcu doigra.

 

Buca z Fiata Stilo KN 68024  zapraszamy na badania psychiatryczne

 

https://youtu.be/p6AtUYPaTVY

 

  • Lajk 2
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie polewałeś go specjalnie spryskiwaczem? Następny szeryf z megafonem...

 

W sensie ze ja szeryf? Wybacz ale śmiem zaprzeczyć. Wyprzedziłem opla corse a spryskiwacze byly na robala ktorym dostalem w szybe przed oczami kierowcy (mozesz wiezyc lub nie) i wolałem go zmyc nim zastygnie, do tego spryskiwacza uzyłem po wyprzedzeniu corsy juz na prawym pasie wiec co najwyzej ona by mogla nim dostac a nie stilo co jechal lewym. Stilo jak przypuszczam chodzilo o to ze zbyt wolno w jego mniemaniu jechalem wyprzedzajac corse. Bo widzialem ze sie pieklil mrugajac swiatlami. A jesli wg ciebie fulcrum takie zachowanie jak tego buca jest dopuszczalne i to jeszcze na autostradzie to jestes skonczonym debilem. Przejechal na centymetry odemnie i niewiele brakowalo do wypadku. Zastanow sie moze jak by taki wypadek wyglądał przy prędkości aut 110-130km/h. Szczerze to nie wiem po co ten watek jest skoro każdego kto cos zamiesci hejtujecie.

  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwa sytuacja zaczyna sie od 1:07 , jechałem spokojnie z rodziną w dłuższą trasę. Mam szczerą nadzieje że idiota sie w końcu doigra.

 

Buca z Fiata Stilo KN 68024 zapraszamy na badania psychiatryczne

 

Kilkadziesiąt (?) postów temu ktoś wstawił klasyfikacje kierowców wg ich zachowań na drodze. Każdy kto choć trochę pasuje do danego opisu powinien sie udać do psychologa, a osoba z fiata pasuje do "mad maxa"... Dramat, że tacy bujają sie po drogach.

Zakladam, ze nie zajechałeś mu drogi, bo to też jest "a fe" ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie kierowcy z Fiata jeśli było zamierzone faktycznie kwalifikuje go na wspomniane badania. Ryzyko wypadku i dalszych jego konsekwencji na drodze szybkiego ruchu jakie sprawił zostało już słusznie skomentowane.

Jedynie co można jeszcze domniemywać, że zachowanie nie było umyślne..

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmiku IMO nie da się nic wywnioskować. Zachowanie jest tak irracjonalne, że wszelkie analizy na podstawie tego materiału są IMO bez sensu. Mogło być wszystko, czyli np:

1) Idiota

2) zagapił się

3) schylił się po coś, co mu upadło

4) Szedł 600 km/h, a Ty  mu wjechałeś pod koła - i miał to być swoisty substytut megafonu

5) wszelkie kombinacje powyższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca fiata- zły ;) ewidentnie. Ale myślę, że jakbyś jechał, z powiedzmy dopuszczalną autostradową prędkością, nie powodowałbyś frustracji u nadpobudliwych kierowców. To tak jak z psem- nie drażnisz, nie ugryzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Opi, misiu kolorowy nie znasz mnie więc nazywanie mnie debilem zostaw dla siebie...

 

Ależ ja ciebie znam pluszaczku tęczowy, z twojej postawy wybitnie świadczy że zachowania tego typu na drodze nie są ci obce. Tyś jest najszybszy, najważniejszy i najlepszy kierowca a inni powinni ci ustąpić. Akceptowanie umyślnie niebezpiecznego zachowania na drodze zakrawa na skrajny debilizm. Sam sobie odpowiedz czy nim jesteś. (Taki prosty test specjalnie dla ciebie: Robię tak sam i przecież to normalne = Jestem debilem).

 

A dla pozostalych normalniejszych, tak moglem leciec 140 czy nawet wiecej. Ale jechalem z rodzina dziecko mi spalo z tylu w foteliku i lecialem sobie na tempomacie jakies 110 (to także jest dopuszczalna predkość na autostradzie), nie każdy musi jechac rowne 140. Fakt ze moglem ale nie chcialem jechac szybciej. Jedyne co sobie mogl bym miec do zarzucenia to to ze nie dotknelem pedalu gazu wyprzedzajac corse, przy TIRze go lekko wcisnelem aby zrobic to szybciej, przy corsie nie. Przed zmiana pasa widzialem stillo w lusterku oczywiscie ale zblizal sie na tyle powoli ze nie bylo zagrozenia abym pas zmienil przed wlaczajaca sie do ruchu corsą. Natomiast NIC nie usprawiedliwia takiego zachowania jak buca ze stilo, mnie jak ktos wybitnie wkurzy to najwyzej go ztrąbie albo pojawi sie palec. Kamerke wlączam bardzo żadko jedynie jak jade w dalsza trase a w piątek/sobote zrobiłem 1100km, i to nie po to by łapać wykroczenia kierowców.

 

Pewnie gdybym nie zauważył jak sie gość piekli za mną to mógł bym uznać jego zachowanie za przypadkowe, ale ponieważ widziałem w lusterku co robił to jestem na 99,9% przekonany że to było celowe aby mnie nastraszyc? / pokazać że on jest lepszy ? hgw

Edytowane przez Opi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas niewiele wiemy. Jeśli gość specjalnie przyspieszył jak znalazłeś się przed nim - to idiota do kwadratu. Jeśli musiał zwolnić, bo Ty postanowiłeś wyprzedzić - to tylko idiota (nic nie usprawiedliwia jego widocznego na filmiku zachowania). Natomiast - bez żadnego hejterstwa - jeśli tak było, to na Stilo w klasyczny sposób wymusiłeś pierwszeństwo przejazdu. Też kulturalne to nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jak ktos wybitnie wkurzy to najwyzej go ztrąbie albo pojawi sie palec

 

 

Opi, i Ty masz czelność określać innych mianem "debil"? Pokazywanie środkowego palca nie świadczy dobrze o kulturze kierowcy.

Żeby było jasne - nie akceptuję zachowania kierowcy stilo, ale nie pochwalam też obrażania forumowiczów, którzy snują domysły o przyczynach jego zachowania. Trzymajmy poziom. To nie Onet czy inna Interia.

Edytowane przez QQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...