Skocz do zawartości

Start nowego Forum!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 473
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. stare emotki mogłyby wrócić. Te nowe są trójkątne i jakieś takie tandetne :P

2. avatary koniecznie na lewo - czyta sie od lewej do prawej, a tak to trzeba przeczytać, przelecieć wzrokiem hen kilkanascie cm w prawo, zeby zobaczyc kto pisał, i znowu wracać i szukać. Bez sensu :wink:

 

I może by tak trochę forum zamulić? Bo tak jakoś nieswojo... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. avatary koniecznie na lewo - czyta sie od lewej do prawej, a tak to trzeba przeczytać, przelecieć wzrokiem hen kilkanascie cm w prawo, zeby zobaczyc kto pisał, i znowu wracać i szukać. Bez sensu :wink:

 

 

jest nick z lewej strony kto napisał danego posta 8)

 

emoty do zmiany na stare :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym jeszcze obiekcje, aby zmodyfikować treść tematu powiadomienia.

Chodzi mi dokładnie o:

 

Nowy temat:

" Forum Subaru - Powiadomienie o odpowiedzi w wątku "Start nowego Forum!..."

Stary temat:

"Powiadomienie o Odpowiedzi - Koncerty rockowe i pochodne :)"

 

Jest dodane " Forum Subaru -"

Co wydłuża temat i na liście tematów mam same identyczne tematy.

 

Wiem, że dla wielu to błahostka, ale dzięki starej formie mogę wybierać co ważniejsze wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnosze wniosek o starego mrgreena !

Będzie stary :mrgreen: Genralnie jakieś te nowe emoty takie... nijakie takie... chude i niezgrabne. Może wszystkie stare przywrócić?

 

Hmmm... a może by tak pomuki nam oddać. :roll: Chętnie bym wmorderatorstwu szanownemu za to nowe forum porozdawał. :mrgreen:

Pomuki będą... ale jeżeli nie chcesz czekać to możemy podać konto bankowe... tak też można pozdrowić (np. w tutyle przelewu podać "pozdrawiam" :mrgreen: ).

 

Przyznać się, kto wyłączył ciasteczka trzymające zalogowaną sesję? :!: :evil:

Wydawało mi się, że to zostało włączone... zaraz looknę czy to jest włączone czy nie...

 

Czuję się jak na kresce, a wcale mi się tam nie podoba :roll: , no i ogólnie jeszcze sporo szczegółów o których mowa wyżej uprzykrza korzystanie, ale liczę, że to kwestia krótkiego czasu...

Bo my jesteśmy taaaaaaaacy fajni (i taaaaaacy skromni) - to pewnie dlatego :mrgreen:

Tak, te szczegóły są kwestią najbliższego okresu... a na organizacyjnym niedługo będzie kolejna propozycja poprawy sytuacji... :wink:

 

Generalnie - spisujemy wszystkie uwagi - na podsumowanie tego postu, wypiszemy je wszystkie. Te, które będą do zrobienia od ręki - zrobimy, kontrowersyjne - poddamy szybkiemu głosowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się, kto wyłączył ciasteczka trzymające zalogowaną sesję? :!: :evil:

Wydawało mi się, że to zostało włączone... zaraz looknę czy to jest włączone czy nie...

ciiii... nie sprawdzaj ;) bo jest jak było - to był tylko check-up ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się, kto wyłączył ciasteczka trzymające zalogowaną sesję? :!: :evil:

Wydawało mi się, że to zostało włączone... zaraz looknę czy to jest włączone czy nie...

ciiii... nie sprawdzaj ;) bo jest jak było - to był tylko check-up ;)

...a więc tak... drogi jpol - to był błąd forum, który został bardzo szybko i sprawnie wyłapany i naprawiony przez naszych najlepszych ludzi. Sytuacja takie nie będzie miała już miejsca. Ku chwale nas odwiedzających...

 

... noo... a teraz brać te pędzle i malować trawniki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje oznaczenia wszystkich postów jako przeczytane z pozycji nie tylko strony głównej, ale z listy nieprzeczytanych, bardzo denerwujące jest czytanie nowych postów do których trzeba się dokopywać od początku istnienia wątku, na stronie głównej była również ilość nieprzeczytanych postów teraz tego nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy...

się nie mogę odnaleźć...

jak dla mnie bałagan z tymi avatarami po prawej. Albo trzeba biegać wzrokiem po całym ekranie, albo się wczytywać, a tak to się od razu wiedziało kto pisał.

No i bajzel się robi bo zdjęcia w podpisach zostają od lewej jak logika nakazuje więc ...

STANOWCZO UPIERAĆ SIĘ BĘDĘ NA POWRÓT AVATARÓW NA LEWĄ STRONĘ!!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje oznaczenia wszystkich postów jako przeczytane z pozycji nie tylko strony głównej, ale z listy nieprzeczytanych

Fakt, bardzo brakuje.

 

Ale przy tej funkcji i tak spodziewam się, że występuje wyścig, niezależnie od tego gdzie się znajduje jej wywołanie - jeśli pomiędzy wyświetleniem nieczytanych a kliknięciem "oznacz jako przeczytane" ktoś napisze nowy post, to on także zostanie oznaczony jako przeczytany. Prawda?

 

bardzo denerwujące jest czytanie nowych postów do których trzeba się dokopywać od początku istnienia wątku

Są na razie dwa sposoby aby uniknąć ręcznego przeszukiwania wątku celem odnalezienia pierwszego nieczytanego.

1. Można na liście wątków (np. liście nieczytanych) kliknąć zamiast w temat, to w taką malutką "karteczkę" przed nim (po jego lewej stronie)

albo:

2. Po kliknięciu w temat kliknąć także "pokaż pierwszy nieprzeczytany post" nad postami (przy wyborze numeru strony, na górze z prawej strony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...