Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odzew :). Jestem na 25go umówiony właśnie w Yaco na diagnozę, a do MTSu nie dzwoniłem chociaż w pierwszej kolejności przyszedł mi do głowy, ale zakładam że terminy będą dość odległe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
22 godziny temu, gomis napisał:

Robił ktoś z was regenerację magla w okolicy Wrocławia? Mój zaczął się odzywać, więc szukam kogoś kto może mi to zrobić.

Ja robiłem ale w fordzie, na ul. Czajkowskiego.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Potrzebowałbym gdzieś we Wrocławiu sprawdzić luzy zaworowe w Forku + ich ewentualna regulacja. Macie kogoś do polecenia z własnego doświadczenia ?

 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, McSudi napisał:

Potrzebowałbym gdzieś we Wrocławiu sprawdzić luzy zaworowe w Forku + ich ewentualna regulacja. Macie kogoś do polecenia z własnego doświadczenia ?

 

pozdrawiam 

Ja sprawdzałem luzy w Moto Świat Bogdan Kucznir przy ul. Grabiszyńskiej 233CD - bez potrzeby regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema!

 

Mam kompletnie unieruchomionego forka przez alarm zalozony w aso.

 

Watek ponizej, ktos pomoze?

Jak nikt nie ma pomyslu jak to rozwiazac to moze podeslecie jakies namiary do jakiegos speca od alarmow?

 

 

 

Edytowane przez gniechus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie na szybko, zna ktoś kogoś kto pomógłby w oględzinach Forestera 2.0 xt?

Sprawa dosyć pilna, miałem już zaklepane mechanika ale niestety nie da rady a ja jestem już ugadany na oględziny ze sprzedającym na jutro 27.06.22 i nie chcę już tego przekładać tym bardziej że sam nie wiem jak będzie u mnie później z czasem.

Może ktoś z forumowiczów ma czas lub namiar na kogoś kto może pomóc? Oczywiście nie za darmo.

Pomocy :bowdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co jest z Wrocławiem? Na forum jest nas sporo, nikt nic nie organizuje w mieście. Wszyscy jeżdżą w okolice świdnicy, wałbrzycha i dzierżoniowa? - KIEDY USTAWKA? Wrocław wstaje, nie śpi! Jakieś pożegnanie wakacji...

 

Prawda? @hubo3123

Edytowane przez makos89
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2022 o 21:42, Lepszy napisał:

Jestem z okolic Dzierżoniowa i nic nie słyszałem o spotkaniach samochodów

"Subaru - grupa dolnośląska" na facebooku - organizowane są spotkania - nawet pod Twoim nosem było w sobotę :-).
Takie już czasy, że na fejsie i tak się jest codziennie (o ile się ma profil na facebooku) a na forum już niekoniecznie (ja przynajmniej wchodzę na forum stosunkowo rzadko w porównaniu ze śledzeniem fejsa).
Tak więc polecam wyżej wymienioną grupę na facebooku, coś tam się dzieje. Poniżej foto z ostatniej zbiórki w Świdnicy...

 

 

IMG_4504_1_.jpg

Edytowane przez Paweł Skotnicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...