Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Kotolot napisał:

Jak jest śnieg to plac niedaleko nabrzeża daje radę. Nie jest to leśna droga, ale leży trochę opon i można się pokręcić wokół.

 gif.gif.7fd26e6624bf4476e994dba78fbd3b0f.gif

Za starych czasów kiedy jeszcze miałem BMW to lubowałem się na parkingu obok cmentarza osobowickiego, czasami magnolia ale tam często Policja poganiała towarzystwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, makos89 napisał:

Za starych czasów kiedy jeszcze miałem BMW to lubowałem się na parkingu obok cmentarza osobowickiego, czasami magnolia ale tam często Policja poganiała towarzystwo.

na ten parking mam akurat najbliżej, ale dwa razy ostatnio stamtąd zawijaliśmy bo trochę za dużo ludzi. Pewnie nocą jest trochę luźniej, ale wolę mieć spokój, porozkładać sobie opony, kilka winkli i nawrotek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kotolot napisał:

na ten parking mam akurat najbliżej, ale dwa razy ostatnio stamtąd zawijaliśmy bo trochę za dużo ludzi. Pewnie nocą jest trochę luźniej, ale wolę mieć spokój, porozkładać sobie opony, kilka winkli i nawrotek :) 

A gdzie to jest, wyślesz pinezke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, makos89 napisał:

A gdzie to jest, wyślesz pinezke?

https://www.google.pl/maps/place/51°11'33.1"N+16°54'07.5"E/@51.1973158,16.9032662,1869m/data=!3m1!1e3!4m6!3m5!1s0x0:0x0!7e2!8m2!3d51.1925192!4d16.9020732 

Żeby nie było, że sam to znalazłem:D @Tinuviel kiedyś podrzucił namiar i w sumie jest tam trochę wąsko, ale jak się rozsądnie porozkłada oponki (ostatnio za każdym razem trochę inny układ można zastać) to nawet da się fajnie pobawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kotolot napisał:

https://www.google.pl/maps/place/51°11'33.1"N+16°54'07.5"E/@51.1973158,16.9032662,1869m/data=!3m1!1e3!4m6!3m5!1s0x0:0x0!7e2!8m2!3d51.1925192!4d16.9020732 

Żeby nie było, że sam to znalazłem:D @Tinuviel kiedyś podrzucił namiar i w sumie jest tam trochę wąsko, ale jak się rozsądnie porozkłada oponki (ostatnio za każdym razem trochę inny układ można zastać) to nawet da się fajnie pobawić. 

Na Janówku spędziłem znaczną część dziecinstwa bo kuzyni tam mieszkali. Z tego co kojarzę przy samej rzece są płyty betonowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Stefantastycznie napisał:

Cześć Wam,

 

Planuję regenerację hamulców w moim autku bo już czas na nie najwyższy.

Macie do polecenia fachowca we Wrocławiu lub w okolicach który ogarnie temat od A do Z ?

 

Dzięki

Chodzi o zaciski? Ja robiłem u Wiatra na nowym dworze. Ale kup sobie oryginalne uszczelki, wydatek mały a pewna szczelność.

 

 

CollageMaker_20211022_190535694.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar.

Tak chodzi o zaciski: uszczelnienia, tłoczki etc generalnie część mechaniczna wizualnie zostają jak są.

Odnośnie części właśnie chciałbym żeby fachowiec doradził czy warto inwestować w oryginał bo cenowo jest przepaść.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stefantastycznie napisał:

Dzięki za namiar.

Tak chodzi o zaciski: uszczelnienia, tłoczki etc generalnie część mechaniczna wizualnie zostają jak są.

Odnośnie części właśnie chciałbym żeby fachowiec doradził czy warto inwestować w oryginał bo cenowo jest przepaść.

 

 

 

 

Zawsze lepiej zregenerować oryginał niż chinola założyć. Za regeneracje 4 zacisków i  malowanie zapłaciłem 1000 zł. Za chinole bym musiał dać prawie tyle samo albo ciut więcej.

Edytowane przez makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.12.2021 o 21:22, Stefantastycznie napisał:

Cześć Wam,

 

Planuję regenerację hamulców w moim autku bo już czas na nie najwyższy.

Macie do polecenia fachowca we Wrocławiu lub w okolicach który ogarnie temat od A do Z ?

 

Dzięki

Przerabiałem ten temat w zeszłym roku. Nikt we Wrocławiu, ani okolicy nie chciał się podjąć tematu, by napis SUBARU był biały.

Wszyscy mówili OK, ale w jednym kolorze. Mam nadzieję, że coś się zmieniło.

Ja oddałem auto do MTS w Dzierżoniowie. Skoro auto miało być tam kilka dni to poprosiłem by wysłali mi do Walenda Motorsport w Warszawie. Koszt z tego co pamiętam 1000 brutto + wysyłka w obie strony + zestawy naprawcze.

 

20200825_165006.jpg

20200829_114157.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ktoś może kojarzy tą imprezę? 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-subaru-impreza-gh-rs-2007-4x4-4wd-ID6EwzOF.html

 

Jak by ktoś słyszał o dobrym lanosie wolnossącym z 2.0/2.5 manual to proszę o wiadomość ;)

Edytowane przez Krzychu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2022 o 10:20, Krzychu91 napisał:

Ktoś może kojarzy tą imprezę? 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-subaru-impreza-gh-rs-2007-4x4-4wd-ID6EwzOF.html

 

Jak by ktoś słyszał o dobrym lanosie wolnossącym z 2.0/2.5 manual to proszę o wiadomość ;)

Z ceną to chłop ma widzę fantazję szczególnie z takim przebiegiem i rocznikiem. To pewnie przez ten kurnik do ssaka;)

Edytowane przez Kotolot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2022 o 10:20, Krzychu91 napisał:

Ktoś może kojarzy tą imprezę? 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-subaru-impreza-gh-rs-2007-4x4-4wd-ID6EwzOF.html

 

Jak by ktoś słyszał o dobrym lanosie wolnossącym z 2.0/2.5 manual to proszę o wiadomość ;)

 

Nie wiem czy za nie długo nie rozważę wystawienia swojego na sprzedaż ale jak już to pewnie poleci za więcej niż 30k. No ale przebieg ponad 100k mniejszy gazem nie tknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2022 o 10:25, Grzecho napisał:

 

Nie wiem czy za nie długo nie rozważę wystawienia swojego na sprzedaż ale jak już to pewnie poleci za więcej niż 30k. No ale przebieg ponad 100k mniejszy gazem nie tknięty.

Mówisz o hawku z opisu ? Jeśli masz lanosa to daj znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krzychu91 napisał:

Mówisz o hawku z opisu ? Jeśli masz lanosa to daj znać ;)

 

Zapomniałem zmienić opis ;) mam Lanosa RS którym od lipca zrobiłem... jakieś 1500 km.

 

IMG_20210828_152630580_HDR.thumb.jpg.53628793e85170d6adcc003481055bd2.jpg

Edytowane przez Grzecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Szykuje mi się spora w naprawa silnika w Forku SG. Czy ma ktoś do polecenia we Wrocławiu pewnego speca, któremu można zlecić bez obaw taką naprawę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...