Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Wełniacz napisał:

Na fejsie wyświetliło mi się info, że grupa dolnośląska robi spota Subaru niedziela godz. 15:00 Nabrzeże Janówek - może to jest opcja żeby się zjechać większą ekipą... 

Akurat w piątek o 16 zaczynam robić tarcze i klocki to może się wyrobie poogladać wrx'y :)

Edytowane przez makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wełniacz napisał:

Kto nie był niech żałuje. Może być zdjęciem przedstawiającym droga

Może być zdjęciem przedstawiającym samochód i droga

Może być zdjęciem przedstawiającym zbiornik wodny i przyroda

Pięknie, pogoda i auta miód malina. Żałuje że nie mogłem podjechać ale o tej godzinie składalem hamulce :unsure: oby do następnego, czym prędzej!

Edytowane przez makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Akurat wyjątkowo wczoraj musiałem po 16 się przemieścić 5km autem. Ne wiem czy zawsze tak jest w piątki o tej godzinie, bo nie jeżdżę, czy to combo ciemno+deszczyk, ale średnia prędkość 8km/h na tym dystansie. Jakbym tak miał codzień to bym się chyba zastrzelił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chłopaki gdzie we Wrocku zrobić konserwację podwozia? W przyszłym tygodniu odbieram Jimny'ego. Plan jest taki, żeby pojeździć nim 3-4 miesiące i sprawdzić czy jest między nami love i dopiero go motać. Podczas motania na pewno zrobię pełną konserwacją. Ale zastanawiam się czy już teraz nie zrobić konserwacji chociaż jakimś woskiem. Znacie i polecacie kogoś? Ile taka impreza kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecę nikogo ale polecam woski. Jak kupiłem swojego, to zrobiłem sam na podjeździe - mam podnośnik żabę i kobyłki. Temat na kilka godzin raptem, no ale nie musiałem nic szlifować. Mój WRX jest z Kuwejtu i nie miał grama rdzy. Tydzień temu oglądałem spód, bo akurat na serwisie olejowym i przeglądzie byłem. Dalej 0 rdzy, wosk się trzyma, nie trzeba poprawiać. Zobaczymy po kolejnej zimie. Ale nawet jak bym coś musiał poprawić raz na 2 lata to i tak warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Wełniacz napisał:

Ktoś jutro po 18.00 polatać planuje ? Jodłownik np albo Walim ? :D Pogoda jest co najmniej obiecująca :)

Co tak daleko od Wrocławia? :D Kiedy jakiś spot w tych okolicach? Planujemy coś jeszcze w tym roku...? 

Edytowane przez makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wełniacz napisał:

Tu jest to nie realne. A czemu tak daleko ? Miasto stanie po opadzie a bączki na parkingu to nie to co tygryski lubią najbardziej... wolę winklę i las, który po 19.00 powinien być mocno pusty i zasypany :)

To trzeba czekać aż na grupie dolnośląskie na FB coś zorganizują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...