Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jkoko99 napisał:

Hej,

ktos może polecić jakieś lakiernika Wro lub okolica?

chodzi o pomalowanie spoilera i najlepiej gdyby jeszcze zajął się podmiana niskiego na wysoki nawiedzenie dziur itd., 

Z góry dzieki

 

Ktoś polecał tutaj "GTD auto Blacharz, Lakiernik, Mechanik Wrocław"

 

byłem tam żeby pomalować jeden element. Konkretnie da się umówić na termin, zrobione na czas, wycena i widełki cenowe ok. Niestety pomalowane tak-se. Po odbiorze na elemencie były resztki taśmy, małe ryski i trochę się prysnęło na szybę... bez problemu / dyskusji to poprawili jak zwróciłem uwagę. Niestety nadal jest widoczny ślad o którego zamalowanie głównie mi chodziło (pęknięcie) więc czeka mnie jeszcze jedna wizyta. Generalnie to nie jest źle ale szału też nie ma, ja osobiście nadal szukam dobrego lakiernika więc jak ktoś coś wie to niech proszę da znać. Przerobiłem już trzech we Wrocławiu i to jeszcze nie to a trzeba zaznaczyć że oko to ja mam słabe i jak mi ktoś pokazuje że coś było malowane i jest w innym odcieniu to ja za chiny tego nie widzę więc jakoś wybredny to nie jestem.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu malowałem zderzaki w 2 różnych autach w Auto Master na Niedźwiedziej. Byłem zadowolony, ale to była prosta robota po przecierce.

Z polerki lakieru zajechanego przez myjnie automatyczne też byłem zadowolony, ale bez zachwytu.

Widziałem u nich za to drogie fury odstawione na blacharkę i lakierowanie. Warsztat istnieje kupę lat, więc może warto spróbować.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2021 o 09:43, jkoko99 napisał:

A znam znam :)

pisalem nawet do właściciela tego auta forumowicz :)

powiedzial ze waaartoooo…

 

jak zrobię dam znać jak efekt 

 

Kolego, podasz mi namiary na tego forumowicza? Też jestem z Wrocławia, będę w przyszłości zmieniał wydech i potrzebuje mase info zaczerpnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, jkoko99 napisał:

Pytanie :)

gdzie konserwujecie podwozie ?

poruszałem ten temat jakieś 5 stron wcześniej :) przejrzyj sobie (512 str)

Jakbyś sprawdził jeszcze jakiś inny zakład albo miał konkretne info o jakimś to też proszę podziel się.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, tomislaw538158391 napisał:

Dzięki,

czas wykonania 12 dni roboczych co do ceny to sa 2 opcje 3 warstwowa 1550zl i 5 warstwowa 1750zl

 

jak nie znajdę nic wcześniej to się pisze 

 

pierwszy wolny termin połowa listopada

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław, jakie paliwo lejecie i na jakiej stacji (benzyna). W zasadzie od zakupu auta 3 tyg. temu tankowalem tylko raz w Legnicy na jakims no-name. Pytam dlatego bo nie wiem czy wierzyc plotką że Subaru bardzo wrażliwie reaguje na różnego typu 95 lub 98. Jest wyczuwalna różnica? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2021 o 09:13, Lepszy napisał:

Weź nie dziaduj.... Różnica kilku czy tam kilkunastu groszy, a problemów możesz mieć na kilka tyś. Na no name to się tankuje tylko jak już masz nóż na gardle (głęboka rezerwa) dotankowujesz na najbliższej sprawdzonej

Kupowałem auto na mocnej rezerwie. Zatankowałem dosłownie na dojazd do Wrocławia. Po dojechaniu auto stoi na kołkach bo się robi. Więc coś ci się kolego pomyliło bo mi nie chodzi O CENY tylko o jakość. Czytaj ze zrozumieniem. Jestem daleki od szukania gdzie jest 5 gr taniej... Pytam o różnice które mogą wystąpić tankując na bp, orlen czy shell. Czy sa odczuwalne? 

Edytowane przez makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze paliwo chyba na LcLercu przy Zakładowej, a po cebulowemu tankuję tam czasem elPidżi, który o dziwo jest jednym z bardziej ekonomicznych lpg jakie tankowałem sprawdzając zasięg. 

Po kawiorowemu jak dla mnie najlepsza benzyna na BP więc dla zrównoważenia cebuli zaleję mu czasem 98:) 

We Wtorki na Shellu jest jeszcze VPower w cenie zwykłej ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kotolot napisał:

Najtańsze paliwo chyba na LcLercu przy Zakładowej, a po cebulowemu tankuję tam czasem elPidżi, który o dziwo jest jednym z bardziej ekonomicznych lpg jakie tankowałem sprawdzając zasięg. 

Po kawiorowemu jak dla mnie najlepsza benzyna na BP więc dla zrównoważenia cebuli zaleję mu czasem 98:) 

We Wtorki na Shellu jest jeszcze VPower w cenie zwykłej ;) 

 

Tylko że nikt o ceny nie pytał ;) ale ok. Jak kiedyś zalałem fiata na bp to mi dławił się. Po paru miesiacach na trasie ponownie bp wlałem i znowu szarpało nim. Od tamtej pory BP omijam szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kotolot napisał:

W takim razie mam nadzieję, że wybaczysz..

Ja na ogół omijam orlen, złapałem kilka razy check engine i przerzuciłem się na najbliższego shella po czym problemy znikły. 

No własnie w tym kierunku i temacie brne, ze sa mieszanki ktore komputer w subaru potrafi dziwnie odczytac i zaczynaja sie problemy, checki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, makos89 napisał:

No własnie w tym kierunku i temacie brne, ze sa mieszanki ktore komputer w subaru potrafi dziwnie odczytac i zaczynaja sie problemy, checki itp.

ile ludzi i silników tyle opinii. Ostatnio miałem żywą dyskusję u mechanika motocyklowego jakie to gówno leją na shellu i że tylko orlen bo wszędzie i tak jest paliwo z orlenu tylko zepsute dodatkami. Osobiście nie wiem. 

Dodatkowa sprawa, że problem występował u mnie na paliwie zimowym, mieszanka podejrzewam może się różnić w stosunku do letniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kotolot napisał:

ile ludzi i silników tyle opinii. Ostatnio miałem żywą dyskusję u mechanika motocyklowego jakie to gówno leją na shellu i że tylko orlen bo wszędzie i tak jest paliwo z orlenu tylko zepsute dodatkami. Osobiście nie wiem. 

Dodatkowa sprawa, że problem występował u mnie na paliwie zimowym, mieszanka podejrzewam może się różnić w stosunku do letniej. 

Dokładnie. Są auta które pojadą na oleju z frytek, miałem doświadczenie z dziwnym zachowaniem auta po tankowaniu na BP i na innej stacji. Dla własnego spokoju wybrałem V-Power na Shellu i na razie jest ok. Taka ciekawostka pod tym linkiem od 6 minuty i 18 sekundy --->

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady... przy normalnej jeździe wywala check engine po zatankowaniu na bp zamiast na orlenie czy tam odwrotnie? :D i to biorąc pod  uwagę że to jest ta sama benzyna a różnic się może tylko rodzajem dodatków? 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...