Jump to content

Ma ktoś pożyczyć trzy stówki ???

adaś

Recommended Posts

:mrgreen:

bo mnie przycisnęło i 300PLN mi brakuje żeby zatankować GTka paliwem ...i olejem :twisted:

i pojechać na ostatni zjazd w tym semestrze :razz: oddac pare projektów i zebrać z jeden wpis :razz:

oddam w połowie lutego :smile:

:mrgreen:

bo mnie przycisnęło i 300PLN mi brakuje żeby zatankować GTka paliwem ...i olejem :twisted:

i pojechać na ostatni zjazd w tym semestrze :razz: oddac pare projektów i zebrać z jeden wpis :razz:

oddam w połowie lutego :smile:

a co bedzie zabezpieczeniem pozyczki? :mrgreen:

komancz napisał/a:

a co bedzie zabezpieczeniem pozyczki?

koleżankę mogę dać w zastaw

A jak koleżanka nie będzie potem chciała do Ciebie wracać, to pożyczka też przepada?:razz:

widzę że frakcja pasztetowa atakuje wątek, każdy chce coś za coś, (zastaw, poręczenie, koleżanka, jeszcze z dowozem....) :razz:

Czekam aż ktoś z kawiorów się tu pojawi i bezinteresownie zrobi mi przelew :mrgreen:

temat ogarnięty :cool: :cool:

Jak Cię to urządza to na zjeździe będę mógł poratować jakąś stówką :razz:

dzięki :) jak jeszcze będę potrzebował to Cię gdzieś na wydziale znajdę :smile:

Przebijam...potrzebuje 900 żeby wogóle dostac indeks:) za to wpisy już mam same 5 i 5+

artystom zawsze ponoć wiatr w oczy:)

Na ostatnich studiach, brakowało mi kasy, żeby opłacić ostatni semestr i tak sobie wykoncypowałem, że mnie przecież nie wyrzucą, a jakby co, mamy świetne układy z dziekanem, to pomoże.

I co? Okazało się, że z bodaj pierwszą, czy drugą średnią łapałem się na stypendium naukowe, którego nie dostałem, bo... nie miałem wpłaty dokonanej w terminie.

Ale się sypały panienki i wyrazy bliskoznaczne...

Przebijam...potrzebuje 900 żeby wogóle dostac indeks:)

Mniemam że Tobie będzie łatwiej niż Adasiowi, bo nie musisz kolezanki dawać w zastaw, chociaż.......podobno trójkąty w modzie :mrgreen:

Przebijam...potrzebuje 900 żeby wogóle dostac indeks:) za to wpisy już mam same 5 i 5+

artystom zawsze ponoć wiatr w oczy:)

Na ostatnich studiach, brakowało mi kasy, żeby opłacić ostatni semestr i tak sobie wykoncypowałem, że mnie przecież nie wyrzucą, a jakby co, mamy świetne układy z dziekanem, to pomoże.

I co? Okazało się, że z bodaj pierwszą, czy drugą średnią łapałem się na stypendium naukowe, którego nie dostałem, bo... nie miałem wpłaty dokonanej w terminie.

Ale się sypały panienki i wyrazy bliskoznaczne...

wyrazy bliskoznaczne sie juz posypały...no to czekam na te panienki:)

bo nie musisz kolezanki dawać w zastaw,

no i teraz wszyscy żałujcie, bo ten kto się zlitował dostał na kilka dni jedną z koleżanek z akademika z czasów poprzedniej uczelni :twisted:

specjalnie mu najfajniejszą wybrałem :mrgreen:

bo nie musisz kolezanki dawać w zastaw,

no i teraz wszyscy żałujcie, bo ten kto się zlitował dostał na kilka dni jedną z koleżanek z akademika z czasów poprzedniej uczelni :twisted:

specjalnie mu najfajniejszą wybrałem :mrgreen:

ile megabajtów ?

A :twisted: gotuje i moze przeprowadzić sie do gliwic ???

Lubi desery ??? :twisted::twisted:

Jak do lutego z opcja all in one to masz 1000zl jutro na koncie :twisted:

Ps mam mało czasu mozesz wysłać ja pociagiem lub paczka priorytetowa za pobraniem :cool:

A :twisted: gotuje i moze przeprowadzić sie do gliwic ???

Lubi desery ??? :twisted::twisted:

Jak do lutego z opcja all in one to masz 1000zl jutro na koncie :twisted:

Ps mam mało czasu mozesz wysłać ja pociagiem lub paczka priorytetowa za pobraniem :cool:

Mojej nie ma do poniedziałku, to najpierw prześlij do mnie (kurierem, tym do następnego dnia do 9), a w niedzielę wieczorem wyślę cypisowi :wink:

hmmm adam moze na warunek starczy i premie dla profesora za szybkie i bezstresowe zaliczenie egzama tylko.......gdzie te zdjecia!!!!!!!

Zreszta jak egzemplarz mniej atrakcyjny dodaj zgrzewke piwe :twisted: