Skocz do zawartości

Jaki kupić telewizor LCD/LED/PLAZMA ?


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

nie jest aż tak źle, ja kupiłem 32' LED LG za 2149 zł. teraz z ciekawości spojrzałem ile kosztuje w sieci (Ceneo) od 2222 zł + przesyłka od 22 do 120 zł w zależności od wagi i gabarytów. Szału nie ma ale zawsze wolę kupić w sklepie i niż w internecie szczególnie jeśli jest taniej :P ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sypialni telewizor Nie znasz ciekawszych metod zasypiania ?

Przez miesiąc pobytu w Szwecji nie miałem internetu i telewizji . To bardzo fajny okres bez telewizji i radzę każdemu spróbować .

 

 

potwierdzam, drugi miesiąc bez TV... a ile czasu na głupoty :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TV w sypialni, bo lubię w leniwy poranek w niedzielę sobie obejrzeć coś fajnego, nim zwlekę się z łóżka. Okazje ku temu są rzadkie, ale są i wiem, że nie mając TV, dostałbym cholery, że muszę wstawać, gdy nie muszę (if you get my meaning) :).

 

W poprzednim mieszkaniu miałem samsunga - nie polecam (awaryjny, jak diabli), w nowym będzie Sharp 32" LC32LE700E. Kupiłem go przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500zł w promocji, bez VATu, kosztuje 1600 :P.

 

A ile jest tego VATu?

 

Źle przecinki postawiłem i tyle. Wiadomo o co chodzi- ~1500zł telewizor kosztował przed promocją, a po obniżeniu VATu (22%) kosztował 1600 :lol:. Podwyższają ceny przed promocją i "obcinają VAT" :lol:.

 

-- 8 wrz 2010, o 09:36 --

 

W poprzednim mieszkaniu miałem samsunga - nie polecam (awaryjny, jak diabli), w nowym będzie Sharp 32" LC32LE700E. Kupiłem go przez internet.

 

Tutaj nie ma zasady- mam Sharpa (niby made in Japan) i 2 miesiące po gwarancji wyskoczył czerwony pasek na matrycy- od góry do dołu (nienaprawialne) :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj nie ma zasady- mam Sharpa (niby made in Japan) i 2 miesiące po gwarancji wyskoczył czerwony pasek na matrycy- od góry do dołu (nienaprawialne) :P.

 

Bullshit, po prostu sterownik jednego z paneli sie zjebutal i tyle - mialem to w plazmie i naprawa zajela 10minutek, ale oczywiscie moge sie mylic :P U mnie bylo o tyle wesolo, ze czasami bylo ok a czasami nie, az w koncu sie wkurzylem i wymienilem - pd razu przestala mnie reka bolec od napieprzania w obudowe :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj nie ma zasady- mam Sharpa (niby made in Japan) i 2 miesiące po gwarancji wyskoczył czerwony pasek na matrycy- od góry do dołu (nienaprawialne) :P.

 

Bullshit, po prostu sterownik jednego z paneli sie zjebutal i tyle - mialem to w plazmie i naprawa zajela 10minutek, ale oczywiscie moge sie mylic :P U mnie bylo o tyle wesolo, ze czasami bylo ok a czasami nie, az w koncu sie wkurzylem i wymienilem - pd razu przestala mnie reka bolec od napieprzania w obudowe :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Mam LCD, a nie Plazmę, to raz, a dwa- był u mnie kolo z Sharpa i stwierdził nienaprawialną wadę fabryczną matrycy.

 

 

ps. Naparzanie w obudowę nic nie daje- pierwsze czego próbowałem :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj nie ma zasady- mam Sharpa (niby made in Japan) i 2 miesiące po gwarancji wyskoczył czerwony pasek na matrycy- od góry do dołu (nienaprawialne) :P.

 

Bullshit, po prostu sterownik jednego z paneli sie zjebutal i tyle - mialem to w plazmie i naprawa zajela 10minutek, ale oczywiscie moge sie mylic :P U mnie bylo o tyle wesolo, ze czasami bylo ok a czasami nie, az w koncu sie wkurzylem i wymienilem - pd razu przestala mnie reka bolec od napieprzania w obudowe :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Mam LCD, a nie Plazmę, to raz, a dwa- był u mnie kolo z Sharpa i stwierdził nienaprawialną wadę fabryczną matrycy.

 

 

ps. Naparzanie w obudowę nic nie daje- pierwsze czego próbowałem :lol:.

 

Ano z LCD faktycznie moze nie pomóc - zarówno twrada ręka jak i wymiana panela, bo to co innego niz plazma :)

 

Dziękuje za wypowiedzi "na temat", już wiem co miałam się dowiedzieć :P:mrgreen: . Na podstawie pozostałych też można wyciągnąć wnioski :wink: .

 

Aga - odezwij sie na priv, myślę że będę w stanie pomóc w kwestii TV, jeśli marka na "P" Ci pasuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustra właśnie też nie mam :lol: .

 

Lepiej kupić 32" LCD czy LED? Cena robi różnicę ofkors :wink: . Już cośtam sobie wybrałam, dzisiaj byłam w Saturnie pooglądać a moja córka wybrała najtańszego Samsunga za 1299. Niestety był już sprzedany :wink: .

Zastanawiam się tylko, czy warto przepłacać. To będzie pierwszy płaski telewizor w moim domku :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal uważam, że projektor to jedyne słuszne rozwiązanie.

TV z salonu zatargać do sypialni a w salonie projektor i ekran na pilota :mrgreen:

 

Zastanawiam się właśnie nad takim rozwiązaniem u siebie, tylko jakość obrazu z rzutnika jest raczej kiepska w porównaniu z jakością obrazu telewizora LCD/LED HD. No i jak tu coś oglądnąć w ciągu dnia bez zasłaniania wszystkich okien :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal uważam, że projektor to jedyne słuszne rozwiązanie.

TV z salonu zatargać do sypialni a w salonie projektor i ekran na pilota :mrgreen:

 

Zastanawiam się właśnie nad takim rozwiązaniem u siebie, tylko jakość obrazu z rzutnika jest raczej kiepska w porównaniu z jakością obrazu telewizora LCD/LED HD. No i jak tu coś oglądnąć w ciągu dnia bez zasłaniania wszystkich okien :P?

A kto ogląda filmy w ciągu dnia :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...