Skocz do zawartości

Zrzuta na Subaraka dla Wełniacza


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 447
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taaaa i teraz siedze i przeglądam ogłoszenia :mrgreen: Grafa 1,8 za niecałe 9 tyś na zime byłby niezły albo taki 1 zielony kombi 2,0 z LPG za 14 :shock: :roll: Ehhh Elek spać przez Ciebie nie mogę od 2 dni :razz:

 

Ty masz szukać SUBARU ! Przeliterować Ci !

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze nie ma :?:

 

Ja mam tylko 6, ale w skali 1:24 :sad: ale oddam za jednego w skali 1:1

 

[ Dodano: Sob Lis 07, 2009 5:18 pm ]

a kiedy zrzutka dla [you] :?:

 

Dawno mnie nie było i teraz dopiero zobaczyłem :grin:

 

Dziękuję serdecznie za pamięć.

 

 

P.S: poznam miłą panią z własnym S

 

[ Dodano: Sob Lis 07, 2009 5:24 pm ]

a kiedy zrzutka dla [you] :?:

 

No co Ty, kto by się chciał zrzucać dla [you]... :twisted:

 

[you] to straszna parówa, ja mu nic nie dam! :twisted:

 

Skąd te kwasy? Szczerze powiem że lekko boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno sie przeprowadzic "naturalizacje i egzorcyzmy" na welniaczu, aby porzucil tego fajera, 2 kolowe rwd i zaczal powaznie myslec po "wlasciwemu". O! :cool:

emotorsport Dzięki temu tematowi wziąłem się porządnie do myślenia i wymyśliłem :arrow: Prędkość i adrenalinę gwarantuje mi Yamaha Fazer 600 :twisted: Nie stać mnie niestety na utrzymanie Subaru Turbo ale na 90% zdecydowałem się, że następcą Fajera zostanie Subaru Impreza 2.0 N/A z LPG :cool: Budżet prawie domknięty i jak nic niespodziewanego nie wyskoczy to jeszcze tej zimy, a może i jesieni będę miał własne Subaru :twisted:Elek Otworzyłeś mi oczy i uświadomiłem sobie, że trzeba dążyć do realizacji marzeń a nie odkładać je na Bóg wie kiedy (a klimat się ociepla i niedługo może śniegu nie będzie :evil: ). Czasem rozwiązanie "problemu" jest na wyciągnięcie ręki tylko trzeba komuś wskazać kierunek i Elkowi oraz wszystkim wpisującym się w tym temacie się to udało :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grygo, ja tam sprzęgło? :mrgreen: :?: :lol:

 

ja tam z odleglosci 1300km od poczatku obstawiam wysprzeglik, ale cholera wie. ma byc zrobione zebym dojechal do bydgoszczy, bo tam i tak wszystko bedzie znowu rozbierane, krotka skrzynia juz czeka :cool:

Z Radzikowym sprzęgłem coś nie halo się okazało?

Bo trochę nie w temacie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grygo, ja tam sprzęgło? :mrgreen: :?: :lol:

 

ja tam z odleglosci 1300km od poczatku obstawiam wysprzeglik, ale cholera wie. ma byc zrobione zebym dojechal do bydgoszczy, bo tam i tak wszystko bedzie znowu rozbierane, krotka skrzynia juz czeka :cool:

Z Radzikowym sprzęgłem coś nie halo się okazało?

Bo trochę nie w temacie jestem.

 

dokladnie. cos nie gra a ze otrzymuje jedynie zdawkowe informacje telefoniczne to nie moge powiedziec co tam jest nie tak na 100% :twisted: na dniach bede wiedziec dokladnie co i jak. filester jak mozesz to podbij moj temat w nielegalu, napisze 2 slowa a pozniej jak dowiem sie co jest na rzeczy to moze ciut wiecej, cyna za pasem :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grygo, ja tam sprzęgło? :mrgreen: :?: :lol:

 

ja tam z odleglosci 1300km od poczatku obstawiam wysprzeglik, ale cholera wie. ma byc zrobione zebym dojechal do bydgoszczy, bo tam i tak wszystko bedzie znowu rozbierane, krotka skrzynia juz czeka :cool:

Z Radzikowym sprzęgłem coś nie halo się okazało?

Bo trochę nie w temacie jestem.

 

dokladnie. cos nie gra a ze otrzymuje jedynie zdawkowe informacje telefoniczne to nie moge powiedziec co tam jest nie tak na 100% :twisted: na dniach bede wiedziec dokladnie co i jak. filester jak mozesz to podbij moj temat w nielegalu, napisze 2 slowa a pozniej jak dowiem sie co jest na rzeczy to moze ciut wiecej, cyna za pasem :mad:

 

mój używany, ale dobry docisk leży tam, gdzie Ci wkładają sprzęgło, jakby były jakieś schody z Twoim dociskiem, i miałbyś z tego powodu nie pojechać na Cynę, zakładaj mój, pożyczę Ci do czasu załatwienia tematu, nie ma problema... :lol: a tak w ogóle to wynocha na PW, to jest temat zrzutkowy dla Wełniacza, a nie techniczny w intencji Swiętego Docisku.... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam kiedy zaczniecie sie skladac na mojego Spec B brakuje mi juz tylko 8 k€ ??

Sa jakies listy ?? :twisted: chcialbym jeszcze przed zima kupic :mrgreen:

Dodam ze zawsze chcialem miec takie Auto

 

Cayman National bank

Dagober Duck vel Haubi65

konto

23456892

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...