Skocz do zawartości

Zrzuta na Subaraka dla Wełniacza


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 447
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to jakaś straszna prowokacja...Elek chce sie do jakiegoś sejmu, senatu czy innego pałacu załapać, robi akcję SUBARU dla [you], że niby takie dobry wujek:)

Za chwilę, każdy dostanie do domu ulotkie, Elek na Prezydenta czy inne takie :)

 

Kupujemy drugiego subaraka dla DNL-a

to ja poprosze turbo legaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakaś straszna prowokacja...Elek chce sie do jakiegoś sejmu, senatu czy innego pałacu załapać, robi akcję SUBARU dla każdego , że niby takie dobry wujek:)

Za chwilę, każdy dostanie do domu ulotkie, Elek na Prezydenta czy inne takie

 

hasło kampani : SUBARU DLA KAŻDEGO :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie też pozwole wrzucić swoje 7 i pół grosza, czy jak nawet uzbieracie/my i kupicie/my Wełniaczowi subaru to bedzie go stac na jego utrzymanie?

ok fajna akcja, ale gdyby Wełniaczowi naprawde zależało to sprzedałby by fajera i dozbierał troche i wtedy gdyby mu troche brakowało to forum by mu troche dorzuciło bo widać, że chłopakowi zależy.

Ja żeby kupić subaru sprzedałem motocykl, zrezygnowałem z kilku wakacji i innych wyjazdów, oraz wielu innych przyjemności.

Także życze Wełniaczowi spełniania marzeń w postaci własnego Subaru, no ale myśle, że to nie tak powinno się odbywać.

p.s. Jeżeli bedziecie tak dawać po 100zl to będzie trzeba 150 forumowiczów żeby uzbierać 15k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze nie ma :?:

 

JA JA JA... :wink:

zbieram na GL-a i uzbierac nie moge

 

Ja też nie mam... :lol:

 

Serio - fajny pomysł, ale dosyć ryzykowny: bo co będzie, jeśli za jakiś czas o zrzutkę na Subaraka upomnę się np. ja, antolll czy inni bez własnych Plejad? :wink: :mrgreen: No i co z utrzymaniem? ;-)

 

 

PS Elek, Ty masz chyba sporo Subaraków...może być tak podarował Wełniaczowi jednego? :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zakładając, że się dorzucę, i że uzbiera się potrzebna kwota na zakup, i że zakup się odbędzie, to będę mógł się tym "forumowym" Subaru przejechać? A co jeśli dane Subaru się zepsuje w czasie mojej jazdy, to kto je naprawi, forum czy Wełniacz?

 

Nieco się czepiam, ale taki już zawód, żeby szukać dziury w całym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zakładając, że się dorzucę, i że uzbiera się potrzebna kwota na zakup, i że zakup się odbędzie, to będę mógł się tym "forumowym" Subaru przejechać? A co jeśli dane Subaru się zepsuje w czasie mojej jazdy, to kto je naprawi, forum czy Wełniacz?

 

Skoro tak zakładasz to nie bedziesz mógł nim jeździć. Prościej tego problemu rozwiązać się nie da. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...