Skocz do zawartości

Zrzuta na Subaraka dla Wełniacza


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 447
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po mojemu jest kilka PRIMO w tym temacie:

 

po pierwsze PRIMO: pomysl o tyle kontrowersyjny co nowatorski na tym forum :)

 

po drugie PRIMO: tak jak antoll czy mikad wspomnieli oni tez nie maja subaru ale sytuacja tutaj jest dosc jasna, welniacz sie o nic nie dopominal i jest zaskoczony sytuacja. elek mial pomysl akurat dla welniastego takze spoko. mialem przyjemnosc go (welne) poznac osobiscie i to w porzo koles wiec z checia sie dorzuce jak jest taka pionierska inicjatywa na forum. kazdy kto nie ma subaru niech znajdzie swojego dobrego ducha - "elka" i poprosi go o zorganizowanie akcji (chociaz podejrzewam, ze welniacz o nic nie prosil ;) )tyle, ze za 2 i 3 razem na pewno nie bedzie takiego odzewu jak za 1. tak jak elek mial prawo wybrac sobie do swojego pomyslu welniacza tak inni forumowicze maja prawo to skomentowac. normalna sytuacja. ja akurat nie jestem z takich "a dlaczego to nie dla mnie ta zrzutka"

 

po trzecie PRIMO: nie musimy przeciez zbierac 100% wartosci auta. moze byc "dorzutka" dla welniacza jesli sie zdecyduje na zakup. nawet pokrycie ubezpieczenia, przegladu i podstawowego serwisu to bedzie COS

 

po czwarte PRIMO ULTIMO ( :mrgreen: ): rownolegle ze zrzutka powinno sie przeprowadzic "naturalizacje i egzorcyzmy" na welniaczu, aby porzucil tego fajera, 2 kolowe rwd i zaczal powaznie myslec po "wlasciwemu". O! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze nie ma :?:

 

JA JA JA... :wink:

zbieram na GL-a i uzbierac nie moge

Kurcze...

A ja zbieram na STi i też nie mogę się dozbierać :)

Poratujcie co łaska ! :mrgreen:

A na poważnie, to jeżeli faktycznie frekwencja będzie na tyle duża, żeby były szanse na to, że damy radę kupić tego Subaraka, to też coś się dorzucę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen, to może na PW mi napiszesz co z nimi nie tak , że chcesz się pozbyć :wink:

 

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 7:48 pm ]

Trochę to wilcza przysługa i pewnie Wełniacz się czuje nieteges

 

To chyba przesada, bo moim zdaniem ten wątek od początku jest po prostu zabawą, bo niema szans na taki cel zebrania większej sumy złotówek :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ten wątek od początku jest po prostu zabawą

Opis sprawy w pierwszym poście moim zdaniem brzmi śmiertelnie poważnie :mrgreen:

 

Na dodatek główny bohater się nawet nie wypowiedział czy to wszystko jemu odpowiada. Bo może on wcale nie śni po nocach o byle jakim Subaru N/A za 6 tysięcy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze nie ma :?:

Ja nie mam :neutral: Ale zbieram każdy grosz na ulicy i się wpłaca na konto w końcu moja świnka wygląda tak:

Ale pomysł dla kolegi fajny :)

Trzymam kciuki abyś miał te swoje wymarzone Subaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...