Skocz do zawartości

Zrzuta na Subaraka dla Wełniacza


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 447
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I potem, jak już kolo fury dosiądzie, każdy będzie mógł powiedzieć: "A kupiliśmy z kolesiami furę porządną takiemu jednemu Wełniaczowi - niech ma, nie jeździ, niech się cieszy".

 

Bo kto ze znanych Wam ludzi kupił kiedyś, albo dołożył się do Subaru komuś, no kto?

 

 

Może akurat pod choinkę wyjdzie?

 

Panie, za takie rzeczy to żywcem do nieba bioro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, I bardzo dobrze, ze stawalo na wysokosci zadania. Jestem tu stosunkowo krotko i to jest moja pierwsza zbiorka, w ktorej uczestnicze.

Piszac "ale to w koncu forum Subaru" nie mialem nic zlego na mysli (faktycznie teraz tak czytam i rzeczywiscie mozna to tak odebrac :roll: ).

Nie wiem jakie sumy byly zebrane wczesniej na naprawde potrzebujacych, ale moze sie okazac ze na troche mniej potrzebujacego Welniacza uda sie zebrac wiecej. Oczywiscie im wiecej tym lepiej. A wracajac do niefortunnego zdania "Ale to w koncu forum SUBARU"- chodzilo mi o to ze nie powinnismy sie dziwic, ze sie udalo uzbierac duza sume wlasnie na SUBARU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co tu mamy zbierać, Panie?

Na B-, za przeproszeniem -MW? :mrgreen:

 

Każda akcja ma jakiś cel - Orkiestra zbiera na sprzęt medyczny, Ochojska na Pajacyki i studnie w Sudanie. I bardzo dobrze. Szacunek absolutny.

Tu się zbiera na furę i nie ma najmniejszego powodu, aby się zastanawiać, czy aby w tym celu to dobrze, czy w innym zebrano nie za mało, itd, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałem powiedzieć, że w życiu bym się takiej akcji nie spodziewał, ale pomysłowość Elka nie zna granic :shock: :!: Przejdźmy do konkretów… fakt jeżdżę starym Fiatem Uno z 1999r. kupionym przez mojego ojca jako nówkę z salonu (ale to był bolid po przesiadce z malucha :mrgreen: ). Fajera rok temu odziedziczyłem i służy mi całkiem dobrze, nigdy nas nie zawiodło ale z racji, że auto nigdy nie było garażowane trochę rdza go za bardzo polubiła i co jakiś czas trzeba parę zł w notorycznie pojawiające się luzy w zawieszeniu dorzucać (dzisiaj 450zł za pare pierdół i ręczny :wink: mi wyliczyli).Plan był aby kupić coś lepszego pod koniec 2010 lub na wiosnę 2011 gdyż od roku pracuję i nie za bardzo był czas na odłożenie kasy na auto (mam Fajera) a niespodziewanie pojawiła się nowa pasja dwukołowa ;) Budżet, którym raczej będę dysponował to max 15.000zł. Auta używam do dojazdów do pracy 4km w 1 stronę także ostatnio miesięczne przebiegi często nie przekraczają nawet 300km, ale wiadomo idzie zima a jak zima to i Lotnisko w Ornecie… i to jest argument przemawiający za Imprezą, którą dysponowali Pablonas, Jpol, DNL … W ogóle to kupując motor skazałem się na brak mocy w każdym aucie do którego wsiądę (są wyjątki oczywiście) ;) Ciężko mi coś wymyślić bo ciągle jestem zaszokowany akcją Elka i trochę głupio się czuję :oops: , ale może potrzebowałem takiego kopa aby nie zbłądzić w wyborach motoryzacyjnych :twisted: . Niezależnie od kierunku, w którym akcja się potoczy dalej będę przyjeżdżał na spotkania w Ornecie, Toruniu, Słomczynie (Cyna) gdyż nawet samo patrzenie na latające Subaraki sprawia mi ogromną przyjemność :cool: . Cieszę się, że dzięki Forum Subaru poznałem tyle pozytywnie zakręconych osób zaczynając od Krakowa (Tor Kielce) i choroba ciągle się pogarsza czyli poznaję coraz bardziej uzależnionych z Elkiem na czele :!: :cool: Lista wstępnie deklarujących się do zrzutki :oops: na Subaru dla większości obcej osoby :shock: mówi sama za siebie... na Forum można liczyć nie zależnie od celu zrzutki :!: Pełen RESPECT dla Was :!:

 

znaczy.....dorzucasz stówę....?............ :smile: cel szczytny...... :smile: :razz:
100 :roll: x 70 :twisted: na tą chwilę.

P.S. Nie chce ktoś kupić Uno 1.0 45KM :?: :roll: :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak trafimy szostke to bedzie problem

Juz policzylem.

Wychodzi tak:

Robimy zaklad systemowy na 12-cie skreslen - kosztuje to 2200 zeta circa.

Jak trafimy piatke to bedzie tych piatek w sumie siedem. Kazda jest placona po ok 5000 zeta. Do tego dochodzi 49 czworek po ok 250 = 12500, do tego 343 trojki po 16 zeta = ok 5500.

Razem wychodzi z tego ok 50 tys. Na calkiem nowe subaru wrx sti wystarczy.

JAK bedzie szotka [dzis jest kumulacja na 17 melonow]. to przy systemie bedzie ponad 20-cia mnl.

Kupujemy welniaczowi wypasione i tluste sti. Reszta do podzialu. Po milionie dla kazdego. Cirka pięć estiajow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To co gramy ??????????????????????????????

Welniacz padnie z zazdrosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uno jest warte pewnie z 2200 więc sprzedam, kupie kupony a jak jakimś :mrgreen: cudem :roll: nie :shock: wygram :shock: to pchelek będziesz mnie woził do roboty :?: :wink: :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Lis 06, 2009 8:32 pm ]

Wełniasty za ile to uno bo kolegi mama cos szuka do przemieszczania sie - tanio
Nigdy się nie orientowałem w cenach ale ok 2.500 :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uno jest warte pewnie z 2200 więc sprzedam, kupie kupony a jak jakimś :mrgreen: cudem :roll: nie :shock: wygram :shock: to pchelek będziesz mnie woził do roboty :?: :wink: :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Lis 06, 2009 8:32 pm ]

Wełniasty za ile to uno bo kolegi mama cos szuka do przemieszczania sie - tanio
Nigdy się nie orientowałem w cenach ale ok 2.500 :roll:

 

daj mi zdjecia i jakis opis co i jak na adamusmax(malpiszon)wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki

Korekta

12 skreslem to koszt 2770 zeta.

Ale, ale to - siedem piatek, 105 czworek, 350 trojek.

Pula sie zwieksza.

Mamuska "hazardzistka" ma racje i jest w temacie - jeden zaklad to trzy zeta. Tyle co nic. A ile radosci.

 

No dobrze, ale to przy założeniu, że ta piątka jednak będzie. Większa szansa, że Jarosław Kaczyński wyzdrowieje, niż to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak trafimy szostke to bedzie problem

Juz policzylem.

Wychodzi tak:

Robimy zaklad systemowy na 12-cie skreslen - kosztuje to 2200 zeta circa.

Jak trafimy piatke to bedzie tych piatek w sumie siedem. Kazda jest placona po ok 5000 zeta. Do tego dochodzi 49 czworek po ok 250 = 12500, do tego 343 trojki po 16 zeta = ok 5500.

Razem wychodzi z tego ok 50 tys. Na calkiem nowe subaru wrx sti wystarczy.

JAK bedzie szotka [dzis jest kumulacja na 17 melonow]. to przy systemie bedzie ponad 20-cia mnl.

Kupujemy welniaczowi wypasione i tluste sti. Reszta do podzialu. Po milionie dla kazdego. Cirka pięć estiajow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To co gramy ??????????????????????????????

Welniacz padnie z zazdrosci.

 

pchelek, masz agenturę TOTOLOTKA...? :razz: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.emotorsport

2.pablonas

3. junasz

4.Grzesiek_67

5.grygo

6.Intakwrx

7.Harvester

8.adamusmaximus

9.Roberto555

10.slesz

11.Apacz

12.Resorak

13.pchelek

14.Aras_POZ

15.Mamusia

16.hemek 50pln

17.wyrod

18.Pan Inkoguto z gestem, ale skromny, z cichacza sypnął 100pln....

19. Hogi

20. blackdogwwl

Mogę dać od siebie... emotorsport już wie :mrgreen:

Zawsze coś. Jak wcześniej pisałem :cool:

Powodzenia. :roll:

Wełniacz życzę, aby się udało spełnić marzenie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...