Skocz do zawartości

Zrzuta na Subaraka dla Wełniacza


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 447
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chcecie chyba welniacza dobic po prostu

Subarak za 6000 zeta - kupimy mu i co - chlop wsiadzie i juz nigdy nie wysiadzie Bo subaroza to grozna i nieuleczalna choroba

Sam tego doswiadczylem wsiadajac prawie trzy lata temu do takiego subaraka [zmienialem staaaaaaaaarenka audice na nowy wozek]

Wsiadlem u pana Andrzeja Kopera w salonie i jak wysiadlem to prosto do banku zrobic przelew.

Jeden tylko byl blad zem sie zdecydowal na wolnego ssaka 2.0 a nie zaturbionego.

To choroba jest - ostzregam wszysstkich.

A jak chcecie welniacza zarazic to sie "włanczam" i 100 zeta wkladam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdą stówkę ostatnio liczę, bo mojego GTka od zakupu w sierpniu powoli doprowadzam do kawiorowego stanu, ale pamiętam jak marzyłem przez lata o oglądaniu każdej śrubki, słuchaniu bulgotu i patrzenia na jedynie słuszny :mrgreen: kolor i to własny.

Jeśli Wełniacz marzy tak, jak ja to się dołożę - na razie deklaruję pińdziesiont(50 PLN), ale może do chwili zbiórki odbiję się o dorzucę jeszcze, bo dobro powraca

 

A jak pójdzie w świat nowina, to może Jurek Owsiak zarządzi zbiórkę na nas, obłąkańców i styknie na 22B dla każdego :wink:

 

Dopisywać się, Szlachta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to jakoś nie podoba się.

Bardzo doceniam chęć subarowiczów do chojnych zrzutek w słusznych sprawach. Jeśli ktoś potrzebuje kasy, pomocy, przejażdżki subaru czy spota to forum nigdy nie zawiodło.

Natomiast brak subaraka nie jest czymś na co imho trzebaby robić zrzutę. Przynajmniej mi byłoby głupio, gdybym dostał od forum auto, mimo że posiadam własne, ale gorsze. Wiecie o co mi chodzi?

Pewnie że chciałbym kupić Wełniaczowi Subaru, ale gdybym szukał okazji do charytatywnego wydania stówki, to jest masa znacznie ważniejszych spraw. :neutral:

(ale to tylko moje zdanie, którego raczej nie zmienie, nie chce żeby było zarzewiem dyskusji :wink: )

Pozdrawiam

 

Nikt Cię nie prosi ani nic nie wymaga, jeżeli nie chcesz, nie musisz, a swoje marudne komentarze możesz zachować dla siebie. Dawaj swoje grosze na szczytniejsze cele niż ten, którego dotyczy ten wątek, jak Ci się nie podoba, albo nie dawaj, Twoja sprawa, tylko po co zaśmiecasz kolejny wątek bez powodu ? Nie podoba się, do widzenia, uzewnętrzniaj swoje malkontenctwo gdzie indziej, bez obrazy. Tu zapraszam wszystkich, którzy uważają, że chcą, mogą i wchodzą, ale nie żadnego przymusu. Tak samo z ewentualną kwotą, my daliśmy po 100pln, ale nikt niczego nie narzuca, może być każda inna, w wysokości uważanej za nieuwłaczającą, np. 3,50pln.... :smile: Takich żartownisiów żegnam ozięble, z domieszką ironii :razz: Aha, nie mam w tej akcji żadnego prywatnego interesu, nie chcę sprzedać żadnego auta, jest to tylko i wyłącznie spontaniczna akcja dla ludzi z fantazją ułańską, i jak ktoś ma jakiekolwiek inne zapatrywania na tą sprawę, niech się wykliknie. Chętnych do ewentalnej zrzutki proszę o wpisywanie się w formie numerowanej listy :grin: i dla nieumiejących czytać (Michael :razz: ) na razie nikt nie biera zadnej kasy, nie ma numeru konta ani znalezionego konkretnego auta, na razie jest test życzliwości.... :lol:

 

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 10:02 pm ]

emotorsport napisz jakies konto czy cos ??

 

na razie tylko chciałem się zorientować, kto wchodzi w akcję, a szczegóły techniczne potem, jeżeli okaże się, że jest po co cos robić, bo za 400pln nie kupimy mu żadnego Subaraka, nawet STI..... :grin:

 

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 10:04 pm ]

DNL, Ty też nie masz Subaraka :wink: :mrgreen:

 

ale miał, i jakby chciał, miałby dalej, ale woli auta o innej jakości i kulturze technicznej... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakaś straszna prowokacja...Elek chce sie do jakiegoś sejmu, senatu czy innego pałacu załapać, robi akcję SUBARU dla [you], że niby takie dobry wujek:)

Za chwilę, każdy dostanie do domu ulotkie, Elek na Prezydenta czy inne takie :)

 

Kupujemy drugiego subaraka dla DNL-a

to ja poprosze turbo legaca ;)

 

Michał, znasz mnie, wiesz, że SRAM na politykę i ją uprawiajacych, na razie zajmuję się skutecznym psuciem samochodów, w szczególności kombiaków, a jak babcia mówiła: wnuku, poczytaj wikipedię, to zostaniesz kimś wielkim, to olewałem.....wolałem google....ale chyba też za mało, bo tytułu Mastera jeszcze się nie dochrapałem.... :twisted:

 

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 10:13 pm ]

To tym bardziej nie wierzę w sens takich deklaracji ;-) Albo robić trzeba, albo nie robić :P

 

Masz prawo :mrgreen: A jak śpiewał Młynarski :"...róbmy swoje...."

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 11:50 am ]

antolll,

 

zapytam tak : dorzucasz się ?

 

Nie, to nie ma problemu ale po jaką choinkę ten wywód ? Ja lubię jazz ale po co te bębny ?

 

:mrgreen:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

Grzesiek :smile: , ja też lubię góralską muzyczkę, w szczególności skrzypeczki, tylko dlaczego ten gość próbuje je przepiłować sznurkiem na kiju ??? :lol:

 

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 10:17 pm ]

i kit

 

dam stowke ;)

 

a co

 

jak bedziecie zbierac na zamera to tez sie pewnie dorzuce :mrgreen:

 

i dla antolla pewnie tyz :mrgreen:

 

adamus, ty porabańcu :razz: :lol: , dla antola to ja dam dwie stówki, żeby pierwszy raz w życiu się uśmiechnął, i zobaczył jak fajnie jest z bananem na gębie... :smile:

 

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 10:20 pm ]

A zakładając, że się dorzucę, i że uzbiera się potrzebna kwota na zakup, i że zakup się odbędzie, to będę mógł się tym "forumowym" Subaru przejechać? A co jeśli dane Subaru się zepsuje w czasie mojej jazdy, to kto je naprawi, forum czy Wełniacz?

 

Nieco się czepiam, ale taki już zawód, żeby szukać dziury w całym :)

 

To będziesz musiał zapytać ewentualnego przyszłego właściciela - Wełniacza, bo jak wyżej, zbiórka jest na auto dla niego, nie dla Forum, ale to było na początku, mogłeś przeoczyć.... :twisted::lol:

 

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 10:22 pm ]

a kiedy zrzutka dla [you] :?:

 

dziękuję, postoję, mam MPK.... :lol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mojego Pięknego Kupeja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Wełniacza dam stówe.

 

mamusia

 

no normalnie Mamusia mnie rozbroiła, tera już wiem, że ta akcja się uda, jak się Forumowe prominenty w nią włączyli... :lol:

 

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 10:32 pm ]

a mi się marzą AGXy na przód, bo stać mnie tylko na tył :neutral:

:twisted:

 

wywal AGXa

 

za 1000 PLN kup se komplet amorkow STi pre MY04

 

teraz to pojechałeś.... :twisted::lol: gdzie masz tak tanio? ja płaciłem najtaniej 1100, a najdrożej 1500 za kpl.... :mrgreen: o ja rozrzutnik..... :smile: niegospodarnik.... :twisted: to można za klocka.... :sad: i nikt mi nie powiedział..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.emotorsport

2.pablonas

3.Grzesiek_67

4.grygo

5.Intakwrx

6.Harvester

7.adamusmaximus

8.Roberto555

9.slesz

10.Apacz

11.Resorak

12.pchelek

13.Aras_POZ

14.Mamusia

15.hemek 50pln

16.wyrod

 

jeżeli czegoś nie pokręciłem, po dobie trwania akcji mamy zadeklarowane1550pln, także czarnowidzący malkontenci - jak tak dalej pójdzie, z N/A syfa za 6k, chyba będą mogli podnieść poprzeczkę na np. Turbo syfa za 10k :razz: a może zamówimy Wełniaczowi nowego STI u Andrzeja K...? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeżeli czegoś nie pokręciłem...

 

Pokręciłeś :cool:

 

1.emotorsport

2.pablonas

3. junasz

4.Grzesiek_67

5.grygo

6.Intakwrx

7.Harvester

8.adamusmaximus

9.Roberto555

10.slesz

11.Apacz

12.Resorak

13.pchelek

14.Aras_POZ

15.Mamusia

16.hemek 50pln

17.wyrod

 

I zadeklarowane 1750,- :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, może Ty mi wytłumaczysz, bo nie kumam (znaczy niekumaty jestem...), jeżeli ktoś nie chce brać udziału w tej zadymie, to po kiego fiflaka wcina swoje 3 grosze ze swoim smętnym pierdzeniem? Po mojemu powinno być tak: nie masz, nie chcesz, żydzisz....nie wynurzaj sie, udaj, że nie zauważyłes tematu...po co od razu dorabiać negatywną ideologię jak się i tak nie chce brać udziału w akcji? dla paru postów więcej...? :?: :smile: Myslałem, że tu będą wyjatkowo obecni sami zainteresowani, a tu jak zwykle rozkminka na elektrony, dyskusja o amorach, czyichś innych potrzebach życiowych.....eeeeh.....życie..... :shock:

 

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 10:56 pm ]

...jeżeli czegoś nie pokręciłem...

 

Pokręciłeś :cool:

 

1.emotorsport

2.pablonas

3. junasz

4.Grzesiek_67

5.grygo

6.Intakwrx

7.Harvester

8.adamusmaximus

9.Roberto555

10.slesz

11.Apacz

12.Resorak

13.pchelek

14.Aras_POZ

15.Mamusia

16.hemek 50pln

17.wyrod

 

I zadeklarowane 1750,- :mrgreen:

 

a to zwracam honor :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, może Ty mi wytłumaczysz, bo nie kumam (znaczy niekumaty jestem...), jeżeli ktoś nie chce brać udziału w tej zadymie, to po kiego fiflaka wcina swoje 3 grosze ze swoim smętnym pierdzeniem? Po mojemu powinno być tak: nie masz, nie chcesz, żydzisz....nie wynurzaj sie, udaj, że nie zauważyłes tematu...po co od razu dorabiać negatywną ideologię jak się i tak nie chce brać udziału w akcji? dla paru postów więcej...? :?: :smile: Myslałem, że tu będą wyjatkowo obecni sami zainteresowani, a tu jak zwykle rozkminka na elektrony, dyskusja o amorach, czyichś innych potrzebach życiowych.....eeeeh.....życie..... :shock:

 

zawsze tak jest :cool: i będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, może Ty mi wytłumaczysz, bo nie kumam (znaczy niekumaty jestem...)

 

Elek jest tak :

a) niektóre łosobniki są zawsze "przeciw", bo co im to szkodzi ,

B) niektóre łosobniki są "za" a nawet "przeciw", gdyż generalnie nie rozróżniają wtorku od czwartku ,

c) niektóre łosobniki są "przeciw", gdyż inne łosobniki są "przeciw"

d) niektóre łosobniki som wkurżone bo nie im odrzutowiec jest szykowany ,

e) niektóre łosobniki....

 

ech bez flaszki nie razbierjosz :mrgreen:

 

Nadrobimy, nie dziś, nie jutro ale pojutrze, kto wie :cool:

 

Pozdrawiam

Nocny Gwidon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko.... :smile: mądrego dobrze przed snem posłuchać/poczytać.... :lol:

 

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 11:17 pm ]

1.emotorsport

2.pablonas

3. junasz

4.Grzesiek_67

5.grygo

6.Intakwrx

7.Harvester

8.adamusmaximus

9.Roberto555

10.slesz

11.Apacz

12.Resorak

13.pchelek

14.Aras_POZ

15.Mamusia

16.hemek 50pln

17.wyrod

18.Pan Inkoguto z gestem, ale skromny, z cichacza sypnął 100pln.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...