Skocz do zawartości

Forester MY 09 - charakterystyka prowadzenia


Jacky X

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten test jest tendencyjny.

Podobno w Foresterze nie ma kurtyn powietrznych. Byłem przekonany, że są?

"Przednie i boczne poduszki powietrzne ze zintegrowanymi kurtynami powietrznymi" cytat ze specyfikacji forestera.

Chyba tylko z tym spalaniem to prawdę napisali. Z resztą większość artykułu jest strasznie subiektywna i ciekawi mnie kto go sponsorował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Foresterze nie ma kurtyn powietrznych. Byłem przekonany, że są?

"Przednie i boczne poduszki powietrzne ze zintegrowanymi kurtynami powietrznymi" cytat ze specyfikacji forestera.

 

Jeżeli nie ma wersji bez kurtyn, to ja bym zażądał od tej gazetki sprostowania :evil:

 

 

Nie można dać sobą pomiatać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacky X napisał/a:

Wygląda fajnie

 

 

a to ciekawa opinia :lol:

 

 

Mnie pierwotnie też starszy podobał się bardziej i chciałem nawet takiego kupić.

Niestety nie miałem wyjścia, bo chciałem nowego a nie było już takich w starej budzie :razz:

 

Teraz już się przyzwyczaiłem i nowy też mi się podoba (może nawet bardziej :oops:)

Podobną opinię mają wszyscy moi znajomi (znaczy się, że bardziej :wink: ), nowy zmężniał i w porównaniu do poprzednika ma więcej cech rasowego suva, z czym muszę się zgodzić.

 

Ale wiadomo kwestia gustu :wink:

 

 

A że bardziej buja...

...to dobrze - dzieciaki szybciej usypiają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zapoznać się ze szczegółami przedmiotowego artykułu i nabyłem dziś 1 egzemplarz wspomnianego pisma. Dzięki wydatkowi 1,99 zł przekonałem się, że dziś - tak jak 25 lat temu - nie ma wolnej prasy. Rację ma pewne radio, że ciągle o tym mówi.

 

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że nieliczne już dzisiaj osoby czytające ze zrozumieniem natychmiast zauważą te oczywiste nieścisłości i przekłamania, i udadzą się zaraz do sklepów Subaru, żeby zobaczyć na własne oczy "najgorszego i najdroższego małego SUVa" spalającego do tego całe 9 litrów ropy!

 

Czyli - może nie ma tego złego...? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W ostatnim Motorze albo Auto Świecie jest napisane,że Foresterach pierdaczą się filtry DPF.Jakaś kontrolka się zapala i jak się nie pojedzie 15minut z prędkością ok.65km/h to filtr za 12tys. pada.No nic tylko rozwiązanie dobre na duże miasta i korki. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim Motorze albo Auto Świecie jest napisane,że Foresterach pierdaczą się filtry DPF.Jakaś kontrolka się zapala i jak się nie pojedzie 15minut z prędkością ok.65km/h to filtr za 12tys. pada.No nic tylko rozwiązanie dobre na duże miasta i korki. :grin:

 

Wiele aut tak ma. Nie tylko Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

na ostatnim alsds jezdzilo pare forkow w nowej budzie i musze powiedziec, ze jezdzily wiecej niz dobrze. A co dziwne, zwlaszcza wobec komentarzy na forum, swietnie sprawdzaly sie przy awaryjnym i normalnym hamowaniu. Proby byly na sniegu. Czasowka tez pokazala, ze nowe forki ladnie jezdza. Dla mnie to bylo zaskoczeniem, co prawda lekkim, ale jednak. Kolejnym zaskoczeniem bylo ile mozna nadrobic mocy dobrze zestrojonym zawieszeniem, ale to inna historia :)

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży tekst o Forku D w aktualnym 4x4.
Gdy padła informacja o negatywnym dla Forka artykule to postów było co niemiara a gdy tym razem napisali pozytywnie to cisza..... :evil:. Cytat z tego tekstu z 4x4 który już w innym wątku cytowałem:

 

"Mimo opisanych wyżej problemów okazało się, jak bardzo złudne może być pierwsze wrażenie. Troche kilometrów poza drogą, trochę na drogach i stało się coś czego zupełnie bym się po sobie nie spodziewał. Tak samo bardzo ja nie chciałem do Forestera początkowo wsiadać, pod koniec testu nie chciałem go opuszczać. Bo może i Subaru jest brzydkawe i banalne, ale przekonuje tym, jak jeździ. A przecież to najważniejsze."

 

Pozdrawiam

Ibex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...