Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, KarlosPuzon napisał(a):

Przegląd przednich hamulców, wymiana klocków, i wszystkich zużytych elementów gumowych i metalowych, wymiana oleju w silniku, nakładek na pedał sprzęgła i hamulca. 

IMG_7670.jpeg

I dzień minął. Trawnika nie trzeba było kosić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szürkebarát napisał(a):

I dzień minął. Trawnika nie trzeba było kosić...

Trawnika skosiłem tylko tyle, by się wygodnie pod samochód móc położyć i aby kleszcze mnie nie dopadły przy robocie. Inna sprawa, że jak zacząłem kosić to sąsiadka przyszła, że moje drzewa wadzą o biegnącą przez działkę jej linię energetyczną, wiec przed Foresławem musiałem się bawić w leśnika vel drwala. I tak właśnie cały dzień minął i trawnika nie trzeba było kosić ;)  W planach było więcej, No ale cóż, obowiązki dobrosąsiedzkie też ważna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Max 84 napisał(a):

Urlop oficjalnie rozpoczęty.
Demontaż motoru w celu uszczelnienia i weryfikacji co by u jeszcze wymienić, oprócz rozrządu, uczczelek, pasków osprzętu i paru wężyków.72ec4023c85d99c0fcf760c9728aa470.jpg39019d9f02a93fb6a93d76c094909f2c.jpg

Każdy wypoczywa tak jak lubi :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampera z kija i zasłony :ph34r: W tym roku spanie na glebie, a bety na dachu. Kuchni w szufladzie nie będzie, ale za to nad głową miejsca jak w kościele :biglol:

 

image.thumb.jpeg.946de870ee4e8e38f2d62f7eb4703009.jpeg

 

Prościej się nie da. Materac 200x120 wchodzi idealnie. Po złożeniu wchodzi na wcisk w pionie za kanapą lub przednimi fotelami, niczym przesuwna ściana grodziowa w Tarpanie :)

  • Super! 2
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...