Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

w końcu odkurzyłem środek, spod igieł z lasu i błota nie było już napisów na dywanikach widać, na deser przekonałem się że porządnę umycie płynem szyb od środka opłaci się przy pierwszej jeździe pod słońce albo w deszczu.

 

poza tym zdemontowałem intercooler (żeby sobie popatrzeć co pod nim jest, takie zboczenie zawodowe już) z pomocą 2-latki podającej klucze. małej widać praca na dobre wyszła, bo widząc dzisiaj rysunek techniczny silnika na t-shircie od razu wykrzyknęła, że to samochód. i tak ma być, a nie żadne lalki i kucyki. chyba, że mechaniczne. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem short shift'a :cool:

 

I jak? Duża różnica? Jakiej firmy i czy dużo było z tym roboty?

Banał! Prosto z alledrogo! Cenka opada do 160zł. 15minet roboty. Trasa krótsza o połowę!

Jesss! do tego dzisiaj elektronicy naprawili mi licznik który zepsułem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem short shift'a :cool:

 

I jak? Duża różnica? Jakiej firmy i czy dużo było z tym roboty?

Banał! Prosto z alledrogo! Cenka opada do 160zł. 15minet roboty. Trasa krótsza o połowę!

Jesss! do tego dzisiaj elektronicy naprawili mi licznik który zepsułem :mrgreen:

 

Puść linka do tego shorta bo też o nim dużo dobrego słyszałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d, sam to zmieniałeś? Nie uszkodzi to to skrzyni w bliżej nieokreślony sposób ?

Mam kolege machanika i on to robił, ale gdybym nie miał kolegi mechanika dał bym również radę. Nie powinno uszkodzić. Zasada jest prosta. Jest zmieniony punkt podparcia na dźwigni...

 

A do GTeka ten short shifter tez podejdzie czy to co innego?

 

Do GT-eka jest inny, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...