Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

moze nie dzis ale przez 1,5tyg od kiedy skladalem auto po dzwonku ale w sumie... :evil:

-Tarcze klocki i zaciski z GT

-Nowe okladziny tył (ferrodo)

-Gruntowny remont tylniego zawieszenia (tuleje wachaczy, poduszki amorów itp)

-Przy okazji zrobilem po poprzednim partaczu malowanie boku (całego ) nie trzeba było ale jakos tak wyszlo ze ladniej :twisted::twisted:

-Zawitały "nowe" felgi 16cali z GT(po lifcie) ktore zostały wypiaskowane i przemalowane na gunmetalic (dokladnie z palety nowego nissana GT-R)

-Dzis została wyprana tapicerka

 

-Na dowidzenia spala mi brama z gararzu na dach :evil::evil: ale tak czy owak ktos robil partacko zaprawki na okolo szybra to sie malnie dach i tylni spojlerek bo troche wypłowiał :twisted::twisted::twisted:

 

Koniec końców mój GL bedzie chyba najbardziej przepłaconym GL na tym forum heheheh :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis napisał/a:

Koniec końców mój GL bedzie chyba najbardziej przepłaconym GL na tym forum heheheh :twisted: :twisted:

 

oj chyba nie :razz:

 

ja też znam jednego GLa, który został "przepłacony" ;)

 

[ Dodano: Pon Paź 26, 2009 5:15 pm ]

żeby nie było kompletnie ot....ręczny wrócił do saxo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d, da radę coś takiego zamontować bez podnoszenia auta? To znaczy tak tylko grzebiąc w środku. Na prawdę zajęło to 15 minut?

 

Zdejmujesz mieszek z plastikiem tym dookoła mieszka, odkręcasz gałkę, odkręcasz jedną śrubę, wyjmujesz stary drążek, wyjmujesz z niego plastikową tulejkę, dopasowujesz do nowej, potrzeba założyć po obu bokach parę pasujących podkładek bo na SS jest za krótka, wkładasz dolną kulkę na miejsce montujesz śrubę z podkładkami, skręcasz, zakładasz mieszek z gałką zakręcasz, gotowe. Wszystko siedząc wygodnie w samochodzie:wink: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajny temat zacząłem reanimacje zakupionego auta. Wczoraj kompletny rozrząd wymieniony za mega dobrą cene :mrgreen: Poprzedni właściciel przejeździł 100tyś bez wymiany :neutral: Po południu naprawiłem czujnik światła wstecznego i założyłem sprężyne do lewarka(wreszcie sztywny bez viagry :grin: )

Kolejny etap to wydech i zimówki.

A i dzisiaj zaczeli mi w firmie dorabiac nowe zębatki do szybru bo jak jade to gwizda jak czajnik na herbatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ przebieg wynosi już prawie 30 tys. km. zaprowadziłem dziś autko do serwisu na odpowiedni przegląd. Oprócz standardowej wymiany filtrów i oleju silnikowego zleciłem wymianę oleju w skrzyni i dyfrze, a co tam niech zna moje dobre serce :smile: .

Silnik zalałem na zimę Motulem 300V Power 5W40. Skrzynia i dyfer otrzymały Motul Gear 300 75W90.

Po kontroli generalnie bez uwag... no może oprócz jednej:

- wydech naprawdę głośny :lol:

 

Po zabiegu oboje czujemy się dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puść linka do tego shorta bo też o nim dużo dobrego słyszałem

 

http://moto.allegro.pl/item784022054_sh ... _wawa.html

 

Dzięki ;) Przyjadę do Ciebie zamontować :P

 

[ Dodano: Czw Paź 29, 2009 7:24 pm ]

Zamontowałem jedną zapinkę na maskę (od drugiej zgubiłem śrubki ;) ) i zamontowałem jeden nowy chlapacz Sparco (popsułem nitownice i reszty już nie było jak;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...