Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio padło podświetlenie temp chłodziwa i wskaźnika poziomu paliwa. Wymiana okazała się banalna ( więcej trwały bezowocne poszukiwania w internecie jak to rozebrać niż sama rozbiórka). Teraz już ładnie świeci i nie denerwuje w nocy:)

post-14309-0-31374200-1406146404_thumb.jpg

 

Przy okazji uwieczniłem zrobiony kiedyś własnoręcznie klakson;p

post-14309-0-62686700-1406146568_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie wydechu na zestaw downpipe szeroki kołnierz 3" zwężka do 2,75" i center pipe oraz dalsza część 2,5 " podczas jazd w Ułężu okazało się, że auto łapie boost cut. Lekarstwo mogło być tylko jedno - optymalizacja mapy. Wykonanie: Unitronic.

 

Seria

2zxus01.jpg

 

Remap

2ho9wkm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe klocki z tylu,osłony pod silnik i skrzynie nowe bo poprzednik nie założył,w końcu przyszła przejściówka i zegar od ciśnienia oleju podłączony, wymieniona tapicerka bagażnika prawa była pęknięta,uchwyty do przewodów hamulcowych tył,zamontowane porządnie cb radio :-)))

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że nie jestem czuły na potrzeby zwierzątek i innego rodzaju istot żywych, wziąwszy drabinę, sprawdziłem, czy owe gniazda są puste. Jako, że były puste, to przywitały się z impulsatorem kinetycznym z naprowadzaczem trzonkowych, czyt. młotkiem :)

 

EDIT: cholerne jaskółki nie miały gniazda to usiadły na lampie i ofajdały cały samochód...

Edytowane przez Michal Wojtowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...