Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ubłociłem świnię po szyby, ale żeby nie było umyłem w pracy, więc jest ciacia. 

Do tego dywaniki wyszczotkowane, na przyszły tydz/weekend zostaje deska, i porządne bycie bez wosku, boo...

Doszły Plejady od @eurojanek !! Jeszcze plastidip do kompletu i rewolucja w przyszłym tygodniu.
Jakoś tak wypadło że akurat wolne mam  :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@ADK90, czym najlepiej odtłuścić? myślałem o myciu gąbką bez wosku i spłukaniu, coś po tym proponujesz?

@@Ricardo, chcę godnie reprezentować rajdową społeczność na podbeskidziu :D Poza tym idę o krok dalej z plastidipem i na razie wcale nie na fele ;> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletny przegląd hamulców, bo coś nierówno brały: rozebranie i smarowanie tłoczków w zaciskach przód i tył, regulacja linki ręcznego - wreszcie jakoś łapie i trzyma, do tego wymiana oleju i filtra w silniku plus filtra powietrza. A na koniec naprawa panelu klimy i nawiew działa na wszystkich biegach, a nie jak do tej pory na 4 tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletny przegląd hamulców, bo coś nierówno brały: rozebranie i smarowanie tłoczków w zaciskach przód i tył, regulacja linki ręcznego - wreszcie jakoś łapie i trzyma, do tego wymiana oleju i filtra w silniku plus filtra powietrza. A na koniec naprawa panelu klimy i nawiew działa na wszystkich biegach, a nie jak do tej pory na 4 tylko :)

XXI wiek ;)

Chyba powinno dojść do oficjalnego przekazania avatara :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wyczyscilem w srodku moja tapicerke skorzana....Uzylem mleczka do pielegnacji Meguiar's.Tapicerka jakby nowsza,ladniejsza,swiezsza,matowa nadal,wreszcie lekko zakonserwowana po kilku latach .Testuje dalej,niebawem przyjdzie pora na nowy szampon Car Plana,potem zestaw do lakieru T-cut.Na razie taka amatorszczyzna,moze kiedys renowacja lakieru...Ale najpierw musze uklad wydechowy polatac.....Ech to Subaru,nie ma zamiennikow.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem mój "Karawan" od zaprzyjaźnionego blacharza :) Cud, miód robota ;) (choć nie było to kompletne lakierownie), za 2 tygodnie całkowita polerka, a dziś było jeszcze dokładne mycie z woskowaniem. Jutro porządki wewnątrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

XXI wiek ;) Chyba powinno dojść do oficjalnego przekazania avatara :D

Zastanawiałem się kiedyś, czy będzie u Ciebie jakaś zmiana w tej materii? :D
Pytanie o charakterze otwartym :)

Wygląda na to, że nr 855 jest zdecydowanie bardziej Twój niż mój:)

A co do innych "aspektów materii" - na razie nie wiem, dajmy sprawom się dziać;

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Musiałem umyć forka, bo skrzydlaci przyjaciele przeprowadzili nalot na samochód i wyglądał jak wielka ....

Choć byłem zaskoczony wielkością niektórych placków, bo kondorów na Warmii brak.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedni weekend umyłem dokładnie i nawoskowałem świnię a w ten pracowicie:

- zmieniłem klocki (Hawk HP+) + tarcze (dzięki Carfit za rady!)

- sprawdziłem u Kopera wydech + wyregulowałem szyberdach 

- przyciemniłem szyby

 

Jutro jeszcze jakoś pokombinuję z uchwytem na telefon.

 

Jakoś taka pogoda nastraja mnie do dłubania przy aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dziś ,ale... 10.07 pojechałem do swego punktu gdzie kolega mi robi ładne OC co rok , gadka szmatka i wziąłem nowe etui na dowód ,wyciągam wizytówki ,papier OC a tu...12.06.14 się PRZEGLĄD SKOŃCZYŁ :huh::excl:

No to rura do domku po kwity od gazu i na kanał,a tam...Wsio bdb :D :D

Hebel,luzy,amory-wsio bdb :thumbup: :thumbup:

Facet wręcz zazdraszczał 18-latka w takim stanie,że nie miał żadnych uwag. :ok:

Tzn jedna była:luzy na stabilizatorze :P

 

W międzyczasie ubłociłem ,a potem była myjka :)

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...