Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

WRX  tez dostal calkowita konserwacje elementow zamknietych i otwartych :) a zima nadchodzi

Ricardo korzystałeś z usług jakiegoś warsztatu czy sam zakupiłeś  środki konserwujące  i dokonałeś tego zabiegu? Jeśli sam, to co polecasz i jaki ewentualnie koszt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robil mi to kumpel w swoim warsztacie,zajmuje sie lakiernictwem ale konserwe tez robi i to naprawde bardzo dokladnie i robilem u niego juz kilka bryczek i bylo zawsze dokladnie ,lacznie z myciem podwozia odczepianiem nadkoli itd koszt 500zl :)

Dzisiaj WRX mial przeglancowane lampy przod recznie i maszynowo nareszcie cos widac przez te plastiki ktore szybko matowieja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robil mi to kumpel w swoim warsztacie,zajmuje sie lakiernictwem ale konserwe tez robi i to naprawde bardzo dokladnie i robilem u niego juz kilka bryczek i bylo zawsze dokladnie ,lacznie z myciem podwozia odczepianiem nadkoli itd koszt 500zl :)

Dzisiaj WRX mial przeglancowane lampy przod recznie i maszynowo nareszcie cos widac przez te plastiki ktore szybko matowieja :P

ok, dziękuję za wyczerpująca odp  ;) szerokości  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mx5 tka w ogóle jest kultowym autkiem...Mnie się marzy taka z hardtop'em pierwszej generacji :)

Felgi JR są rynkowym hitem...Tutaj wyglądają obłędnie :)

Gratki wozu

 

Więc i Ja się pochwalę...skoro nie tylko Subaraki tu ludziska opisują :P

 

W pudełku wpadł długo oczekiwany gwint...I ogarnięta pełna geometria wraz ze zbieżnością- ustawianiem kątów etc...jedzie teraz jak gokart- pomimo iż docelowo na innym (nowym) gwincie pójdzie z 30mm jeszcze w dół bo na obecnym zapieczonym się więcej nie udało :)

 

Aha...i okleiłem dach- folią z nadrukiem wykonanym według własnego pomysłu...Realizacja dzięki koledze Elias'owi.

Dzięki brachu :)

Fotki?

Jak umyję te pudło...Bo wstyd takiego pokazać :P

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...