Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Co dzisiaj zrobiłem?

Nowy zderzaczek polakierowany, zamontowany...i....

Przyglądam się i cos tu nie pasi....

zderzak od imprezy 2008 a powinien być od imprezy WRX 2008!!!

FCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oszaleje, bez tej dokładki wygląda nędznie! Zwłaszcza jak na całym autku pakiet WRX a przód jakiś taki....brak słów (i pieniędzy na nowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupione nowe czarne reflektory do robala ;)

Wczoraj odwiedziłem Mts i szuwarek zdrowy :) zakupione 4tłoczki, tarcze, klocki ;) zacisk się piaskuje Dzięki KamilWro ;) zapisałem się na SJS 1 stopień by szuwarek miał ogarniętego kierownika ;)

Dzisiaj poszukuje felg 16" z gieteka i właściwie znalezione, jeszcze znaleźć opony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zas powalczylem dzisiaj z rdza przy okazji Wełniacz mnie odwiedzil :) przywiozl mi wlot ktorego nie mialem :)

 

jutro pojade postaram sie pojechac Hammerite :D wiem ze neidziela ale niestety w poniedzialek nie mam czasu podwojna robota mnie czeka a musze samochod skonczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@,  To życzę szczęśliwego użytkowania i bezawaryjności :) Pochwal się co zakupiłeś :)

 

Wczoraj imprezka zatankowana i pojechała na spontanicznego spota do Bolesławca :)

Dziś wybiło mi 104 tyś km. i jestem mega zadowolony z posiadania imprezy od 4 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie..takie pytanko. Jakieś nakładki na zderzaki do Imprezy (lanosa) są w ogóle dostępne? Mam progi i tył jak WRX a przód zwyczajny (bez mocy) i musze się czymś poratować.

 

Jeżeli by cię to ratowało, tyle, że nie mają na stanie. musiał byś do nich napisać

http://www.j-parts.pl/sklep-tuning/704/32/Dokladka-PU-Przod---SUBARU-IMPREZA-2004--WRX.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem w kilka miejsc. Tyle że to nie Lanos. Poszukam, ale coś mi się wydaje że będę musial pośmigać z taką (damską) wersją dopóki nie odloży się coś kaski a wtedy zakupie jaką używkę i znowu lakierowanie....głupi, dwa razy traci, czy jakoś tak to było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna do Lanosa...ale tylko do czasu gdy ją kupisz. :)

Potem dziwisz się jak ktoś mógł to cudo porównać do lanosa.

Wystarczy wsiąść, przekręcić kluczyk, zobaczyć spektakl fundowany przez wskaźniki...i już KOCHASZ.

:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza zabawa przy centralnym icku niestety nie mam pradu w garazu wiec wyszlo jak wyszlo na przetestowanie
1902909_720483778012975_6441524766596243
zderzak ktory bedzie ciety
10346115_720483848012968_154289721827621

a tutaj na sztuke przymocowany
10421580_720484158012937_111697621988280

zaslepilem otwory zaworu DV i dziwnym trafem Check mi znikl wydaje mi sie ze mam uszkodzony zawor
moglby mi ktos powiedziec jezeli bym zostawil orginalnego gornego icka i zaslepil otwory po zaworze to bedzie sie cos dzialo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę,

z racji notorycznego błędu p0304 (wypadanie zapłonów cylindra czwartego- przebieg 200kkm) -skutki LPG....  zafundowałem  mojej chrumci własnoręczną wymianę głowic, rozrządu itd...Czas od wjechania na kanał 16godzin, włącznie ze szlifowaniem szklanek...  robiłem to pierwszy raz w życiu ;)  i autko nie do poznania :yahoo:

zbiera się jak głupie, wycieków żadnych, przy okazji pozbyłem się słynnego problemu "mulenia"  :yahoo: :yahoo: :yahoo:

 

P.S

Wielkie podziękowania Sławkowi z Bolca za cierpliwość i moje męczące pytania techniczne....

Edytowane przez Seb_ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...