Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Leśniczy został odkurzony i wyczyszczony.

 

1. Stwierdzam że poprzedni właściciel (właścicielka) chyba jeździli, albo ostro, albo na wysokim obcasie, ponieważ dywanik i wykładzina w miejscu podparcia pięty pod gazem zostały wytarte. Szukam nowych dywaników (stare gumowe Rigum) więc co polecacie?

2. Nie wiem czemu w miejscu na koło zapasowe jest felga zapasowa :blink: Nie wiem ale podejrzewam że to od nowości. Moje pytanie jaką oponę polecacie na zapas?

3. Nie ogarniam nawigacji :mrgreen:

4. Jest duuużo do sprzątania ale to sama przyjemność :thumbup:

5. Subaru to 7 niebo motoryzacji !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj świnię umyłem (nawet zmyłem to błoto co było wbite w tylny zderzak po błotnej imprezie we...wrześniu),a i zderzak przykręciłem i...świnia wygląda piknie równo i w ogóle człowiek happy jest,jak i świnia,też happy :)

Przy okazji dla zabawy podpiąłem kółeczko 195/70/15 od Forka i...samo takie kółko wygląda mieśiście i grubo,ale auto troszkę cięzko wygląda i nie bardzo to pasuje :rolleyes:

Inna kwestia,że to dla zabawy bo takie kółko zwyczajnie za duże i ociera az miło,szczególnie przód.

 

Hehehe...dobre :D Srebne som najszypsze :lol:

 

a srebrne wanny to już w ogóle :P

post-7758-0-76998400-1357143133_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem poziom oleju.Dobry.7 tys 0d ostatniego przeglądu i nie wziął.Z tym że ja nigdy nie wiem czy umiem w boxerze to sprawdzać -_-

 

Jeśli nie wiesz, czy umiesz, to znaczy, że umiesz. Gdybyś nie umiał - to byś się boleśnie dowiedział, ze nie umiałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem poziom oleju.Dobry.7 tys 0d ostatniego przeglądu i nie wziął.Z tym że ja nigdy nie wiem czy umiem w boxerze to sprawdzać -_-

 

Jeśli nie wiesz, czy umiesz, to znaczy, że umiesz. Gdybyś nie umiał - to byś się boleśnie dowiedział, ze nie umiałeś :D

dwa razy kontrolka mi się włączała w trakcie już zrobionych 53K;raz zapomniałem a raz żle sprawdzałem ,chyba za póżno :( to jakoś po 5 min było :mellow: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...