Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

bierzesz poziomice i szukasz równego miejsca. w osi x i y żeby było w miare równo, stawiasz samochód z roooozgrzanym silnikiem. wyłączasz silnik czekasz 3-5 min i mierzysz. i nie ma bata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak, ale z racji, że to bylo zaraz po kupnie (wszystko dzialo się wczoraj), a i sprzedający zjechal z ceny to może nie bylo aż tak zle.

Pozdrawiam

Sebxyz

czyli wliczone w koszta :-) to teraz tylko życzyc przyjemnosci z jadzy, duuuuuużo sniegu i szerokosci :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek dostał nowy akumulator. Stary już niedomagał po zimnej nocy poza garażem. Jakby nie było, 6 lat i 164kkm przetrwał.

Różnica w chęci kręcenia rozrusznika jest ogromna, nawet na ciepłym silniku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek dostał nowy akumulator. Stary już niedomagał po zimnej nocy poza garażem. Jakby nie było, 6 lat i 164kkm przetrwał.

Różnica w chęci kręcenia rozrusznika jest ogromna, nawet na ciepłym silniku :mrgreen:

Mój Manat jeszcze na oryginalnym akumulatorze śmiga..., choć też przy obecnej aurze zakladam niestety jego rychłą smierć :unsure: , tak więc bacznie obserwuje. :ph34r:

Edytowane przez Abbaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Manat jeszcze na oryginalnym akumulatorze śmiga..., choć też przy obecnej aurze zakladam niestety jego rychłą smierć :unsure: , tak więc bacznie obserwuje. :ph34r:

Swojemu pomogłem dwukrotnie wyładowując go do zera za pomocą lampki do czytania, tygodnia nie wytrzymał :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak, ale z racji, że to bylo zaraz po kupnie (wszystko dzialo się wczoraj), a i sprzedający zjechal z ceny to może nie bylo aż tak zle.

Pozdrawiam

Sebxyz

czyli wliczone w koszta :-) to teraz tylko życzyc przyjemnosci z jadzy, duuuuuużo sniegu i szerokosci :-)

2/3 kosztów bylo wliczone w cenę, a na śnieg czekam z utęsknieniem.

Zeszlej zimy jezdzilem Land Roverem Discowery 1 z silnikiem V8 też bylo fajnie, ale palilo to hektolitry benzyny.

Pozdrawiam

Sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rozmawialem z mechanikiem z Bajecznej, że regulacja zaworów to wyjęcie silnika (3 dni roboty) koszt ok 2000 zlociszy i co 70 kkm, to trochę mnie zniechęcilo. Landek zimą po mieście, lub w trakcie lekkiej zabawy na śniegu to i 25 literków potrafil wypić.

Sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj zrobione: rozrząd, wymienione tarcze i klocki, plyny oraz gumki w tylnym zawieszeniu oraz zatankowany do pelna i umyty.

Pozdrawiam

Sebxyz

to zabolało w portfelu, co...?

 

Mógł nie myć było by taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...