Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

:-) a takie tam

gallery1169562726892.jpg

 

dzis wieczorem (albo jutro z rana) zakladam JDM'owa "lezke" do GT'eka (oryginalna, a nie jakas tam podrobe + NIE-gejowsko-ruziowa :idea:icon_cool.gif:lol:

<<znaczace odksztuszenie>> a ponadto <<foch>> (ale nie taki zwykły, tylko z przytupem i to w białych kozaczkach) :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 4 miesiacach walki wreszcie doszlismy z p. Jankiem co bylo powodem falowania obrotow podczas zimnego silnika (tylko!) - okazala sie uszkodzona przepustnica! Po wymianie wszystko chodzi jak w szajcarskim zegarku! Wreszcie! Dziekuje p. Janku! :bowdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana przedniego lewego łożyska. Zamówiłem łożysko SKF (te bylo najdrozsze) 167zł cena hurtowni w bez marży (znajomy mechanik). okazało się jednak, że stare łożysko wyjechało piastę, dlatego do wymiany przyszła piasta (cała zwrotnica 200zł) + sworznie TRW po 44zł (cena z hurtowni). robocizna całości 70zł

 

teraz można spokojnie jezdzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ogromnej pomocy kolegi wymienilem (znaczy on wymienil;) pierwsza sonde lambda.... tym samym wydalem pierwsze pieniadze od ponad 4 lat na cos, co sie zepsulo w moim sti..... nie licze czesci eksploatacyjnych.... rewelacyjne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeroart ,górna lotka duzo daje wizualnie,bez niejtył wanny jest jakis taki nijaki :mellow:

A ta niższa loteczka-mam do niej mieszane uczucie,jakbym miał u siebie ,to bym nie ściagał,ale jak jej nie ma to jakosspecjalnie mnie to nie martwi :P

Co w planie dalej?kurnik?wydech?

 

zeroart,inna kwestia,że to dolna lotka jest dobra na wszelką pasze na zlotach :)

Ale i bez niej akośsie daje radę :lol:

post-7758-0-94334300-1356171044_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wreszcie odebrałem od blacharza :yahoo: powymieniane błotniki z przodu, pryśnięte drzwi z tyłu i naprawa wgnioty po spotkaniu z beczką na Nowych Gutach 2012 :D No i nówki czujniki położenia wałka rozrządu i korbowego - dziękuję 4T ;) Już miałem dość "100% sprawnych" używek z Allegro.

Tylko cholera śnieg stopniał :wacko: Mimo mrozu zaraz biorę się za montaż wesemów w świeży zderzak :rolleyes:

blacha1.jpg

blacha2.jpg

blacha3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...