Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

BTW, czy ktoś się orientuje czy do położenia wosku temperatura ok 6*c jest wystarczająca? Chcę dać auto na polerkę, ale po zimie dopiero, tymczasem chciałem wosk położyć

 

Do wosku potrzebne jest 15'C i wiecej, sealant 10'C i wiecej

 

Fura mega zacna! Gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, czy ktoś się orientuje czy do położenia wosku temperatura ok 6*c jest wystarczająca?

Spokojnie możesz woskować.. Woski naturalne potrzebują trochę większej temp., syntetyczne mniejszej. Ja kładłem wosk zymola przy tej temp. i nie było problemów. A z ciekawości co to za wosk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany.......

 

Dziś przy swoim subaraczku zrobiłem......kur@#!

Otóż....wracam z pracy, auto zostawiłem na parkingu pod blokiem i widzę że tylni zderzak lewy róg jest ostro przetarty tak, że lakier popękał. Na szczęście nic więcej się nie stało ale oczywiście sprawca spier$@%&*. POLSKA! Każdy narzeka na nasz kraj ale nikt nic nie robi aby było lepiej.

 

Ogólnie to jutro wezmę lakier bezbarwny taki do zaprawek i zaprawie to miejsce (wielkości 1zł). A na resztę rys jakas zwykła pasta tempo powinna pomóc.

 

Ale moje nerwy zszargane zostały....

 

Nie życzę nikomu takich przykrych widoków przy naszych często marzeniach z dzieciństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiba nie wstydzisz sie takim zaniedbanym struclem latać :question:

W środku to w ogóle chlew masz :)

jak można tak zapuścic auto :lol:

 

kiedy sprzedajesz auto?

Mogę dziś ;)

@@hemi112, znajdź jakiś patent na osłonięcie tego jakoś zanim przyjadę swoim powariować :P

Może takie co

indeksay.jpg

 

musze cos wymysleć,bo to nie ma sensu-podziczeć a póxniej walczyć z kichającym silnikiem..jutro jade do gazowników-na benzin chodzi ładnie,na gazie szarpie,marudzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś leśniczy otrzymał nowe:

Przegląd 75 tyś km

olej w silniku (nie wiem czemu ASO Wrocław leje Lotos Quazar :facepalm: )

olej w skrzyni i dyfrach (ponoć stary był czarny a przy 60 tyś miał być wymieniany w ASO Poznań choć podejrzewam że im się nie chciało)

nowe kompletne sprzęgło (stare było fioletowe a łożysko piszczało że łoo)

wycieraczki szyb

akumulator (4 lata 67% mocy rozruchowej)

ramki na tablice rejestracyjne.

 

Ech tylko jakoś na koncie się puściej zrobiło :cry: , ale i tak go kocham za dźwięk :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe kompletne sprzęgło (stare było fioletowe a łożysko piszczało że łoo)

Jak to zrobiłeś przy tym przebiegu? :blink:

 

Kupiłem auto z przebiegiem niespełna 74 tyś. km, z silnika dochodził pisk, ale myślałem że to będzie jakaś drobnostka. W ASO okazało się, że ta drobnostka to łożysko wyciskowe. Poprzedni właściciel chyba jeździł cały czas na półsprzęgle bo tarcza była spalona, a tłumik drgań skrętnych fioletowy. Sam się teraz uczę jeździć tak aby sprzęgło miało jak najlżej, choć nie do końca jestem pewien czy robię wszystko dobrze.

Edytowane przez bobsynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...