Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

...a ja zgubilem silikon,ktory kupilem w Jula i nie mam czym,naoliwic uszczelek...dzisiaj lekko mi przymarzly szybki do nich.....naomiast,smakuje ''zubrowke''czyli,niby nie Subaru oliwie,ale siebie,niemniej,na jedno wychodzi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucu <- męczyła mnie ta nazwa więc poszedłem i strzeliłem fotkę - to jednak nie "antyfog", tylko po prostu antypara...

 

antypara.jpg

 

e to chyba będę uratowany,bo myślałem,że to coś tylko dla sieciówki netto,a tu ogólnie dostepna firma więc pewnie w różnych motoryzacyjnych będzie dostępne:)

 

Moja świnia uleczona-ogólnie trzeba było u gazowników podpiąc kompa i troszke pogrzebać,i powiedzieć świni,że kolektor sie zmienił i po tych zmianach..normalnie rusza,nic nie szarpie,żadnych żabek...świnia przestała kaszleć i wróciła do zdrowia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniona oliwa (Millers cfs 5w 40), usuniete stuki z przodu, puki z tyłu, ustawiona zbieżność oraz odpowiednie, w końcu, "kąty natarcia" :twisted: - zaczęło skręcać :)

Prezent w postaci Pioneer AVX P4400BH zakupiony. Skrzynka, piecyk i głośniki w drodze :)

Autko zostanie jeszcze na kilka miesięcy B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swap hamulców z WRXa EU do mojego US Speca z przewodami w oplocie HEL i wszystko zalane motulem RBF 660. Trochę mi z tym zeszło ale dałem rade :) Co do poprawy hamowania nie mam zdania bo wszystko się dociera i po za tym jest u mnie ślisko więc nie było jak się dobrze rozpędzić... To pojechałem się poślizgać z 2 godziny i było świetnie :) Trzeba ćwiczyć skila :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana żarówki podświetlania zegarów ( konkretniej wskaźnik paliwa i temp. oleju). Demontaż przy okazji małe porządki, żarówka ta jest w wersji 3 i 5 W . Wziąłem 5 i lepiej świeci , bo ogólnie w GT jest słabe podświetlenie zegarów :P

 

No i koniec kompletnego remontu silnika ,wymiana rozrządu teraz docieranie... czyli turlanie się a tu tyle śniegu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mój Manat dostanie śliczne i ślicznie dopasowane nowe dywaniki gumowe. B) , a pare dni temu nowa żarówka Philipsa H7 prawy reflektor :) .Wymiana wbrew opiniom na mrozie i slabym oświetleniu bez ruszania wlotu powietrze itp zajeła mi ok.5 min. B) .

Edytowane przez Abbaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mój Manat dostanie śliczne i ślicznie dopasowane nowe dywaniki gumowe. B) , a pare dni temu nowa żarówka Philipsa H7 prawy reflektor :) .Wymiana wbrew opiniom na mrozie i slabym oświetleniu bez ruszania wlotu powietrze itp zajeła mi ok.5 min. B) .

 

gdzie kupiles dywaniki?

 

u mnie mycie i woskowanie twardym woskiem przed zima

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...