Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko pięknie ładnie, ale z każdym wpisem pawłaSzu zastanawiam sie po co az tak wielkie zdjecie w poodpisie i afiszowanie się inną marką. Wg mnie bez tej foty byłoby znacznie lepiej i nie drażniłoby to nikogo...a żeby nie było OT to dzisiaj umyłem Subaraczka i oczywiście spadł deszcz :)

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie zrobiłem nic, ale nie dawno naprawiłem w OBK "kłapiące" za sprawą wyrobionych plastikowych "grzybków" wycieraczki i jak się zbiorę, to stworzę z tego jakieś sprawozdanie :)

 

A w temacie poruszonej tu dygresji, zwanej OT:

-na szczęście jest przycisk "ignoruj sygnaturki"  ;) . Bez tego, z fantazją niektórych forumowiczów, co do treści i rozmiarów podpisów (obrazków)...  :th_dash:  

 

------------------------------------------------------

Wysłane  z nie mojego Fujitsu Siemens Pentium® Dual-Core CPU E5200 @ 2,50GHz 1,20 GHz, 1,90 GB RAM, z systemem Microsoft Windows XP Professional Wersja 2002 Dodatek Service Pack 3, z pokoju 3.654464464, biurka pod ścianą seledynową z kominem wentylacyjnym i szczelina dylatacyjną, na której pojawiły się nie pierwsze już pęknięcia i to nie prawda, że dach przeciekał, zresztą wcale nie padało ...a klawiatura była czarna.  :D

Przecież to takie interesujące, nieprawdaż?  :twisted:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie, ale z każdym wpisem pawłaSzu zastanawiam sie po co az tak wielkie zdjecie w poodpisie i afiszowanie się inną marką. Wg mnie bez tej foty byłoby znacznie lepiej i nie drażniłoby to nikogo...a żeby nie było OT to dzisiaj umyłem Subaraczka i oczywiście spadł deszcz :)

 

Też mnie drażnią te foty bezsensowne :P

 

A dzisiaj zalałem motulem 5w40 zmieniłem filtry wszystkie, i zamówiłem masę gratów do zawieszenia i klocuszki nowe jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wszystko pięknie ładnie, ale z każdym wpisem pawłaSzu zastanawiam sie po co az tak wielkie zdjecie w poodpisie i afiszowanie się inną marką. Wg mnie bez tej foty byłoby znacznie lepiej i nie drażniłoby to nikogo...

Możesz sobie wyłączyć tę sygnaturkę, ja już od dawna jej nie widzę B)

Polecam takie rozwiązanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiniak - fele szykuję na sezon,na dzien dobry matowienie ,malować będziem niedługo ,bydzie kosmos , takiego koła na forum nie ma :yahoo: :yahoo: :o

Poza tym oponki kupione.

Prosiaczek - machnąłem do stacyjki troszku wazelinki ,bo coś się zacina, a jak nie pomoże to będzie regenerowana u szpeca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie widzę problemu, że @pawelszusz jeździ ,Passatem czy innym samochodem, ja oczywiście żartowałem z tym banem jak coś.

Tak to prawda te forum ma swój wyjątkowy charakter.

Co ja dzisiaj robiłem przy swoim Subaraczku ,a teraz pamiętam nic, ponieważ robiłem cały dziań Subaraczka siostry- blacharka, lakierowanie,picie piwa,tak to też robiłem przy Subaraczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie, ale z każdym wpisem pawłaSzu zastanawiam sie po co az tak wielkie zdjecie w poodpisie i afiszowanie się inną marką. Wg mnie bez tej foty byłoby znacznie lepiej i nie drażniłoby to nikogo...a żeby nie było OT to dzisiaj umyłem Subaraczka i oczywiście spadł deszcz :)

No to ja dorzucę... "złomek" umyty, nawoskowany swiecący się jak psie junderka a tu powyjeździe z myjni..... Deszczyk kropi.... I woduciungarze se górskie potoki" po ulicach ZS urządziły....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem system I-STARS by gourmet (Intelligent Spare Tire Restraint System :biglol: ), bo wkurzało mnie że koło zapasowe zawsze przeszkadza w pakowaniu bagażnika. Na razie w fazie testów, ale jest dobrze.

 

out.php?i=1093357_istars.jpg

Edytowane przez gourmet
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...