Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

W deszczu bmw fajne ;) jaki masz tam silnik?
Oj tak, ale nie ten :roll: Ten jest za mały nawet na deszcz :( :?
bez przesady, 320d (LCI - 184km) w automacie dawało radę nawet na suchym, więc nawet jeśli masz 316i to i tak na mokrym można polatać, chociaż ja wole swoje 35d (340km) do tego :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś...wystawiłem babcię na sprzedaż :oops: A napracowałem się przy Niej... :lol:

Ale i poczyniłem zakup kolejnego gadżetu pure JDM...bumper pole'a dedykowany subaru- nie jakieś hondziarskie patyki :mrgreen:

Ma to sens..Niby autko na sprzedaż a zakupy wciąż robię? Już wszyscy mi mówią, że od kiedy mam Subaru działam irracjonalnie :mrgreen:

 

-- N paź 14, 2012 8:44 pm --

 

AR2R_K19DLA,

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f4 ... 563b1.html

Późno ale chyba lepiej późno niż wcale :mrgreen:

Resztę widać w albumie...mam nadzieję :P

 

-- N paź 14, 2012 9:03 pm --

 

niebieski708, Sam ogarniałeś poli? Jak poszło...jakieś wskazówki- porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana spalonej żarówki tylniego prawego stopu :)

Poprzednia próba z przednim ksenonem nie udana także dla mnie sukces co niniejszym ogłaszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana spalonej żarówki tylniego prawego stopu :)

Poprzednia próba z przednim ksenonem nie udana także dla mnie sukces co niniejszym ogłaszam

 

Ooooo...No patrz- no przecież ja też zmieniłem dziś żarówkę...U Siebie lewego stopu a w Tatkowym Łopelku od rejestracji...Ale ciężko było tego niemca rozebrać...Nie ma to jak japoński pomyślunek i robienie maxi otworów ułatwiających wpakowanie weń łapki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieski708, Sam ogarniałeś poli? Jak poszło...jakieś wskazówki- porady?

Praktycznie sam :) pomógł mi trochę kolega jak już miałem dosyć auta :D jedynie potrzebna jest prasa do wyprasowania starych tulei z wahaczy i nowe śruby :) te od regulacji (mocowanie wahacza do nadwozia) samo montowanie poliuretanowych elementów jest proste :) (składają się z dwóch części poliuretanowych i tulejki) łatwiejsze niż seryjne tuleje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze duma Cię rozpiera zamaszyście

 

bardzo zamaszyscie :) aż sobie zaparkowałem pod firmą dzisiaj tak, że oglądam przez okno drapieżne spojrzenie :)

 

A swoją drogą, duzy jest mandat za brak tablicy przedniej? Tzn. "Panie władzo, właśnie mi odpadła, kupiłem już ramki i jadę do domu założyć" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą, duzy jest mandat za brak tablicy przedniej? Tzn. "Panie władzo, właśnie mi odpadła, kupiłem już ramki i jadę do domu założyć" ;)

 

pewien nie jestem, ale gdzieś czytałem, ze to troche zależy od policmajstra, znaczy między 20 a 500 zł, bo taryfikator nie przewiduje takiego zjawiska jak brak tablic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A swoją drogą, duzy jest mandat za brak tablicy przedniej? Tzn. "Panie władzo, właśnie mi odpadła, kupiłem już ramki i jadę do domu założyć" ;)

Ale kogo to? :mrgreen:

Mandat do 500 PLNów

Ja jeżdżę na małej tablicy. Mandat za taką to 40 brytyjskich, ale mam też legalną w bagażniku oraz odpowiednią historyjkę :twisted:

 

sti089.jpg

 

Myślę, że większość pałkowników widzi tablicę kątem oka nie zwracając uwagi na rozmiar i odpukać jeżdżę bez problemu pół roku 8) - polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą, duzy jest mandat za brak tablicy przedniej? Tzn. "Panie władzo, właśnie mi odpadła, kupiłem już ramki i jadę do domu założyć" ;)

 

pewien nie jestem, ale gdzieś czytałem, ze to troche zależy od policmajstra, znaczy między 20 a 500 zł, bo taryfikator nie przewiduje takiego zjawiska jak brak tablic.

 

Ciekawe ile kosztuje brak błotnika... wczoraj widziałam coś takiego zatrzymane do kontroli :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała też wprowadza niepotrzebny, jasny kolor na przód auta. A bez jest czarno, niczym niezakłócone i tak mi się mega podoba. Muszę dowiedzieć się jak wygląda sprawa z ew. mandatem i rozważyć jakieś rozwiązanie.

 

Lampy wyglądają świetnie :)

A co do tablic też nie miałem w Hondzie i jak mnie zatrzymywali to ugadywałem że założę przy nich i nie było problemu ani razu nie płacone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...