Skocz do zawartości

subarynkowcy jakie macie przebiegi ?


vert

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak wiecie albo nie stalem sie posiadaczem pieknej krowki srebrnej forysiowej.cudo.tak czy siak robie w ciagu roku okolo 60 000 tysiecy jezdzac po calej polsce.i tak sie zastanawiam bo wczesniej z subaru nie mialem niestety nic wspolnego jakie przebiegi robicie swoimi brykami i jak np auta po 100 000 sie maja i jakies moze maxymalne przebiegi ktos zrobil czy doswiadzczyl.i jak sie subarynki miewaja po takich przebiegach. :?:

milego dnia wam wszystkim zycze

foresterumowicz :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
106 tys - kupilem 3 tygodnie temu impreze 94' - wiec na temat uzytkowania póki co sie nie wypowiadam :)

Pzdr

Tomek

 

impra po 10 latach ciekaw jestem jak blachy :?: bo bebechy pewnie to swoje w d dostaly hm :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w foresterze turbo jest 118 000 rok 98.

Kupiłem niedawno i na dzień dobry wymieniłem łączniki stabilizatora z przodu, oraz gumy stabilizatora i tylne amortyzatory... Ostatnio też sprężyny po dupka siadła.

Z tego co wiem, ostatni właściciel przed sprzedażą był zmuszony wymienić sondę lambda.

 

Odpukać, auto w tej chwili chodzi pięknie.

 

PS

Jestem ciekaw jaki dokładnie silnik i w jakim aucie zrobił te 360 000 km

 

Pozdrawiam

 

EDIT

 

46kkm + przeczytaj uważnie post

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101918

 

Tamten temat odnosi się do zupełnie innego tematu- do gawarancji.

Z tego co zajażyłem, to ten ma się tyczyć granicznej żywotności silników i wytrzymałości subaru.

 

Jeszcze raz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj serdecznie czy w miedzy czasie forys dawal znaki jakies do nerwow

Generalnie nie, ale mam go od 110 000 ( w tym czasie wg książki serwisowej nie były wykonywane naprawy poza przeglądami )

u mnie:

wymiana uszczelniaczy przy rozrządzie ( zapomnieli wymienić przy zmianie rozrządu - dzięki czemu wymiana dwóch uszczelek po 20 pln kosztowała 300 )

wymiana łączników stabilizatora - choć nic jeszce nie stukało - tak zapobiegawczo

 

jedyne co się dzieje: śmierdzi - ale to chyba dezynfekcja klimy

i szarpie przy wciskaniu gazu...tak powyżej 3000 obrotów.

 

Nad tym drugim pracuję - choć wcześniejszy post o spływaniu tłoków po zmianie wydechu mnie zaniepokoił ( zmieniona rura środkowa i tłumik )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jestem ciekaw jaki dokładnie silnik i w jakim aucie zrobił te 360 000 km

 

Pozdrawiam

 

...

 

EJ-22 (136 KM, B4-16V, EMPI) do ok. 150kkm w CH, reszta w PL, na mineralnym Quaker-State Super Blend 10W-30.

I powiedziałbym, że chce jeszcze.

 

P.S. Do Dyrekcji: Należnośćzakampanięreklamowąproszęuiścićterminieniedłuższymniż14dninrkontanaPW.

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

106 tys - kupilem 3 tygodnie temu impreze 94' - wiec na temat uzytkowania póki co sie nie wypowiadam :)

Pzdr

Tomek

 

impra po 10 latach ciekaw jestem jak blachy :?: bo bebechy pewnie to swoje w d dostaly hm :?:

 

Blachy zdrowe ( o dziwo zdrowsze niż w Polo Classic 97') - a silnik - spoko - bo to cywilna impreza 1.8 :) więc myśle że przy dobrym użytkowaniu dokręci spokojnie do 300 tys.km

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11tyś :) Nic sie nie dzieje hehe

 

No, szkoda, żeby się działo! :lol:

 

Taż wtedy nieszczęsna Dyrekcja (w asyście delegacji małych, żółtych ludzików) musiałaby do Częstochowy na kolanach w pokucie zapitalać chyba... :wink: ...a po powrocie zająć się sprzedażą aut włoskich, hiszpańskich lub francuskich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forester I - 17200 km

Forester II - 15467 km

 

Czas eksploatacji od 12.2004.

 

Usterka jedna przy obiorze samochodu nie zauważyłem bo byłem za bardzo podniecony :wink:

Kierownica była trochę na bakier jak się jechało prosto - ale Panowie z

serwisu Subaru w Gdańsku uleczyli mojego Leśnika przy okazji przeglądu 15000 km.

 

Poza tym ok - ale co mogło by się dziać przy tych przebiegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX - 2700 :)

Własnie dziś zmieniłem olej i panowie w serwisie poprzyczepiali mi te wszystkie kawałki samochodu, które odpadły w pierwszym miesiącu użytkowania :) Konkretnie to kilka spinek, jakieś zaślepki (plate cover było na jednej napisane co wypadła spod komory silnika :shock: ), podpieli wiązkę elektryczną pod kierownicą która mi na nogi spadała, wsadzili na miejsce powyginane blaszki przy zaciskach hamulcowych itp. Nie uporali się tylko ze świergotaniem w okolicach strefy, która oddziela przedział pasażerski od bagażowego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...