Skocz do zawartości

Dziadki i Turbodziadki łączcie się


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myslę, że gość mógł celowo wpisać tdi żeby więcej ludu go zobaczyło.

Nie wiem czy ktoś wpisujący TDI w wyszukiwarce będzie się interesowała takim autem.

W kazdym radzie ciekawe w jakim jest stanie, za te 7,5k

Cena dobra, korozji nie widać na tych zdjęciach, więc może interesujący egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslę, że gość mógł celowo wpisać tdi żeby więcej ludu go zobaczyło.

Nie wiem czy ktoś wpisujący TDI w wyszukiwarce będzie się interesowała takim autem.

W kazdym radzie ciekawe w jakim jest stanie, za te 7,5k

Cena dobra, korozji nie widać na tych zdjęciach, więc może interesujący egzemplarz.

 

cena pewnie taka dlatego, że silnik już ładnie pracuje po tym jak mu diesla lano do baku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyslałem, że warto założyć temat dla tych, którzy używają Subaru Legacy Turbo głównie te produkowane do 94 roku :) Zobaczymy ile TurboLegaców jest na forum i kto jakiego antyka ma :) Zdjęcia mile widziane :) Oczywiście można kierować jakieś pytania do właścicieli i wymieniać się spostrzeżeniami. Na luzie ;) Bo od technicznych spraw jest inny dział :)

 

Nawiążę do pierwszego postu. Jeśli chcecie pooglądać Turboantyki, to kroi się odpowiednia impreza poświęcona właśnie Legacy Turbo.

Tor Słomczyn, Sobota 25.07 godzina 11:00. W programie prezentacja samochodów i pojeżdżawka. Jeśli ktoś, kto ma turboantyka chciałby wziąć udział to proszę dzwonić do Wiktora Kozłowskiego 602 262 969.

Koniecznie proszę dzwonić, bo musi wiedzieć ile osób/samochodów będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszedłem z domu i zrobiłem profesjonalne (jak widać) foty:

 

99d0490cbf632196m.jpg

 

10ea90e3bf18077cm.jpg

 

f325de45ae3b5fecm.jpg

 

...ale wobec maszyny BoostAddict'a to ewentualnie mogę napisać, że mój jest gdzieś tam BiustAddict - i to przy bardzo dużej porcji dobrej woli... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyslałem, że warto założyć temat dla tych, którzy używają Subaru Legacy Turbo głównie te produkowane do 94 roku :) Zobaczymy ile TurboLegaców jest na forum i kto jakiego antyka ma :) Zdjęcia mile widziane :) Oczywiście można kierować jakieś pytania do właścicieli i wymieniać się spostrzeżeniami. Na luzie ;) Bo od technicznych spraw jest inny dział :)

 

Nawiążę do pierwszego postu. Jeśli chcecie pooglądać Turboantyki, to kroi się odpowiednia impreza poświęcona właśnie Legacy Turbo.

Tor Słomczyn, Sobota 25.07 godzina 11:00. W programie prezentacja samochodów i pojeżdżawka. Jeśli ktoś, kto ma turboantyka chciałby wziąć udział to proszę dzwonić do Wiktora Kozłowskiego 602 262 969.

Koniecznie proszę dzwonić, bo musi wiedzieć ile osób/samochodów będzie.

 

...no to do zobaczenia jutro! :grin:

Jakaś kolumna się formuje? Np. z BP na Al. Krk / Okęciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Pią Lip 24, 2009 5:33 pm ]

Jakaś kolumna się formuje? Np. z BP na Al. Krk / Okęciu?

 

Zazwyczaj się spotykamy w Jankach, pod centrum handlowym. Ale może być BP na Okęciu 8).

 

Jeśli wszyscy w Jankach to ja też tam dołączę.

A ponieważ przez Janki zwykle wyłącznie przejeżdżam i - dodatkowo - mogę być zdezorientowany po dzisiejszym wieczorku literackim - pytam: czy chodzi o parking między rozjazdem Krk/Katowice a McDolem? 10.30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...