Skocz do zawartości

Dziadki i Turbodziadki łączcie się


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

 

no ostatnio lekki wysyp Turbodziadków. Jak ja kupowałem to nie było takiego wyboru ale i tak żadne nie ma mniej niż 130 tysiecy przebiegu :mrgreen:

 

Pierwsze dwa to całkiem fajne propozycje chyba. Ten trzeci to troche był upalany bo są nawet filmiki na Youtube jak chłopaki napadają :) a ostatni wieje jakąś tunerką i przejściami ale to tylko moje zdanie ;)

 

a to moja Turbowiśnia na Rajdzie Polski i dumny właściciel :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

suc50158.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siela napisał/a:

 

a to moja Turbowiśnia na Rajdzie Polski i dumny właściciel

 

 

I tą turbowiśnie na trasie do Mikołajek wyprzedził Czesław - pierwszy z lewej w moim podpisie

 

a możliwe, możliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tą turbowiśnie na trasie do Mikołajek wyprzedził Czesław - pierwszy z lewej w moim podpisie

 

A toś Sieli wstydu narobił :mrgreen:.

 

nie wstydu tylko ja się przyznaje, że spokojnie jezdziłem i dużo samochodów mnie wyprzedzało :) Ja nie ulegam presji na ulicy :razz: wyrzywam się na KJSach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tą turbowiśnie na trasie do Mikołajek wyprzedził Czesław - pierwszy z lewej w moim podpisie

 

A toś Sieli wstydu narobił :mrgreen:.

 

nie wstydu tylko ja się przyznaje, że spokojnie jezdziłem i dużo samochodów mnie wyprzedzało :) Ja nie ulegam presji na ulicy :razz: wyrzywam się na KJSach :cool:

 

A ja jechałem sobie w dobrym nastroju, fajną krętą drogą, a przede mną pare aut jechało dość (za) wolno, więc jak sie zrobił kawałek prostej, to hyc i je wyprzedziłem (w końcu 136KM w automacie robi swoje :mrgreen:). A Siela jechał gdzieś w środku stawki :wink:

Zdecydowanie, presja była wielka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq to ma to we krwi :mrgreen: Ja zawsze miałem problemy z orotgrafią, potem wytłumaczyli mi, że mam dysleksję i dostałem na to papiery :mrgreen::mrgreen::mrgreen: a teraz w pracy mam na szczęście korektorkę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem wytłumaczyli mi, że mam dysleksję i dostałem na to papiery

 

Jak to mówią: kiedyś dziecko było niewychowane, dziś ma ADHD; kiedyś było nieukiem, dziś ma dysleksję :wink: :mrgreen:.

 

Prawda, prawda... :wink:

Trochę mnie irytuje takie tłumaczenie wszelkich swoich niepowodzeń naukowych dysleksją.

Dzisiaj dyslektyk to nie tylko ktoś, kto napisał "ołuwek" zamiast "ołówek".

Dyslektyk to także ktoś, kto dostał pałę z matmy, dwóje z angielskiego i pałę z WF-u :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dyslektyk to nie tylko ktoś, kto napisał "ołuwek" zamiast "ołówek".

Dyslektyk to także ktoś, kto dostał pałę z matmy, dwóje z angielskiego i pałę z WF-u :wink: :twisted:

 

Dobre :mrgreen:.

 

To jest najprawdziwsza prawda :D Każde dziecko dzisiaj ma coś dys (np leksje, grafie) A prawda jest taka, że czegoś poprostu się nie nauczyło albo nie ma do tego predyspozycji. Ale śmieszne jest to, że dają na to papiery :mrgreen: To jest taka opcja jak byś mógł bez konsekwencji łamać ograniczenie prędkości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dysharmoniczna dyskotekowa dysertacja dystrybucji Masaru Katsurady dyskretnie dyskredytuje dyskutantów - dyscyplinarnie dyskwalifikując dyskursywność dyslektyków & dysgrafików.

Dyspozycyjny dyskobol dysonansowy / dystrybutor dysput - dyszący dysydent :mrgreen: Fala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale śmieszne jest to, że dają na to papiery :mrgreen: To jest taka opcja jak byś mógł bez konsekwencji łamać ograniczenie prędkości :D

 

Podoba mi się to :).

 

"Mam dyswelocycję. Nie potrafię przeczytać prędkości, ani jej wyczuć. Proszę mi nie dawać mandatu"

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest u nas na forum wlasciciel Turbo Dziadka startujacego na Barborce co zajal 4- te miejsce na szanownej Karowej ?? ;-) pozdro dla Turbo Dziadkow ;-)

 

Raczej nie ma, ale mogę się dowiedzieć jeśli bardzo potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...