Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

elastomania :twisted: kogo zdenerwowałem?

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

to się mieściło na dyskietkę :mrgreen: a można było przy tym spędzić z 3 h non stop, przynajmniej w moim przypadku :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Mar 03, 2008 8:19 pm ]

a grał ktoś w Original War :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była jakaś seria ?? fajnie wiedzieć... :roll:

http://www.gry-online.pl/S032.asp?SEARC ... T=&Submit=

:wink:

 

Grafika dzisiaj miażdży :mrgreen: A kiedyś wydawała się taka świetna :oops:

Screamera nigdy nie zapomnę. Cały czas na półce stoi oryginał :grin: Pentium 200MX, do tego jakaś grafika Matrox'a 4MB no i oczywiście Voodoo2 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narobiliście mi ochotę na jakieś taplanie w błotku autem 4x4... no i pożyczyłem od kolegi :razz: :wink: to:

http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=11002

 

Konkret gierka :twisted: Można Uazem w każdą dziurę wjechać, utopić go w błocie/jeziorze czy co tam jeszcze sobie człowiek wymarzy. Do tego ostry tuning od opon przez zawias po wlot powietrza do silnika na dachu. Na prawdę wciągająca gra. Polecam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to tak

 

A ja bylem pewien, ze to jeszcze czasy Voodoo (1).

 

g.

 

ps. Voodoo 2 mam gdzies w szufladzie. W sumie mam tez jakiegos P 233...

 

Chodzi mi oto że pierwszy Screamer nie miał wsparcia dla kart 3D i były to czasy 486 133 MHz dopalonego na 150 MHz :) Szczytem wypasu graficznego był Cirus Logic na LocalBusie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzamaN napisał/a:

pablonas napisał/a:

SzamaN, ja gralem :wink:

 

 

i jak ?? kampanie przeszedłeś ?? :twisted:

 

nie, rzucilem tym po pewnym czasie, za duzo czasu mi zabieralo :oops:

jednak gierka warta polecenia :cool:

 

eee tam, ja potrafiłem spędzić 9 godzin przez kompem grając w tą gierke, naprade gra jest super !! polecam wszystkim !! :grin:

 

Narobiliście mi ochotę na jakieś taplanie w błotku autem 4x4... no i pożyczyłem od kolegi :razz: :wink: to:

http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=11002

 

Konkret gierka :twisted: Można Uazem w każdą dziurę wjechać, utopić go w błocie/jeziorze czy co tam jeszcze sobie człowiek wymarzy. Do tego ostry tuning od opon przez zawias po wlot powietrza do silnika na dachu. Na prawdę wciągająca gra. Polecam

 

grałem w to, ale szkoda że takie wymagania to ma, u mnie karta trochę za słaba i sobie odpuściłem :razz: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi oto że pierwszy Screamer nie miał wsparcia dla kart 3D i były to czasy 486 133 MHz dopalonego na 150 MHz :) Szczytem wypasu graficznego był Cirus Logic na LocalBusie :P

 

Eee... Screamer to jakis 96, 97 rok. Voodoo to 94?

 

g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi oto że pierwszy Screamer nie miał wsparcia dla kart 3D i były to czasy 486 133 MHz dopalonego na 150 MHz :) Szczytem wypasu graficznego był Cirus Logic na LocalBusie :P

 

Eee... Screamer to jakis 96, 97 rok. Voodoo to 94?

 

g.

 

Mylisz. Pierwszy Screamer był pod DOS i nie miał wsparcia dla 3Dfxsa. dopiero późniejsze wersje, Rally i 4x4 miały. Carmageddon tez długo, długo nie miał wsparcia na 3Dfxsa, potem sie pojawił patch ale nie wiem czy autoryzowany. Jeden z pierwszych hitów na 3Dfxsa to Quake2 a potem Turok grafiką zerwał wszystkim beret :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój 586 miał tylko 100 MHz :mad:

 

fajne to czasy byly. Doom, Wolfenstein 3D,Stunts... moje ulubione :cool:

 

Dokładnie ten sam sprzęcik.

Duke Nukem 3D - rozgrywki sieciowe w DS-ie albo po RS z kumplem.

Pamiętam jak na jedną z laborek z rana przyszli z pęcherzami na palcach - całą noc w Screamera pykali, oczywiście na klawiaturach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz. Pierwszy Screamer był pod DOS i nie miał wsparcia dla 3Dfxsa.

 

E. Pierwszy Screamer, to ktory rok? Bo mi sie wlasnie wydaje, ze jakos `96, A byly to czasy, gdy 486 schodzily juz do podziemia...

 

g.

 

1995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E. Pierwszy Screamer, to ktory rok? Bo mi sie wlasnie wydaje, ze jakos `96, A byly to czasy, gdy 486 schodzily juz do podziemia...

 

g.

 

1995

 

No to juz zaczynaly schodzic ;)

 

g.

 

Edit: Cos mi sie po glowie kolibie, ze gdzies powinienem miec dyskietke z jakiegos brytyjskiego pisemka z demem screamera - mozliwe to, to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jak to się ma do Screamera 4x4 właściwego

Lepsza grafika, realizm nie wiem bo dawno w screamera nie grałem ale IMO całkiem znośnie się jeździ. Kolejna różnica to auta. Tutaj mamy tylko wyroby wschodnich sąsiadów (4 modele Uaza: "Wilk", "Uaz właściwy " :razz: i dwa nowe modele które (jak sprawdziłem na www.uaz.ru) są produkowane ale ja takich na oczy nie widziałem).

Są różne konkurencje. Od jazdy wytyczonym szlakiem "przez bramki" (od łatwych po straszliwie trudne gdzie auto ledwo daje radę na jedynce z reduktorem podjechać), po "odnalezienie" check point`u (kropka na radarze i masz ją znaleźć na np gęsto zalesionym terenie).

Nawierzchnia: każda. Od trawy, przez błoto które zakrywa całe koła, wielkie głazy, po cholernie wąskie szczyty górskie kilkadziesiąt metrów nad zbiornikiem wodnym po obu stronach, czy nierówne "kładki" nad strumykami z których łatwo ześlizgnąć się do wody.

Tuning aut jak mówiłem mocno rozbudowany - z zachowaną dbałością o szczegóły. Po montażu turbiny słychać fajne "psssst" :twisted: Opony różne różniaste: od standardowych po wielkie terenowe kartofle które to mogą jechać dobrze po wszystkim lub po określonych nawierzchniach (np dobrze po trawie ale po skałach fatalnie).

Zniszczenia auta: Od kosmetyki typu pobite szyby po "zgrzytającą" skrzynię biegów (czy da się całkiem ją uszkodzić nie wiem bo jak zaczęła zgrzytać to ją naprawiłem :razz: ).

 

Stawiam ja wyżej od Screamer 4x4 głównie ze względu na to, kiedy została wydana. Po prostu jest nowocześniejsza, z ładniejszą grafiką i bardziej urozmaiconymi "lokacjami".

W linku który dałem w poprzednim poście jest możliwość ściągnięcia demka. Zagraj. Powinno Ci się spodobać. Trzeba jednak przyznać, że gra raczej dla maniaków tematu. Innych może szybko zirytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mala rzecz, a cieszy:

 

http://www.soldat.prv.pl/

 

Mam te gierke od prawie 5 lat i od czasu do czasu rewelacyjnie odstresowuje. Co ciekawsze moja wersja (1.0.5b chyba) swietnie funga z pendrive bez potrzeby instalacji, wiec zawsze mozna odpalic na jakims sluzbowym kompie dotknietym codziennymi skanami nieporzadanych aplikacji. Nie probowalem instalowac jeszcze najnowszej wersji, wiec nie wiem, czy tez tak by poszla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...