Skocz do zawartości

Nasze forumowe MANDATY


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 699
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dajcie mnie psze towarzyszu lynka bo ja musze na wlasne oczeta zobaczyc co to za cuda techniki sa. :mrgreen:

W Wodzisławiu Śl. takim "cudem" (srebrny Mondeo) dysponuje straż miejska, a drugi pomiar nastąpił na trasie z Pszczyny do Żor, Panowie jechali czarną Vectrą.

 

Czyli sluzby mundurowe ciagle moga nas zaskoczyc. :wink:

Orajt. Poszukam wiecej na ten temat co by miec sie na bacznosci. :mrgreen:

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem 200km. Cały dzień jeździłem rozsądnie, spokojnie, bez szaleństw. Ze dwa razy na trasie miałem 120km/h. Tak poza tym to ciągle około 100 i zwolnienia na ograniczeniach. Z rodziną całą moją jechałem, spory ruch był, ludziom się wybitnie spieszyło :evil: więc ja jechałem spokojnie. Wracałem koło 21.00. 15km do domu. Cały czas spokojnie. Wjeżdżam na ekspresówkę trzypasmową, więc lecę 110. Widzę, zwężenie pod wiaduktem, ale dalej są dwa pasy ruchu. Odpuszczam gaz, nawet lekko hamuje. No i widzę różdżkę czarodzieja...

 

96/60... ja rozumiem, że jakieś roboty są ustawione. Ale skoro są 2 pasy to chyba nie trzeba robić ograniczenia do 60... tym bardziej, że to główna droga przecinająca śląsk. Ostatecznie udało mi się wybronić i na pouczeniu się skończyło.

 

Przekroczyłem dość znacznie to fakt, ale zdenerwowałem się, bo cały dzień jeździłem spokojnie, rozważnie, w skupieniu i na koniec byłaby wspaniała nagroda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem 200km. Cały dzień jeździłem rozsądnie, spokojnie, bez szaleństw. Ze dwa razy na trasie miałem 120km/h. Tak poza tym to ciągle około 100 i zwolnienia na ograniczeniach. Z rodziną całą moją jechałem, spory ruch był, ludziom się wybitnie spieszyło :evil: więc ja jechałem spokojnie. Wracałem koło 21.00. 15km do domu. Cały czas spokojnie. Wjeżdżam na ekspresówkę trzypasmową, więc lecę 110. Widzę, zwężenie pod wiaduktem, ale dalej są dwa pasy ruchu. Odpuszczam gaz, nawet lekko hamuje. No i widzę różdżkę czarodzieja...

 

96/60... ja rozumiem, że jakieś roboty są ustawione. Ale skoro są 2 pasy to chyba nie trzeba robić ograniczenia do 60... tym bardziej, że to główna droga przecinająca śląsk. Ostatecznie udało mi się wybronić i na pouczeniu się skończyło.

 

Przekroczyłem dość znacznie to fakt, ale zdenerwowałem się, bo cały dzień jeździłem spokojnie, rozważnie, w skupieniu i na koniec byłaby wspaniała nagroda.

"I morał tej bajki jest krótki i wszystkim bardzo dobrze znany.." ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh, jeszcze doładowany atmosferą, postanowiłem się wpisac bo dzisiaj dostałem genialne zdjęcie ;-)

Nie dość że przekroczenie prędkości 91/50 to moja facjata jest prawie zasłonięta

kanapką z Macshit`a :D. Uśmiech chłopaków ze straży miejskiej - bezcenny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Kto został dzisiaj złapany w Warszawie przez nieoznakowywany radiowóz. Niebieski blob STI z rejestracją warszawską kończącą się na literę "G" :?: :mrgreen:

Byłeś w Wiadomościach na TVP1 :P

Od 08:15...Subarynka z 400 złotowym mandatem...a od 8:45 to już kabaret...TVP Wiadomości 2010-12-05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben, no to nie wesoło masz ;/ chyba ze masz kogoś kto za ciebie punkty przygarnie :mrgreen:

Wystarczy "nie wiedzieć" kto wtedy prowadził :P

Mandacik ciut wiekszy, ale nikt nie dosstaje punktów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo isc w zaparte i odpisac ze:

"zgodnie z art. 97 § 1 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia w postępowaniu mandatowym, jeżeli ustawa nie stanowi inaczej, funkcjonariusz uprawniony do nakładania grzywny w drodze mandatu karnego może ją nałożyć jedynie, gdy:

1) schwytano sprawcę wykroczenia na gorącym uczynku lub bezpośrednio po popełnieniu wykroczenia,

2) stwierdzi popełnienie wykroczenia naocznie pod nieobecność sprawcy albo za pomocą urządzenia pomiarowego lub kontrolnego, a nie zachodzi wątpliwość co do osoby sprawcy czynu"

 

oczywiscie jezeli na foto nie widac kto prowadzil.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisjaj 200zl za korzystanie z telefonu komorkowego, akurat stalem na swiatlach a na pasach przechodzil patrol pieszy policji kiedy zadzwonil telefon i mimo, ze ich widzialem przyzwyczajenie bylo silniejsze

 

 

Nie dało się jakoś wybronić, że przecież stałeś na światłach a nie jechałeś w momencie rozmowy :?:

 

 

jest coraz lepiej , przyszły mi kolejne dwa zdjęcia

 

 

beben, trzeba było powiedzieć, że zdjęcia Subaraka do albumu kolekcjonujesz, to podeślę Ci kilka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwie się otrząsnąłem z 10+400 za speeding :evil:

, a tu pach! Zatrzymali za czytanie smsa...

Na szczęście skończyło się tylko pouczeniem i cichym konspiracyjnym pytaniem "A ile to ma koni?" :-) Chyba chcieli po prostu zatrzymać Subarka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...