Skocz do zawartości

Impreza GT w Zakupie Kontrolowanym


sypki

Rekomendowane odpowiedzi

giń siło nieczysta ! ;) Była Alfa w rodzinie, ile ch*** i ile k*** poszło na nią.

Zapewniam, że nie każda tak ma, nawet nie co druga. Znam wielu alfisti, mieszkają w domach nie w ASO :mrgreen:

Może mieliście pecha - felerny egzemplarz.

 

Jedyne co mogę powiedzieć to ze ten samochód designem bardzo mi leży (nowe wersje).

Głównie za to lubię alfę, ten włoski design z pazurem. Np. taka 159 kombi, najładniejsza w swojej klasie :wink:

 

 

P.S. Przepraszam za ten OT, jeżeli coś nie tak można wydzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany, żaden z Was nie zauważył, na co się (poszukujący SPORTOWEGO auta) klient zdecydował.... :mrgreen: na alfaromejro w zyzlu.... :twisted:

 

Nie oglądałem uważnie ale czy on nie powiedział na końcu, że chce GTka :?: Lub że musi pomyśleć między GTkiem a AR :?:

 

A ten GT naprawdę piękny. Z tego odcinka jak dla mnie nie było konkurencji. No chyba, że ktoś wolałby mieć bardziej nowoczesne i luksusowe wnętrze, to wtedy Legaś.

 

AR są ładne ale ja też znam dobrze jedną, która zbyt często stała w serwisie. :cool: Także jak ktoś mnie pyta, to z doświadczenia niezbyt polecam. Choć może to była akurat feralna sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem nawet nie dotknął klamki danego auta a jest pierwszy do wyrażania o nim opinii.

 

ja chciałem dotknąć klamki sąsiadowej alfy, ale urwane były 3 z 4 :mrgreen:

 

Coś w tym jest. Widziałem jak ktoś się wypowiadał na antenie tvn'u o swojej alfie i właśnie mówił o klamkach :o

 

Jezeli ktos może opublikować ten odcinek np na YT to poprosze. Telewizornia się przycięła na Comed Central i Weending ch aaarrgghhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszony przez Michael-a wystawiam jego perełkę :neutral:. Wszyscy forumowicze znają ten egzemplarz, co tu dużo pisać:

 

GT MY00

 

koncowka scoobysport

 

zawias AGX + eibach pro kit

 

hamulce tył WRX

 

reszta norma

 

przebieg 155k

obrazbed.jpg

obraz1i.jpg

Cena 50 000 do małej negocjacji.

Telefon kontaktowy na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto wam kaze kupować za piec dych :razz:

 

a ja tam mowie ze trza być twardym a nie miękkim....... :mrgreen: i trzymac fason , zreszta Jacky X zaraz napisze ze w CH takie po 10 K EUR (+ oplaty ) chodza wiec przy dizsiejszym kursie ja bym powiedzial ze to okazja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...