Skocz do zawartości

Impreza GT w Zakupie Kontrolowanym


sypki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten Gt-k z ZK był na prawdę ładny ale 52 tyś to trochę z kosmosu cena.Fakt że igła że klasyk ale za tą kasę można już poszukać jakieś MY03 Sti

 

Czy ja wiem? Wysoka ta cena, ale płaci się za coś, czego się nie spotyka: niebity, niezajeżdżony, seryjny wóz. Jeszcze kilka lat i na świecie pozostaną pojedyncze sztuki (=niedłubany/niezajeżdżony).

 

A STI'03 za 52 tysięcy to cena nieuwzględniająca ze 20K, które trzeba włożyć, żeby wóz zaczął jeździć :twisted:.

 

zdziwilbys sie co mozna w takiej cenie kupic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Gt-k z ZK był na prawdę ładny ale 52 tyś to trochę z kosmosu cena.Fakt że igła że klasyk ale za tą kasę można już poszukać jakieś MY03 Sti

 

Czy ja wiem? Wysoka ta cena, ale płaci się za coś, czego się nie spotyka: niebity, niezajeżdżony, seryjny wóz. Jeszcze kilka lat i na świecie pozostaną pojedyncze sztuki (=niedłubany/niezajeżdżony).

 

A STI'03 za 52 tysięcy to cena nieuwzględniająca ze 20K, które trzeba włożyć, żeby wóz zaczął jeździć :twisted:.

 

zdziwilbys sie co mozna w takiej cenie kupic :mrgreen:

Turbowannę? :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak wolno jezdzisz?

 

Rozumiem, ze Ty korki omijasz gora, a czerwone swiatla to tylko sugestia do zatrzymania sie? :twisted:

 

jakie korki? :mrgreen: ja mam zawsze zieloną falę :twisted:

 

 

 

co do powtorek to niestety praktycznie nie ogladam tivi wiec pewie nie uda mi się trafić na ten program....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladal ktos ostatnio zakup kontrolowany ? w ktorym byly: chyba na poczatku impreza, pozniej legacy, nastepnie alfa 159 i jakis poniemiecki wagon [niestety trafilem na dwa ostatnie]

 

co ciekawego mowili o subarynkach?

 

z czesci ktora ogladalem, na pierwszy rzut oka mozna stwierdzic, iz kupujacy byl od samego poczatku zdecydowany i ukierunkowany na alfe, takze dla mnie troche porownywanie niemiarodajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze w Szczyrku i na mojego nader zacnego , oczywiście niebitego , pierwszy właściciel, nieupalany , samochód żony - GT ka patrzą od wczoraj z Wielkim szacunkiem...a ja im ryczę w Szczyrku też z szacunkiem..

:mrgreen:

 

A dziś pytanie

Panie , nie boisz sie tak pod te gore na letnich po śniegu ...sie tu juz dziś z 2 stoczylo ...

odp

Ano nie Panocku - i podjechalem sobie pyrpyrpyr..wiuuuuuuuuuuu :cool:

 

W powrotnej drodze Pani miał TAKIE oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, żaden z Was nie zauważył, na co się (poszukujący SPORTOWEGO auta) klient zdecydował.... :mrgreen: na alfaromejro w zyzlu.... :twisted: ale se wybrał sportową furę, już mi go szkoda.... :razz: ażeby ty tak po śniegu i lodzie do końca życia tą alfą jeździł :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, żaden z Was nie zauważył, na co się (poszukujący SPORTOWEGO auta) klient zdecydował.... :mrgreen: na alfaromejro w zyzlu.... :twisted: ale se wybrał sportową furę, już mi go szkoda.... :razz: ażeby ty tak po śniegu i lodzie do końca życia tą alfą jeździł :!: :lol:

 

Co takiego uczyniło Ci AR, że masz o nim tak złe zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh, nie chcę prowokować dłuższej dyskusji off-topowej w tym temacie, ale AR to naprawdę dobre samochody, a ja nie znoszę jak ktoś opiera się na stereotypach, czasem nawet nie dotknął klamki danego auta a jest pierwszy do wyrażania o nim opinii.

 

 

P.S. Wiem, że w porównaniu z 1-szą słuszną marką mało co wypada dobrze, ale belli nie pozwolę obrażać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...